• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@barbora.martinkova pokud máš jen špinění není to čerstvá krev, tak by to nemělo vadit...každopádně moooc držím palečky, opatruj se!
25. led 2012 ve 02:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak dnes ráno pokles bt, špinění v noci minimální,ale ráno test ukázkově negativní:( takže teď se těšíme na pozitivní ovu testy;)
25. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ahojky, poles bt znamena co? Ze am dojit ms nebo naopak? Tak Baru hura do dalsiho snazeni! :wink:
25. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Já pracuji v kanclu - účetní. Práce mě baví, kolektiv dobrý, takže bych chtěla v práci zůstat dokud to půjde. Šéfová tak nějak počítá, že na mateřskou půjdu, vzhledem k tomu, že mám půl roku po svatbě, takže by se z toho neměla hroutit.
Jinak dneska jsem 8DC, takže za chvíli začne snažení :slight_smile: BT ani OVU testy nedělám, necháváme tomu volný průběh. Nechci, aby se z toho stala honba za miminkem. Prostě se milujeme kdy chceme...
25. led 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahojky,jojo,podle teplot MS dorazí. První den mívám 36,8 a přesně tolik dnes ukázal teploměr;) dneska objednam ovu testíky a zkusíme to zase. Jakpak si na tom ty? Myslím na tebe!
25. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno, jdu Vás jen pozdravit a letím do práce
@barbora.martinkova Je mi to líto, ale ještě nevěš hlavu, třeba MS nedorazí. Já pořád od včerejška mám 37-37,5 teplotku, tak nevím copak to je a jsem dneska 7DPO
25. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 A co ty? Doufám že MS nikde a bude brzo //
25. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, také se přidávám. S manželem na mimi pracujeme již druhým rokem....marně.....mám endometriozu, takže superrr :frowning2: , ale nezoufám....ba naopak věřím, že se mi tam snad ty dvě čárky co nejdříve ukážou!!!!!!!! :grinning:
25. led 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pilarka Ahojky,jasně že se objeví. Budeme si moc držet palce,ono se to povede;)
25. led 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova všem moc držím palečky :slight_smile:) děkuju za podporu ......a jsem ráda, že v tom nejsem sama, že je někdo, s kým o tom můžu mluvit....těžce se mi o tom mluví s kamarádkama, které čekají....nebo už do konce porodily..no tak aspoň si ňuňám cizí miminka :wink: ale už si chci mazlit to svoje :grinning:
25. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda Ahojky,tenhle cyklus jsem měla celkově docela divoký,už chci další;) dneska objednávám ovu testíky;)
25. led 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka Úplně ti rozumím;) ono to zakrátko vyjde,neboj. Nakazíme se tu jedna od druhé;)
25. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova jasný bude se to hezky šířit :slight_smile: těhotenství jako nemoc :slight_smile: budeme si to hezky předávat....můžu se zeptat na ty ovu testíky? kde si je objednáváš? a jakou s tím máš zkušenost? Nikdy jsem si to nedělala, tak bych to možná mohla vyzkoušet :wink:
25. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka podaří se to, uvidíš :slight_smile: známá měla ten samý problém, též si chvilku počkala, ale do roka se jim zadařilo, držím palečky, ať se ti zadaří též co nejdřív :slight_smile: Jinak, že o tom nejde mluvit s kamarádkama je mi jasné, většina už poradila a diví se proč ty ne a to že má člověk nějaký problém jim přijde jako banalita a nejde o tom s nimi mluvit. Též se snažíme :slight_smile:, tentokrát budu bojovat s OVU testíkama, a snad to už na tuty vyjde. Pilarko, moooc držím palečky, stejně jak všem ostatním tady :slight_smile:
25. led 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ... nákaza těhotenství, super, to beru :D
25. led 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mmirunda teploty jsou vysoký celou dobu po ovu až do MS (pak teplota klesá), nebo vydrží i po termínu MS, (která nepřijde) a pak jde nejšpíš o těhotenství :slight_smile: Tak držím palce ať teplota neklesá a MS nepřijde :slight_smile:
25. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 super!! moc děkuji to jsem potřebovala slyšet :slight_smile:) i já držím palečky!! :grinning:
25. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 jo a ještě prosím Tě ta tvá známá měla problém také s endometriozou a přišla přirozenou cestou do jiného stavu?? nebo za podory lékařů?
25. led 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka Zatim neznam žádný,budu je zkoušet poprvé,tak můžeme testovat společně;)
25. led 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka právě že přirozenou cestou, nevěřila sama tomu...
25. led 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova taky začnu příští týden s tím blbnout poprvé, tak jsem zvědavá co natestuju :D ... ale, když už nevychází těhotenské testy, tak aspoň a´t vyjdou ovulační :D:D:D
25. led 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 @barbora.martinkova
Já OVU testům zatím úspěšně odolávám :slight_smile: Dneska jsem 8DC, takže se co nevidět vrhneme na aktivní snažení. Pokud to teď ani příští měsíc nevyjde, tak si taky koupím. Budu pak ráda za vaše postřehy a info :slight_smile:
25. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina já jim odolávala 3 mth, 4. to nemělo cenu, marodila jsem, ale teď je už vyzkouším, tak postřehy dám určo :D, ještě mám ale časík jsem 4DC
25. led 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda holky, tak jen 11 stránek ste stihly napsat jo? :grinning: To budu zase dočítat až do večera :grinning: Jen tak ve skratce, co je u vás nového?? Já měla včera pozitivní ovu testík a dnes taky :wink: Měla jsem radost, že funguju normálně :grinning: Musela jsem si je i vyfotit :grinning:
25. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak právě jsem se dostala z práce domů a hnedka jdu objednat ovu testíky:slight_smile: MS zatím nedorazila, ještě jednou jsem zkontrolovala ranní test, je úplně bílý, narozdíl od tooho prvního, kde mě furt straší duch :grinning:
25. led 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tahle noc pro mě byla snad ta nejhorší .... :frowning2: Jsem se ve tři vzbudila a myslela, že mi snad praskne břicho bolestí :frowning2: Zase na pravé straně takové silné ostré bodání :angry: Do 7 jsem nemohla spát a jen se převalovala... Nevíte co by to mohlo být?
25. led 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Jani, nemůže to být ovu? Mě taky většinou dost bolí na jedné straně břicha - dřív jsem si myslela, že mě chytl slepák:slight_smile:
25. led 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Taky myslím, že je to ovu, mě 2 dny při bolel podbříšek a záda docela fest...
25. led 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Ahoj Barun, no nevím, ale takhle silně?? Minulý měsíc mě jen tak pobolívalo břicho oproti tomuhle, já už opravdu nevěděla co dělat, chtělo se mi i zvracet tou hnusnou bolestí ... Slepák už nemám, tak ten to nemohl být :wink: Jestli to byla ovu, tak uf uf ufff :fearful:
25. led 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Ono jak se střídají vaječníky, může to být na jedné straně intenzivnější - u mě je kritická pravá:slight_smile:
25. led 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek