Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
elza2110
25. led 2012
@barbora.martinkova pokud máš jen špinění není to čerstvá krev, tak by to nemělo vadit...každopádně moooc držím palečky, opatruj se!
barbora.martinkova
25. led 2012
Dobré ráno holky, tak dnes ráno pokles bt, špinění v noci minimální,ale ráno test ukázkově negativní😞 takže teď se těšíme na pozitivní ovu testy😉
athens26
25. led 2012
@barbora.martinkova ahojky, poles bt znamena co? Ze am dojit ms nebo naopak? Tak Baru hura do dalsiho snazeni! 😉
novina
25. led 2012
@elza2110 Já pracuji v kanclu - účetní. Práce mě baví, kolektiv dobrý, takže bych chtěla v práci zůstat dokud to půjde. Šéfová tak nějak počítá, že na mateřskou půjdu, vzhledem k tomu, že mám půl roku po svatbě, takže by se z toho neměla hroutit.
Jinak dneska jsem 8DC, takže za chvíli začne snažení 🙂 BT ani OVU testy nedělám, necháváme tomu volný průběh. Nechci, aby se z toho stala honba za miminkem. Prostě se milujeme kdy chceme...
barbora.martinkova
25. led 2012
@athens26 Ahojky,jojo,podle teplot MS dorazí. První den mívám 36,8 a přesně tolik dnes ukázal teploměr😉 dneska objednam ovu testíky a zkusíme to zase. Jakpak si na tom ty? Myslím na tebe!
mmirundaautor
25. led 2012
Dobré ráno, jdu Vás jen pozdravit a letím do práce
@barbora.martinkova Je mi to líto, ale ještě nevěš hlavu, třeba MS nedorazí. Já pořád od včerejška mám 37-37,5 teplotku, tak nevím copak to je a jsem dneska 7DPO
mmirundaautor
25. led 2012
@athens26 A co ty? Doufám že MS nikde a bude brzo //
pilarka
25. led 2012
Ahoj holky, také se přidávám. S manželem na mimi pracujeme již druhým rokem....marně.....mám endometriozu, takže superrr 😞 , ale nezoufám....ba naopak věřím, že se mi tam snad ty dvě čárky co nejdříve ukážou!!!!!!!! 😃
barbora.martinkova
25. led 2012
@pilarka Ahojky,jasně že se objeví. Budeme si moc držet palce,ono se to povede😉
pilarka
25. led 2012
@barbora.martinkova všem moc držím palečky 🙂) děkuju za podporu ......a jsem ráda, že v tom nejsem sama, že je někdo, s kým o tom můžu mluvit....těžce se mi o tom mluví s kamarádkama, které čekají....nebo už do konce porodily..no tak aspoň si ňuňám cizí miminka 😉 ale už si chci mazlit to svoje 😃
barbora.martinkova
25. led 2012
@mmirunda Ahojky,tenhle cyklus jsem měla celkově docela divoký,už chci další😉 dneska objednávám ovu testíky😉
barbora.martinkova
25. led 2012
@pilarka Úplně ti rozumím😉 ono to zakrátko vyjde,neboj. Nakazíme se tu jedna od druhé😉
pilarka
25. led 2012
@barbora.martinkova jasný bude se to hezky šířit 🙂 těhotenství jako nemoc 🙂 budeme si to hezky předávat....můžu se zeptat na ty ovu testíky? kde si je objednáváš? a jakou s tím máš zkušenost? Nikdy jsem si to nedělala, tak bych to možná mohla vyzkoušet 😉
radushka1
25. led 2012
@pilarka podaří se to, uvidíš 🙂 známá měla ten samý problém, též si chvilku počkala, ale do roka se jim zadařilo, držím palečky, ať se ti zadaří též co nejdřív 🙂 Jinak, že o tom nejde mluvit s kamarádkama je mi jasné, většina už poradila a diví se proč ty ne a to že má člověk nějaký problém jim přijde jako banalita a nejde o tom s nimi mluvit. Též se snažíme 🙂, tentokrát budu bojovat s OVU testíkama, a snad to už na tuty vyjde. Pilarko, moooc držím palečky, stejně jak všem ostatním tady 🙂
radushka1
25. led 2012
@barbora.martinkova ... nákaza těhotenství, super, to beru 😃
zuzkka88
25. led 2012
@mmirunda teploty jsou vysoký celou dobu po ovu až do MS (pak teplota klesá), nebo vydrží i po termínu MS, (která nepřijde) a pak jde nejšpíš o těhotenství 🙂 Tak držím palce ať teplota neklesá a MS nepřijde 🙂
pilarka
25. led 2012
@radushka1 super!! moc děkuji to jsem potřebovala slyšet 🙂) i já držím palečky!! 😃
pilarka
25. led 2012
@radushka1 jo a ještě prosím Tě ta tvá známá měla problém také s endometriozou a přišla přirozenou cestou do jiného stavu?? nebo za podory lékařů?
barbora.martinkova
25. led 2012
@pilarka Zatim neznam žádný,budu je zkoušet poprvé,tak můžeme testovat společně😉
radushka1
25. led 2012
@pilarka právě že přirozenou cestou, nevěřila sama tomu...
radushka1
25. led 2012
@barbora.martinkova taky začnu příští týden s tím blbnout poprvé, tak jsem zvědavá co natestuju 😃 ... ale, když už nevychází těhotenské testy, tak aspoň a´t vyjdou ovulační 😃😃😃
novina
25. led 2012
@radushka1 @barbora.martinkova
Já OVU testům zatím úspěšně odolávám 🙂 Dneska jsem 8DC, takže se co nevidět vrhneme na aktivní snažení. Pokud to teď ani příští měsíc nevyjde, tak si taky koupím. Budu pak ráda za vaše postřehy a info 🙂
radushka1
25. led 2012
@novina já jim odolávala 3 mth, 4. to nemělo cenu, marodila jsem, ale teď je už vyzkouším, tak postřehy dám určo 😃, ještě mám ale časík jsem 4DC
jana3333
25. led 2012
Téééda holky, tak jen 11 stránek ste stihly napsat jo? 😃 To budu zase dočítat až do večera 😃 Jen tak ve skratce, co je u vás nového?? Já měla včera pozitivní ovu testík a dnes taky 😉 Měla jsem radost, že funguju normálně 😃 Musela jsem si je i vyfotit 😃
barbora.martinkova
25. led 2012
Tak právě jsem se dostala z práce domů a hnedka jdu objednat ovu testíky🙂 MS zatím nedorazila, ještě jednou jsem zkontrolovala ranní test, je úplně bílý, narozdíl od tooho prvního, kde mě furt straší duch 😃
jana3333
25. led 2012
Jo a tahle noc pro mě byla snad ta nejhorší .... 😞 Jsem se ve tři vzbudila a myslela, že mi snad praskne břicho bolestí 😞 Zase na pravé straně takové silné ostré bodání ]-( Do 7 jsem nemohla spát a jen se převalovala... Nevíte co by to mohlo být?
barbora.martinkova
25. led 2012
@jana3333 Jani, nemůže to být ovu? Mě taky většinou dost bolí na jedné straně břicha - dřív jsem si myslela, že mě chytl slepák🙂
athens26
25. led 2012
@jana3333 Taky myslím, že je to ovu, mě 2 dny při bolel podbříšek a záda docela fest...
jana3333
25. led 2012
@barbora.martinkova Ahoj Barun, no nevím, ale takhle silně?? Minulý měsíc mě jen tak pobolívalo břicho oproti tomuhle, já už opravdu nevěděla co dělat, chtělo se mi i zvracet tou hnusnou bolestí ... Slepák už nemám, tak ten to nemohl být 😉 Jestli to byla ovu, tak uf uf ufff 😕
barbora.martinkova
25. led 2012
@jana3333 Ono jak se střídají vaječníky, může to být na jedné straně intenzivnější - u mě je kritická pravá🙂