Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
athens26
25. led 2012
Holky já dnes zatím stále bez ms, ale trošičku mi přijde, že začínám špinit, takže možná se k tomu pátečnímu testování ani nedostanu, no uvidíme :-| Břicho mě nebolí, jen žaludek mám pořád nafouklej, takže čekám dál 🙂
barbora.martinkova
25. led 2012
@athens26 No, já mam pořád slabé špinění😞 ani nevim, jestli je to začátek nového cyklu nebo konec starého, ale test je negativní, dušík už se neobjevil 🙂
athens26
25. led 2012
@barbora.martinkova Já už taky dnes málem neodolala a chtěla si koupit test, jenže pak sem byla na záchodě a měla to slabé špinění (zatím jen na toaleťáku) a řekla sem si, že počkám jestli se to rozjede, když ne tak zítra kupuju testy 😃
barbora.martinkova
25. led 2012
@athens26 Snad nedorazí, moc držim palečky! Hlavně nás průběžně informuj,ať víme 🙂
athens26
25. led 2012
@barbora.martinkova Jasný budu, budete první kdo to bude vědět 😃
radushka1
25. led 2012
@athens26 zatím ale nevěš hlavu 🙂 Držím palečky 😉
atevi23
25. led 2012
@athens26 to špinění nemusí nic znamenat, pokud nedostaneš řádnou MS, tak určitě testuj 😉 Prej na začátku těhu bývá špinění dost běžný 🙂 Dej vědět, držím pěsti 🙂
mmirundaautor
25. led 2012
@athens26 buď zatím v klidu, dokud se MS nerozjede naplno, tak bych doufala 🙂 Já pořád trpím. Vyšší teplotka a divný píchání v břiše 😞, už bych taky testovala, nebo nejraději věděla na čem jsem 😞
mmirundaautor
25. led 2012
@barbora.martinkova To je tady drbárna 😃 holky já se zblázním. Solidně nám všem hrabe 😃 a mě nejvíc. Mám příznaků těhu na kopec 🙂
barbora.martinkova
25. led 2012
@mmirunda Já si zrovinka říkam, že jsi dneska nějaká ztracená a ty píšeš🙂 myslim na vás, ať vám to vyjde a brzo najdeš // kdy se chystáš testovat, resp. kolikátý den cyklu jsi? Ke mě MS pořád nedorazila, jen slaboulinký špinění 😞 ale teploty už se drží dole.
jana3333
25. led 2012
@mmirunda Proč by si se měla zbláznit? :-N
mmirundaautor
25. led 2012
@barbora.martinkova Jojo, byla jsem tu dopolédne chvíli a teď jsem v práci a nešlo to, měla jsem moc práce. Jsem teď 7DPO a testovat až tak příští týden. Pořád doufám, že nedorazí, je m fakt jinak než jindy, ale mám strach že zase vidím jen bílý myšky a že jsem magor 😃
mmirundaautor
25. led 2012
@jana3333 jsem magoooor z toho
barbora.martinkova
25. led 2012
@mmirunda No, já jsem se teď taky cítila o něco jinak a ve finále asi jen rozšířim své předmenstruační pocity 😃 ale nic nevzdávej, dokud to neni bílý na bílym 🙂
mmirundaautor
25. led 2012
@barbora.martinkova no však říkám, hrabe nám z toho všem 😃 A zatím nevzdávám, ale mám takovej vnitřní divnej pocit, že nic, tak uvidíme 🙂
barbora.martinkova
25. led 2012
@mmirunda No, asi ti rozumím, taky jsem to tak měla - zůstala jsem docela klidná, protože jsem měla ty "vnitřní" pocity 🙂 teď mě spíš děsí to, že MS ještě nepřišla a já netušim délku cyklu 😞
mmirundaautor
25. led 2012
@barbora.martinkova hmm to je blbý 😞 pak člověk neví kdy se má snažit a jak má co být. Já jsem teď sama na sebe zvědavá, jak to dopadne. Ale ať už to dopadne jakkoliv, ať už je to tady ať vím na čem jsem. To čekání je otřesný 😞
barbora.martinkova
25. led 2012
Přesně tak, nejdřív čekat na ovu, pak na MS nebo // - hrůza 🙂 můžu se zeptat v kolik hod během dne si prováděla ovu testíky? A od kdy a jak často? 🙂
mmirundaautor
25. led 2012
@barbora.martinkova No já je dělala od 10DC a a dělala jsem je tak kolem třetí hodiny odpoledne. Nemají se dělat do 10 dopoledne A jen jednou denně 🙂
barbora.martinkova
25. led 2012
@mmirunda No, u mě byla ovu nejdřív 11 DC, tak to zkusím taky tak nějak - a pak každý den,viď? Dá se podle výsledků ta ovu poznat? Myslím co se síly čárek týká 🙂
mmirundaautor
25. led 2012
@barbora.martinkova to víšže dá, koukni ke mě do albíčka, mám je tam nafoecný. A ta testovací čárka musí být stejně silná nebo silnější jako ta kontrolní a pak ovulace proběhne do 24-48 hodin. Jo a testovala jsem každej den ve stejnou dobu, asi pětkrát po sobě ( jako pět dnů) a je lepší pořád stejnou značkou ovu testů 🙂
athens26
25. led 2012
@mmirunda no tak mě tady hrabe nejvíc, já sem si v jeden moment absolutně jistá, že sem těhu a za hodinu na 100% vím, že nejsem, to je fakt mazec! Jestli to teď nevyjde tak musim změnit strategii 😃
mmirundaautor
25. led 2012
@athens26 to jsme na tom ale stejně. chvíli těhu příznaky a chvíli 100% jistota že ne 😞 Jsme magorkyyyyyyyyyyyyyy😃 😃
augustka
25. led 2012
Ahojka holky, tak jsem konečně doma a jdu číst, toho zase je 😃
cegga
25. led 2012
taky nestíhám, .... to je vždy stránek uááááá 😃
pilarka
25. led 2012
@barbora.martinkova no dobře...testnem to spolu 🙂) a kde si to zakoupíš??
cegga
25. led 2012
jak jste se dneska měli? ... já byla mimo PC, ráno zařizovat auto (výměnu čelního skla), pak jsme šli s přítelem na obídek, poté mě čekal zubař ... pak vyzvednout auto, něco málo koupit a konečně tady 😉
ivana21m
25. led 2012
ahoj, snazime se s pritelem o miminko, ale ani tentokrat se nam to nepovedlo ... kazdy rika, ze to hlavne chce cistou hlavu, ale jak na to poradi mi nekdo?
radushka1
25. led 2012
@ivana21m Tak to bych chtěla také někoho takového znát, kdo by mi na tuto otázku odpověděl 🙂
ivana21m
25. led 2012
@radushka1 to je prave to, kady nam rika, budte hlavne v klidu a nemyslete na to, ale copak to jde, kdyz clovek kazdy mesic zaziva zklamani s toho ze to nejde? 😕

Začni psát odpověď...

Odešli