• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@hanka_k Hm, to je nepříjemné :frowning2: Ale určitě, když se na to víc soustředíš, víc o tom víš, tak můžeš být i lépe připravená :wink:
18. led 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky berou vaši partneři nějaké vitaminy? Např. vitamin E, selen, zinek, ... ??
18. led 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Partner nebere nic, jen já beru nějaké vitamíny s kys. listovou atd.
18. led 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Díky :slight_smile: Můj přítel právě bere tyhle, ale pořádně nevíme jaké by mohlo být správné množství :sweat_smile:
18. led 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 A to vám doporučil doktor? Čemu to pomáhá - rychlejší a kvalitnější spermie, nebo tak něco?
18. led 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Doktor ne, ale švagr přítele, tomu to doktor doporučil. Je potom výrazně lepší spermiogram, takže vlastně jak píšeš, ' kvalitnější ' (opravdu v uvozovkách :slight_smile: ) spermie. I na netu píšou, že jako doplněk ke stravě, který zlepšuje spermiogram, jsou vitaminové přípravky, konkrétně vitamíny E a C, selen a zinek. Ale nikde nepíšou množství :grinning: Přítel bere nějaké doplňky stravy pro kulturisty a ty to obsahují...
18. led 2012 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se přidat? Snažíme se o miminko od konce listopadu, HA jsem vysadila po 7 letech 26. 11. a zatím teda nic :unamused:... Jinak zatím žádné vitamíny nebereme, přece si jen říkám, že je relativně brzy... co mě vadí je, že přítel žije celkem dost nezdravě - kouření, spousta kofeinu - káva, cola, smažená jídla, žádné vitamíny, ovoce, zelenina... :frowning2: (snažím se to měnit, ale nedaří se mi to), myslím, že vliv na otěhotnění to má a bude mít :frowning2:
18. led 2012 v 18:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirstien Ahoj, jasně :slight_smile: Je nás zase víc :wink: No nevím, nejsem odborník, ale normálním rozumem by bylo horší, kdybys ty žila nezdravě. Asi to nějaký vliv má, ale neupínala bych se na to. Nerada to píšu do téhle diskuze, ale vem si holky, které otěhotněly neplánovaně ... Také neřešily ( jasně že nevědomky ), jestli žijí ony nebo jejich partner zdravě a otěhotněly. Nevěš hlavu a pokud ti to vadí, určitě to trošku můžeš ovlivnit i bez toho, aby to partner nějak zjistil :wink: :sweat_smile:
18. led 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 tohle je koncentrát a je to taky hnusný, ale nedá se nic dělat, tu jednu skleničku denně vypiju. Dokonce jsem měla kratší menstruaci a ne tak bolestivou, tak snad na tom něco bude... :slight_smile:
18. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahoj, přeju ti, aby MS už nedorazila :slight_smile: Taky budu doufat, že se zadaří hned napoprvé, bohužel se na to dost upínám :frowning2: , takže pokud dorazí, tak budu moc zklamaná a manžel taky...myslí si, že se mu podaří hned první měsíc a nejmíň dvojčata :grinning:
18. led 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy , já bych měla MS dostat zítra, tak jsem zvědavá. Ráno jsem si ze zvědavosti udělala test a samá voda, ale přeci jen, možná bylo ještě brzy. U mě to bylo jen pobolívání břicha, neuvěřitelná únava, pořád spím, nechuť k jídlu...uvidíme no, už by bylo na čase :slight_smile:...Dej info jak to vypadá, každopádně mooooooc držím palečky :slight_smile:
18. led 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirstien Ahoj, taky si myslim, že to žádný vliv nemá. Respektive jestli se ti nepodaří otěhotnět tak určo ne kuli tomu, bude tam jiný primární problém, ke kterému může nezdravý životní styl maximálně přispívat :slight_smile: Horší by bylo kdyby si třeba kouřila ty, takže rozhodně žádnej stres :wink:
18. led 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 Díky, já se tomu uplně nechci nahlas poddávat, ale mám to stejně, taky se k tomu upínám, že napoprvé. Navíc když všude čtu, že je po vysazení velká šance :unamused: Taky ti moc držím palce, bylo by to super!!!
18. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Ahojka, no, já stále taky čekám a čekám a nic a též doufám, že to tak zůstane, přemýšlím, jestli zítra test nebo ještě počkám :slight_smile: Tak ti držím palečky a informuj nás, jak to vypadá :wink:
18. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Ahojka, nn, ten můj nebere nic :wink:
18. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 AHojka, buď v klidu, ja prospím klíďo i 3 hodiny, denně, tak v tom nejsi sama. Držím palečky :wink:
18. led 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahojka, no v gastro poradně jsem seděla třičtvrtě hodiny :grinning: S doktorkou jsme všechno probraly, kliďo otěhotněm můžu, v tom nevidí problém, tak jedna dobrá zpráva :wink: . Testy žádné nebyly, napsala mi léky co beru a ještě železo,mám ho na hraně a trochu mě šokoval doplatek v lékárně 1300 :angry: . Chtěla mi dát ATB, ale řekla jsem jí, že je možné, že jsem těhotná, tak jsem dostala jen vyšší dávky léků a další kontrola za měsíc. Pokud otěhotním, tak tam k ní budu chodit častěji, třeba jednou měsíčně místo jednou za půl roku :slight_smile: Ještě si musím dojít na urologii, mám už tam půl roku nález v moči, chjo, já nikdy nebudu mít klid :cry: Co ty, jak se máš a jaký si měla den?
18. led 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Nic nevím, jen čekám, jestli dorazí MS nebo ne. Do gastro poradny zase za měsíc. Přemýšlím, jestli zítra udělám testík nebo ne, ale tak nějak se modlím, že to tam bude. Bo už nedopnu kalhoty a nepřijde mi, že bych jedla nějak víc, také je mi pořád tak nějak na zvracení, ale statečně se držím :grinning: Co ty, jak je?
18. led 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 nepříjemné to je, ale zvládli jsme to, chodím co tři až čtyři měsíce na kontrolu, ale ted jdu extra na ten UTZ, že se jí zdá, jestli to neroste ty cysty, takže uvidím co mi v úterý řekne a taky jak dopadla krev a možná mi i poví, jestli nejsem těhotná
jinak manžel nebere nic ani já nic neberu, měla bych brát při MS železo, ale neberu jsem na to braní líná a zapomínám...
18. led 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mohla bych mezi Vás devčata :slight_smile: Snažíme se 1.měsíc, tak uvidíme jak dlouho. Snad to dlouho trvat nebude :frowning2:. I když z mý strany jsou i zdravotní problémy, tak počítám, že hned to nebude.
18. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik Ahojky vítej mezi námi, zase nás bude o jednu snažilku víc :slight_smile:
19. led 2012 ve 04:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, tak jsem sem včera jenom nakukovala a četla Vaše příspěvečky, nebyl čas na ně ani odpovídat. Já konečně včera měla na ovu testíku dvě // a dneska předpokládám že to bude sílit, tak se teď s mužíčkem musíme hodně snažit, abychom ty dobré dny nepropásli. Bohužel práce je proti nám, tak bude muset jít stranou a já jsem nemocná ( samozřejmě jako ) :grinning:. Doufám že mi to projde. Jinak taky papám litovku co jsem tady četla v diskuzi, ale chlap nebere nic. A jak byl příspěvek výše, že číci mužík žije nezdravě, tak v klidu, ten můj taky. Kouří, pije furt jen kofolu a už jedno dítě má, takže na reprodukci by to nemělo mít takovej vliv :slight_smile:. Dneska tady snad s Váma budu dýl a pokecáme. Tak hodně štěstí při ranním testování těhu testíků :grinning: a kdo má ty správné dny, tak hodně štěstí při snažení a vy co jste čekatelky na MS, tak ať už nedorazí :wink: :slight_smile:
19. led 2012 ve 04:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda neboj listovka pomuze .. a jis nejake vitamínky ? jist je není na škodu :slight_smile: a ty se taky snaž at brzo najdes dvě čárky i a těhu testu
19. led 2012 ve 04:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miselinka2 No tím že dělám v lékárně, tak vitamínu jím spoustu :slight_smile: ale teď hlavně tu listovku. A to víš že se snažíme, ale jak píšu, práce je proti nám, tak dneska musím hodit maroda :slight_smile:
19. led 2012 ve 04:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda a jo ja zapomněla že si lékarnice.. a coo to že si takhle brzo vzhuru ? nemuzes spat nebo co to ? ja jak jinak zase než z nemuzu spat :slight_smile: uz nekolik týdnů :( strašný sem hodně už unvená jak pořádně nespím
19. led 2012 ve 04:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miselinka2 No chlap odcházel do práce a tak mě vzbudil a už jsem nezabrala :frowning2: a hlavně se mi v hlavě zrodil plán jak dneska nejít do práce, takže v sedm ho musím začít realizovat a psát na všechny světové strany :slight_smile: A spánek nejde ani přes den?
19. led 2012 ve 04:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak at ti plán nejít do práce klapne :slight_smile:
19. led 2012 ve 04:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@miselinka2 Klapnul :slight_smile: jsem doma
19. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, vím, jsou zdravotní problémy, nevěš hlavu, ono se to povede :wink:
19. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Dobré ráno, to je krásné čtení hned ráno:slight_smile: Já jsem testík neprubla, ještě odolávám, ale zítra už asi nevydržím, snad čárka bude sílit, MS taky nepřišel a ani snad nepřijde :wink: Vy se snažte, ať jsou z toho pak dvě čárky :slight_smile:
19. led 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek