• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
Holky já dnes zatím stále bez ms, ale trošičku mi přijde, že začínám špinit, takže možná se k tomu pátečnímu testování ani nedostanu, no uvidíme :unamused: Břicho mě nebolí, jen žaludek mám pořád nafouklej, takže čekám dál :slight_smile:
25. led 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 No, já mam pořád slabé špinění:frowning2: ani nevim, jestli je to začátek nového cyklu nebo konec starého, ale test je negativní, dušík už se neobjevil :slight_smile:
25. led 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Já už taky dnes málem neodolala a chtěla si koupit test, jenže pak sem byla na záchodě a měla to slabé špinění (zatím jen na toaleťáku) a řekla sem si, že počkám jestli se to rozjede, když ne tak zítra kupuju testy :grinning:
25. led 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Snad nedorazí, moc držim palečky! Hlavně nás průběžně informuj,ať víme :slight_smile:
25. led 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Jasný budu, budete první kdo to bude vědět :grinning:
25. led 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 zatím ale nevěš hlavu :slight_smile: Držím palečky ;)
25. led 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 to špinění nemusí nic znamenat, pokud nedostaneš řádnou MS, tak určitě testuj :wink: Prej na začátku těhu bývá špinění dost běžný :slight_smile: Dej vědět, držím pěsti :slight_smile:
25. led 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 buď zatím v klidu, dokud se MS nerozjede naplno, tak bych doufala :slight_smile: Já pořád trpím. Vyšší teplotka a divný píchání v břiše :frowning2:, už bych taky testovala, nebo nejraději věděla na čem jsem :frowning2:
25. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova To je tady drbárna :grinning: holky já se zblázním. Solidně nám všem hrabe :grinning: a mě nejvíc. Mám příznaků těhu na kopec :slight_smile:
25. led 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Já si zrovinka říkam, že jsi dneska nějaká ztracená a ty píšeš:slight_smile: myslim na vás, ať vám to vyjde a brzo najdeš // kdy se chystáš testovat, resp. kolikátý den cyklu jsi? Ke mě MS pořád nedorazila, jen slaboulinký špinění :frowning2: ale teploty už se drží dole.
25. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Proč by si se měla zbláznit? :sweat_smile:
25. led 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Jojo, byla jsem tu dopolédne chvíli a teď jsem v práci a nešlo to, měla jsem moc práce. Jsem teď 7DPO a testovat až tak příští týden. Pořád doufám, že nedorazí, je m fakt jinak než jindy, ale mám strach že zase vidím jen bílý myšky a že jsem magor :grinning:
25. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana3333 jsem magoooor z toho
25. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, já jsem se teď taky cítila o něco jinak a ve finále asi jen rozšířim své předmenstruační pocity :grinning: ale nic nevzdávej, dokud to neni bílý na bílym :slight_smile:
25. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova no však říkám, hrabe nám z toho všem :grinning: A zatím nevzdávám, ale mám takovej vnitřní divnej pocit, že nic, tak uvidíme :slight_smile:
25. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, asi ti rozumím, taky jsem to tak měla - zůstala jsem docela klidná, protože jsem měla ty "vnitřní" pocity :slight_smile: teď mě spíš děsí to, že MS ještě nepřišla a já netušim délku cyklu :frowning2:
25. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova hmm to je blbý :frowning2: pak člověk neví kdy se má snažit a jak má co být. Já jsem teď sama na sebe zvědavá, jak to dopadne. Ale ať už to dopadne jakkoliv, ať už je to tady ať vím na čem jsem. To čekání je otřesný :frowning2:
25. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, nejdřív čekat na ovu, pak na MS nebo // - hrůza :slight_smile: můžu se zeptat v kolik hod během dne si prováděla ovu testíky? A od kdy a jak často? :slight_smile:
25. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No já je dělala od 10DC a a dělala jsem je tak kolem třetí hodiny odpoledne. Nemají se dělat do 10 dopoledne A jen jednou denně :slight_smile:
25. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, u mě byla ovu nejdřív 11 DC, tak to zkusím taky tak nějak - a pak každý den,viď? Dá se podle výsledků ta ovu poznat? Myslím co se síly čárek týká :slight_smile:
25. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova to víšže dá, koukni ke mě do albíčka, mám je tam nafoecný. A ta testovací čárka musí být stejně silná nebo silnější jako ta kontrolní a pak ovulace proběhne do 24-48 hodin. Jo a testovala jsem každej den ve stejnou dobu, asi pětkrát po sobě ( jako pět dnů) a je lepší pořád stejnou značkou ovu testů :slight_smile:
25. led 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no tak mě tady hrabe nejvíc, já sem si v jeden moment absolutně jistá, že sem těhu a za hodinu na 100% vím, že nejsem, to je fakt mazec! Jestli to teď nevyjde tak musim změnit strategii :grinning:
25. led 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 to jsme na tom ale stejně. chvíli těhu příznaky a chvíli 100% jistota že ne :frowning2: Jsme magorkyyyyyyyyyyyyyy:grinning: :grinning:
25. led 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, tak jsem konečně doma a jdu číst, toho zase je :grinning:
25. led 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nestíhám, .... to je vždy stránek uááááá :grinning:
25. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova no dobře...testnem to spolu :slight_smile:) a kde si to zakoupíš??
25. led 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste se dneska měli? ... já byla mimo PC, ráno zařizovat auto (výměnu čelního skla), pak jsme šli s přítelem na obídek, poté mě čekal zubař ... pak vyzvednout auto, něco málo koupit a konečně tady :wink:
25. led 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, snazime se s pritelem o miminko, ale ani tentokrat se nam to nepovedlo ... kazdy rika, ze to hlavne chce cistou hlavu, ale jak na to poradi mi nekdo?
25. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Tak to bych chtěla také někoho takového znát, kdo by mi na tuto otázku odpověděl :slight_smile:
25. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 to je prave to, kady nam rika, budte hlavne v klidu a nemyslete na to, ale copak to jde, kdyz clovek kazdy mesic zaziva zklamani s toho ze to nejde? :-/
25. led 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek