Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
pilarka
26. led 2012
@barbora.martinkova Baru tak vyzkoušej tohle tady váha zůstane 😎 http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
goldie11
26. led 2012
@pilarka jak dlouho se snažíte vy?
barbora.martinkova
26. led 2012
@pilarka No, do teď jsem si myslela, že mi MS taky chodí pravidelně a tenhle cyklus mi vyvedl z omylu, navíc tím jak vstávam různě do práce, neni to asi úplně přesný 😞 jdu do ovu testů a penízky utratím i za Femigard - zítra vezmu Flexipassy, co jsem dostala od manžela a vyrazim pro něj - myslíš, že ho seženu v klasické lékárně?
pilarka
26. led 2012
@goldie11 my druhým rokem 🙂
pilarka
26. led 2012
@barbora.martinkova Baru to nevím asi v lékárně ne 😞 myslím, že se dá koupit jen přes net....celá ta kůra vč. poštovného vyjde kolem 1100kč...není to zrovná levná záležitost...ale uvidíš po první lahvičce ty zázraky 😃
goldie11
26. led 2012
@pilarka a pořad nic? a ja si myslela že my už to zkoušíme dlouho ale jak vidím tak je nas tu víc 😞
barbora.martinkova
26. led 2012
@pilarka Tak já se zkusim zeptat a když tak zítra obejdnám, levný to neni, ale pokud by to mělo alespoň malinko pomoc, vyplatí se 🙂
pilarka
26. led 2012
@goldie11 neboj se a nepropadej žádné panice...chce to klid a trošku to brát s nadhledem 🙂 což je asi to nejtěžší co se moc zvládnout nedá...ale uvidíš, že než se nadějěš, čekáš mimi 🙂 a kolik ti je? a už to nějak řešíte? nebo to zatím necháváte na přírodě? nemusíš odpovídat 😉
genevieve
26. led 2012
Ahoj holky,

omlouvám se, že vám lezu do diskuze 😃 Chtěla bych se zeptat, jak vám bylo po vysazení antikoncepce, myslím hned ty první dny. Já totiž plánuju v dubnu dobrat platíčko, pak bude týden MS, no a ten další týden co bych teoreticky měla pokračovat dalším platíčkem, tak už brát nebudu. Jde mi o to, že právě v tomto týdnu budu mít svatbu a následně svatební cestu, tak se bojím, aby mi třeba nebylo nějak blbě...díky za postřehy 🙂
lena_1
26. led 2012
@goldie11 tak já sem chodila jen inkognito,takový malý špión 🙂
@barbora.martinkova jsem na tom podobně,ráno co jsem přišla do práce,zapla jsem MK 😃 ...vždy jdu něco jako pracovat a pak jsem zase tu 😃

-jo,mě MS nechodí pravidelně už osm let,co jsem vysadila antikoncepci.Neměla jsem to i dva roky,jenže to jsem byla o dost mladší,tudíš jsem byla spokojená,že mě neobtěžují. 🙂 Teď,když nejdu na vyvolávačku,tak bych je zase neměla 😞
goldie11
26. led 2012
@pilarka no tak my se momentalne na plno snažíme přesne rok 🙂 je mi 21 a pul sem mlada ja vím ale přítel ma 27 a chceme to začít řešit zavčas.Hned na začatku sem vědela že nam to hned tak nepujde.Vyměnila sem i lekaře a ted čekam co bude
pilarka
26. led 2012
@barbora.martinkova dobrá zkus se pozeptat a uvidíš a já si jdu objednat ty ovu testy....našla jsem tam balení 4ksovu + 1ks těho test zdarma za 196kč to jde ne?
goldie11
26. led 2012
@pilarka jo a ja bych byla klidna kdyby všichni kolem me nebyli těhotní a to ještě nahodně 🙂 život je hold nespravedlivy
lena_1
26. led 2012
@goldie11 to znám tu neklidnost :-S ,já jsem byla už i ve fázi,že ke mě nesměl nikdo s dítětem,hned jsem to obrečela,nenáviděla jsem každou těhotnou.V hloubi duše jsem jí to přála,ale tlouklo se to s nenávistí.Tento stav,je naštěstí pryč.Ikdyž se občas vrátí,ale už ne tak hrozně...
barbora.martinkova
26. led 2012
@lena_1 S MS je trápení, když ji nechceme, tak chodí a teď, když ji potřebujeme, někdé courá🙂 neboj, ono se to srovná - všichni říkají hlavně být v klidu a upřímně - jak se to dělá? Manžel taky radí,ať na mimi nemyslim - jenže jak? navíc máme za sebou zamlklý těhu, tak se začínam malinko bát, že to třeba nepůjde😞
@pilarka vydrž, to je moc - mrknu na ty, co jsem objednala já,ju?
goldie11
26. led 2012
@lena_1 pilarka sem davala odkaz na ten femigard tak se na to mrkni je to o neco víš možna by to to pomhlo 😉
pilarka
26. led 2012
@goldie11 rozumím ti a moc dobře chápu jak ti asi je, když všchni kolem tebe těhotní....i neplánovaně...prostě to zkusí a zadaří se jim...vím jak ti je...cítím to stejně...všechny mé kamarádky už jsou těhotné a nebo děti už mají....my pořád nic... 😞 , ale nezoufám...to přijde...a ty máš tu výhodu, že jsi mladinká, což už také asi poslouchat nechceš, ale je to tak 😃 máte velké eso v rukávu...tvůj věk 😃 a proto než se nadějěš, budete na to vzpomínat s úsměvem uvidíš 😃
goldie11
26. led 2012
@barbora.martinkova jo to znam to říkají všichni dokud je to nepotka.Nejde na to jen tak nemyslet pokažde se tam nekde najde ta myslenka A CO KDYŽ TO NEPUJDE.
barbora.martinkova
26. led 2012
@goldie11 Přesně tak, před chvilkou jsem se objednala na preventivní prohlídku, myslíte, že při ní jde zjistit, jak jsem na tom? Třeba podle hormonálního profilu, atd?
radushka1
26. led 2012
@goldie11 @lena_1 a ostatní.... a na toto je nejhorší facebook, jen to zapnu, každý den vidím mimuška kamarádek a jak se to rozrůstá, a já pořád nic...Člověk jim rád popřeje, pogratuluje, kukne na fotečky, ale taky si sám řekne, proč ještě né já...Neříkejte, že nemám pravdu...
pilarka
26. led 2012
@lena_1 určitě vyzkoušej ten FEMIGARD... v tomto je to učiněný zázrak ve srovnání mns....za pokus to stojí.... 😃
goldie11
26. led 2012
@pilarka 🙂 ja vím že sem mlada a podle doktora sem v pořadku jeste čekam na vysledky krve a uvidím .Potom bude muset nastoupit přítel i když sem ho toho chtěla ušetřit ale už se s tím smířil 🙂 co vy ste oba v pořadku?nebo víš kde je u vas problem?
radushka1
26. led 2012
@barbora.martinkova a kdy na ni jdeš?
goldie11
26. led 2012
@radushka1 joooo to je nejhorší facebook fotky ultrazvuku atd potom přijde muj z prace a řekne no víš Lena mi psala na fb a je těhotna hruza 😃
barbora.martinkova
26. led 2012
@radushka1 Až 6. února - dřív volno neměla😞
lena_1
26. led 2012
@radushka1...máš pravdu,aspoň u mě to tak je...když tam čtu ty statusy,jak jim proběhla kontrola,jak mimí roste atd...
@pilarka.....teď radši nic zkoušet nebudu,když jdu zítra na to IUI...uvidím,jak dopadne tohle 🙂
goldie11
26. led 2012
@lena_1 držím palce at to dobře dopadne 😉
radushka1
26. led 2012
@barbora.martinkova tak aspoň budeš vědět, kdyby náhodou něco 😉 a třeba to něco bude, i když čekáš na MS :-p
goldie11
26. led 2012
měříte si někdo BT?
pilarka
26. led 2012
@barbora.martinkova jooo supeer tak to je luxus cena 🙂 díky Baru 😃 ....jinak máš pravdu...asi bych potřebovala odoperovat mozek.... :-|