• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@radushka1 Taky jsem na testíky zvědavá, hlavně na zjištění, jak to s tím cyklem vlastně je :grinning:
26. led 2012 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova přesně tak, Baru, ty si je objednávala přes netík, že? Za jak dlouho to přes netík dorazí? Já je teda kupovala v lékárně (ať účelně využiju Flexi passy - jak říkají v práci :D...), ale pro příště...
26. led 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 Nakupovala si na passy? Já je objednala včera a sotva jsem klikla na "odeslat objednávku", manžel povídá " tak si je kup v lékárně na Flexi passy" :grinning: kolik si za ně dala? Já asi 300,- mělo by jich být 18 a 6 těhu testů - jsou to 3 balení, dorazit mají v pondělí.
26. led 2012 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jak jste na tom?
Včera jsem musela na chvíli do kanceláře, odpoledne jsem myslela , že se bolestí zblázním...
Připadá mi to , že se ta noha vůbec nehojí.
Jinak se pomalu budeme začínat snažit znovu......dnes jsem 7DC - už se mi to blíží
26. led 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova Tak to máš za pusu, prosím pro příště mi šupni odkaz, já koupila LH28 je to 4 ovul+1t a vyšlo mě to kolem 200 teda. Ale tak, jak je to z Flexin tak mě to nebolí :D
26. led 2012 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@mersy Ahojky, ta noha je potvůrka... Já jsem tě bohužel následovala o 2 dny později, takže já jsem 5DC, takže sleduju, že se snažit budeme zároveň :slight_smile: Už aby to bylo, nejhorší bude ale zase to čekání na MS...ten čas neletí...
26. led 2012 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 No, my taky vždycky přemýšlíme, za co je utratit - kupovala jsem na webu lekarna.cz - když zadáš ovulační testy, vyjede ti komplet nabídka:slight_smile: scyklem jsem měla být podobně jako vy a nakonec to vypadá na mnohem delší než obvykle:frowning2:
26. led 2012 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mužu se k vam přidat?
:slight_smile:
26. led 2012 v 11:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova třeba už tam fakt ten prcek bude :wink:....ono je nejhorší, jak si to tělo s námi zahrává, kolikrát si člověk říká, jak může rozumět druhému, když nerozumí sám sobě :grinning:
26. led 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
26. led 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: snažíme se s přitelem už rok a pořad nic jsem z toho zoufala
26. led 2012 v 11:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra mi ma přijít MS takže doufam že nedorazí :grinning:
26. led 2012 v 11:37  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova dobře Barčo také si je zakoupím :slight_smile: já jako doplněk používám FEMIGARD od p. dr. Vydry. Je to čistě na bázi bylin a volně prodejný na netu :wink: je to zázrak :slight_smile: takže také vřele doporučuji...spousty žen po tomto pitíčku přišlo do jiného stavu běhěm pravidelného užívání do dvou měsíců........ a jinak jsem 5. DC...ale vyzkouším i ty čajíky co uvádíš :slight_smile:
26. led 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 No, říkala jsem si, že pokud byla ovu dýl, tak by to klidně vyjít mohlo, ale dnes je ten test opravdu extrémně vybělený:slight_smile: už chci MS a nový snažení :grinning:
26. led 2012 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@goldie11 Držím palce,ať nepřijde!!!
26. led 2012 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pilarka vyzkouším cokoliv :grinning: chvilku jsem brala calibrum babyplan, ale mam pocit, že mi šla váha nahoru :frowning2:
26. led 2012 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím že přijde každy měsíc přišla :frowning2: teplota je pořad vysoka ale bolí mě podbřišek takže určitě dorazí
26. led 2012 v 11:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
jak dlouho se nažíte vy?
26. led 2012 v 11:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova @pilarka Já ho též brala, váha teda nahoru nešla, ale zatím výsledek nulový. Kámoška mi ještě doporučovala Femibion, že má s ním dobré zkušenosti, ale o Femigardu jsem teda ještě neslyšela...Je to běžně prodejný nebo jen přes netík
26. led 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak my se s manželem snažíme už šest let :unamused: .Nemám vůbec OVU,takže včera jsem si večer píchla prognyl a zítra jdu na 2.IUI.....1.IUI byla úspěšná,ale v 9tt. jsem musela podstoupit revizi :confounded: ,pak jsme si dali roční pauzu a zítra jdem na novo.
26. led 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@goldie11 Ahojky :slight_smile: Já se třeba snažím od října asi a držím ti palečky ať MS nedorazí. Máš zkušenosti s BT, ovu testíkama a nějakými potravinovými doplňky?
26. led 2012 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lena_1 :frowning2: to mě mrzí ale jednou se to snad podaří musíme jen věřit
26. led 2012 v 11:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lena_1 Ahojky, ono to vyjde - pojď mezi nás, tady to neuvěřitelně letí - navíc, když na to snažení nejsi sama, je to veselejší :slight_smile:
26. led 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@radushka1 Bt si měřím jen 3 měsíce nejak tomu nerozumím podle kolegyne co je tehotna sem mela byt minuly mesíc taky ale MS dorazila.A ted momentalne beru kyselinu listovou a nejake leky na predpis
26. led 2012 v 11:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 Jdu hledat Femigard:slight_smile:
26. led 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 ty bereš nejake pot. doplnky?
26. led 2012 v 11:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@goldie11 @barbora.martinkova holky děkuji,včera jsem se sem zaregistrovala,ale jukala jsem po těhle stránkách už dříve,jen bez registrace,jsem ráda,že jsem tu...včera jsem tu strávila večír a pročetla spousty příběhů.
26. led 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lena_1 Tak už tu s námi zůstaň,ju? Je to tu fajn - nikdy jsem do žádných diskuzí nechodila a tady mě to vyloženě baví, zjistila jsem dnes v práci, že sotva si odpracuju co musim, letim sem za váma:slight_smile:
26. led 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lena_1 ja mam registraci už dyl ale až dnes jsem sem se sem připojila :slight_smile: myslím si že je lepší si o tom promluvit tady se snažilkama :slight_smile: tady najdeš plno informaci ale u kazdeho to muže byt jine
26. led 2012 v 11:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 přes net určitě mrkněte a je tam spousty recenzí....opravdu hodně ženám pomohl...já tedy mezi ně zatím nepatřím :confounded: ale upravil mi mns a funguju jako hodinky! ani o den později! dostanu to přesně na den :wink: tady posílám odkaz tak mrkněte http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
26. led 2012 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek