• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@ivana21m jo, já to říkala mamině a ona mi též nadala, to máš z teho, že na to myslíš, my po dětech netoužili až tak a máme je, a vy po nich tak moc toužíte a nemáte, jenže jim bylo o deset roků míň a doba byla taky jiná. Mě poslední zklamání přišlo v neděli, dorazila MS, jenže jsem byla po marodce, tak jsem to brala s rezervou, každopádně teď zkusím OVU testíky, ať vím, kdy fakt tu ovulaci mám. Máš zkušenosti s ovu nebo měřením Bt?
25. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m téžké to je, když se člověk snaží, a pak zase nic, ale nevzdávat to... prostě někdo to má hned, a jiným to trvá dýl :unamused:
25. led 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m my asi nejsme ty ktery by ti mohli radit, dyt denne resime vsechny detaily okolo :grinning:
25. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty OVU testíky vyzkouším asi taky
25. led 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 @ivana21m ... ale napovažujeme se tu za paka...tak jak nás považuje okolí...že jo holky :slight_smile:
25. led 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga kolikátý jsi DC, ať vím, kdo bude zkoušet se mnou zároveň :slight_smile: ?
25. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 ovu jsem jsi nedelala, ale Bt jo, ale moc mi to nepomohlo
25. led 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 včera mi přišla MS, takže času ještě dost a dost
25. led 2012 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga jo to mas pravdu, snazime se ted zamerit na jine veci, chteli by jsme nove bydleni, tak zamestnavame nase myslenky timhle smerem, treba nam to pomuze se od toho odreagovat a nakonec nam to pujde :slight_smile:
25. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga potvora jedna :unamused: ...mě v neděli, tak daleko od sebe nejsme :slight_smile: Tak to se budeme pokoušet napodobně :slight_smile:
25. led 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 to urcite ne :slight_smile:
25. led 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 to je fakt :slight_smile: a snad do toho nic nevleze (myslím práce či tak něco) a vše půjde dobře :wink:
25. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 preeeesne, naopak se povazujeme za uplne normalni, jen si doplnujem vzdelani v oblasti zenskeho tela :wink:
@ivana21m ... a v novém bydlení - nová změna, to by vyjít mohlo, budu držet palce, aby se vám to vše vyplnilo
@ivana21m já bt nedělala, ale pokusím se o ovul.testíky
25. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga dekujem :slight_smile: snad jo, mozna jsem prece jen az moc do toho polozeni, nejhorsi to je, pokazdy kdyz se mi blizi termin MS tak to oba prozivame ty nejhorsi chvile
25. led 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m jak dlouho se už pokoušíte?
25. led 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m jak dlouho se snažíte? ... také od ledna? nebo už dřív? My teprve od ledna, tak uvidíme, jak to půjde v únoru, sice mi doktor doporučoval o snažení se tak na jaře, kvůli prý bacilům a tak, ale nevydržela jsem a šla jsem do toho od nového roku

Holky!!! ... musí se to podařit každé z nás :dizzy_face:
25. led 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 stejná otázka :grinning:
25. led 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga my tak od října, listopadu...
25. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 já chtěla už dávno, ale bohužel to nešlo - zdravotní problémy
25. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga my uz od listopadu a stale se nedari, kdyz jsem pred vanocema lezela s mimodeloznim tak mi navic zjistili, ze mam stocenou delohu do leve strany, tak jmse s toho trochu vydeseni,a nejvim me desi, ze s tim moje doktorka nechce delat a se slovy .. "to neni nic vazneho " me poslala zase zpaty domu
25. led 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga zdravotní problémy jsou opíce....ale tak na druhou stranu, když to vezmu přes zdravotní problémy, tak to asi tak mělo být, aby prcek zatím nepřišel, po vánocích jsem chytla jakousik potvoru něco mezi chřipkou a čímsik, a pak se mi to ještě raz vrátilo, byla jsem na antibiotikách a ty mi rozházely všechno, tak na druhou stranu je na tom něco pozitivního, protože být těhotná, tak to odnese prcek :slight_smile: Tak ale teď už jsou tyto problémy za mnou, tak už se může příští týden zadařit :slight_smile:))
25. led 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 od listopadu :-/
25. led 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 ... já jsem taky ráda, že mi přišli na to, co jsem měla (3 myomy 1cm, 2 cm a 5 cm) a to jen díky tomu, že jsem změnila doktora - to mi udělal ultrazvuk a hned mě tímto vyděsil, ... operaci jsem zvládla, prý už jsem v pořádku... tak proč nezačít... to mě moc potěšilo :wink:
25. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Ivanko, ono se zadaří ;) Tento problém tu na fórech má více holčin a vychází jím to. Tak to vyjde i tobě ;) Teď na jaro, kdy už bude ubývat viróz budeme těhotenství snášet lehčeji :slight_smile: Zadaří se nám všem :wink:
25. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga přesně tak :slight_smile: Raději zavčasu a najisto :wink:
25. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasím s @radushka1 :slight_smile:
25. led 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka Už jsem objednala, dneska na lekarna.cz - asi 18 ovu testů a 6 těhu + čaj z maliníku, doma mám kontryhel - docela mi srovnaly cyklus:slight_smile: mrkneš na ně? Kolikátý DC jsi?
25. led 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 ani nevis, jak moc bych byla statna, kdyby to dopadlo tak jak mi to tu pises :slight_smile: ... no snad to tak bude, po miminku opravdu moc touzime, ja sama pochazim z velke rodiny a kdyz jsme u nasich tak se muj pritel nemuze nabazit meho maleho brasky :slight_smile: je to kouzelne kdyz si chlap hraje s detma :slight_smile:
25. led 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek