• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
Tak a nikdo tady už asi není. Tak nic jdu do hajan. Dobrou noc kočenky :grinning:
25. led 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to je zas stránek :slight_smile: Ale po šíleném dnu v práci jsem se fakt těšila, jak si tu zas počtu :wink:
25. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Dobré ráno;) a to já si zase ráda výlet udělám;) normálně už blbnu nejen já,ale i moje tělo. MS pořád nikde, špinění minimálně,teplota ráno ve 4 už 37, no co tohle je?! ;)
26. led 2012 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak jak jste se vyspaly? Já fajny, akorát chodím čím dál tím dřív spát :grinning:
26. led 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ahojky,jen hodně spinkej,energie se ti bude moc hodit;) já jsem šla spát pozdě a vstávala před 4:( hrůza!
26. led 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova A testovala jsi??
26. led 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda potom už ne,jen ten první test s dušíkem,na tom druhym byl taky ale mini. Navíc mě pořád pobolívá břicho,tak vyhlížím MS a ona nejde;)
26. led 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Dobré ránko, Baru tak to divný ne? Četla jsem na netu, že teplota je celkem spolehlivý způsob jak zjistit, že si těhu, prý když se ti dlouho drží nahoře tak je skoro jistý, že jsi. Možná je to tím, že si měla později ovu a ještě se to neukazuje :fearful:
26. led 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No, to už mám za sebou, taky jsem šla spát třeba ve 12 a vstávala ve 3 :frowning2: No tak vidíš, dušík je nadějný :wink: Mě taky bolel břich :wink: a teď už bolí i prsa :grinning:
26. led 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Tak pořád doufej :slight_smile: Hele Baru a jak to je s těma teplotama po ovu. Pořád se ti drží nad 37?? Já už jedu teřtí den v "teplotách" přes 37,3 celej den. Já to měření BT moc nechápu, tak proto se ptám :slight_smile:
26. led 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 a co ty?? jak jsi na tom??
26. led 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahoj, ms stále nikde, včera trochu špinění, dnes taky, ale jo takový divný špinění. Včera ani dneska absolutně žádný příznaky těhu- tak já už nevim :slight_smile: Uvidíme ja to bude do odpoledne, jestli se nerozjede nějaký náznak ms, jinak odpo kupuju testy :wink:
26. led 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 No, já myslím, že budeš zítra testovat, tak držím palečky :wink:
26. led 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@athens26 Tak držím pěstičky aby se to ani nerozjelo :slight_smile: a těším se až si zítra přečtu že jsi našla // :slight_smile:
26. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahojky,já tam právě v teplotach mám jednodenní pokles,i ten bývá,když se vajíčko uhnizďuje,ale dušík byl ještě před tím:( no,blbnu slušně;) Jak jsi na tom ty?
26. led 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
@mmirunda
@barbora.martinkova Holky díky :* Já už to musim rozseknout jinak mě odvezou :grinning: Možná to nevydržim a testnu už odpo :dizzy_face: Výsledek sem hned šoupnu :wink:
26. led 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 Jsme na tom asi pořád stejně,viď? Vidím to ještě na jeden test;)
26. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda @jojo,po ovu by se měly držet výš,ale je to různý. já mam obvyklou teplotu okolo 36,8, po ovu 37,2. Jen ji taky měř,ať můžeme srovnávat. Ju a ještě se zeptám-kde měříš?;)
26. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Taky tě bolelo bříško jako před MS? Ale špinění žádný,viď?
26. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova
@augustka Holky mě břicho nebolí vůbec, jen žaludek trochu tlačí a je nafouklej, ale pobřišek nic, prsa taky nic :unamused: Já vím, že každý to má jinak, ale i když si to břicho mačkám tak nic..
26. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Nezoufej,mě zase pobolívá břicho,trochu prsa,žaludek mam na vodě...divný stavy;)
26. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No to je právě dobře Baru, to jsou všechny těhu příznaky, které já nemám a to že nemám ms může být tím, že jsem vysadila HA a nebo to oddaluji silou vůle :grinning:
26. led 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Těhu příznaky to sice jsou,ale testy skoro negat a to špinění:(
26. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Břicho bolelo jen na jedné straně a bylo nafouklé, špinění žádné

@athens26 Prsa mě taky nebolela, až teď. Žaludek byl jak na vodě. No uvidíš, ale zkus testík spíš z ranní moči :wink:
26. led 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Tak jsem přišla domů, udělala 3. test a ten je úplně bílý :slight_smile: žádný dušík, nic :grinning:
26. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, nějak jsem nestihla přečíst všechny stránky.. můžu se přidat? :slight_smile:
taky se snažíme o mimi... po 2 letech sme se rozhodli pro konzultaci v CAR Motol. Máte s ním zkušenosti? dobré? špatné? My máme za senou první neúspěšné IVF (ISCI) ze 16.1 :( a myslím, že to tak dopadlo i kvůli špatné informovanosti o možnostech řešení našho problému... :confounded:
26. led 2012 v 11:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiwisek Ahojky, jen se přidej:slight_smile: myslím, že o IVF tu zatím nikdo nemluvil - většina z nás je se snažením teprve na začátku :slight_smile: ale určitě se Ti pokusíme poradit, když to bude v našich silách :slight_smile:
26. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Baru, třeba by to raději chtělo z ranní moči...
26. led 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 Když já už si myslim, že je to zbytečný - ten dnešní test je fakt sněhobílý :frowning2: ani náznak dušíka...počkam až mi dorazí ovu testy a budu testovat znova :slight_smile:
26. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova :wink: uvidíš, třeba se ještě nějaký zázrak stane :slight_smile: Jinak já budu OVU testovat příští týden, též poprvé, tak jsem zvědavá co natestuju :grinning:
26. led 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek