• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@barbora.martinkova Baru tak vyzkoušej tohle tady váha zůstane :sunglasses: http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
26. led 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka jak dlouho se snažíte vy?
26. led 2012 ve 12:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka No, do teď jsem si myslela, že mi MS taky chodí pravidelně a tenhle cyklus mi vyvedl z omylu, navíc tím jak vstávam různě do práce, neni to asi úplně přesný :frowning2: jdu do ovu testů a penízky utratím i za Femigard - zítra vezmu Flexipassy, co jsem dostala od manžela a vyrazim pro něj - myslíš, že ho seženu v klasické lékárně?
26. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 my druhým rokem :slight_smile:
26. led 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Baru to nevím asi v lékárně ne :frowning2: myslím, že se dá koupit jen přes net....celá ta kůra vč. poštovného vyjde kolem 1100kč...není to zrovná levná záležitost...ale uvidíš po první lahvičce ty zázraky :grinning:
26. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka a pořad nic? a ja si myslela že my už to zkoušíme dlouho ale jak vidím tak je nas tu víc :frowning2:
26. led 2012 ve 12:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka Tak já se zkusim zeptat a když tak zítra obejdnám, levný to neni, ale pokud by to mělo alespoň malinko pomoc, vyplatí se :slight_smile:
26. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@goldie11 neboj se a nepropadej žádné panice...chce to klid a trošku to brát s nadhledem :slight_smile: což je asi to nejtěžší co se moc zvládnout nedá...ale uvidíš, že než se nadějěš, čekáš mimi :slight_smile: a kolik ti je? a už to nějak řešíte? nebo to zatím necháváte na přírodě? nemusíš odpovídat :wink:
26. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

omlouvám se, že vám lezu do diskuze :grinning: Chtěla bych se zeptat, jak vám bylo po vysazení antikoncepce, myslím hned ty první dny. Já totiž plánuju v dubnu dobrat platíčko, pak bude týden MS, no a ten další týden co bych teoreticky měla pokračovat dalším platíčkem, tak už brát nebudu. Jde mi o to, že právě v tomto týdnu budu mít svatbu a následně svatební cestu, tak se bojím, aby mi třeba nebylo nějak blbě...díky za postřehy :slight_smile:
26. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 tak já sem chodila jen inkognito,takový malý špión :slight_smile:
@barbora.martinkova jsem na tom podobně,ráno co jsem přišla do práce,zapla jsem MK :grinning: ...vždy jdu něco jako pracovat a pak jsem zase tu :grinning:

-jo,mě MS nechodí pravidelně už osm let,co jsem vysadila antikoncepci.Neměla jsem to i dva roky,jenže to jsem byla o dost mladší,tudíš jsem byla spokojená,že mě neobtěžují. :slight_smile: Teď,když nejdu na vyvolávačku,tak bych je zase neměla :frowning2:
26. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka no tak my se momentalne na plno snažíme přesne rok :slight_smile: je mi 21 a pul sem mlada ja vím ale přítel ma 27 a chceme to začít řešit zavčas.Hned na začatku sem vědela že nam to hned tak nepujde.Vyměnila sem i lekaře a ted čekam co bude
26. led 2012 ve 12:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova dobrá zkus se pozeptat a uvidíš a já si jdu objednat ty ovu testy....našla jsem tam balení 4ksovu + 1ks těho test zdarma za 196kč to jde ne?
26. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka jo a ja bych byla klidna kdyby všichni kolem me nebyli těhotní a to ještě nahodně :slight_smile: život je hold nespravedlivy
26. led 2012 ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 to znám tu neklidnost :confounded: ,já jsem byla už i ve fázi,že ke mě nesměl nikdo s dítětem,hned jsem to obrečela,nenáviděla jsem každou těhotnou.V hloubi duše jsem jí to přála,ale tlouklo se to s nenávistí.Tento stav,je naštěstí pryč.Ikdyž se občas vrátí,ale už ne tak hrozně...
26. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena_1 S MS je trápení, když ji nechceme, tak chodí a teď, když ji potřebujeme, někdé courá:slight_smile: neboj, ono se to srovná - všichni říkají hlavně být v klidu a upřímně - jak se to dělá? Manžel taky radí,ať na mimi nemyslim - jenže jak? navíc máme za sebou zamlklý těhu, tak se začínam malinko bát, že to třeba nepůjde:frowning2:
@pilarka vydrž, to je moc - mrknu na ty, co jsem objednala já,ju?
26. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena_1 pilarka sem davala odkaz na ten femigard tak se na to mrkni je to o neco víš možna by to to pomhlo :wink:
26. led 2012 ve 12:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 rozumím ti a moc dobře chápu jak ti asi je, když všchni kolem tebe těhotní....i neplánovaně...prostě to zkusí a zadaří se jim...vím jak ti je...cítím to stejně...všechny mé kamarádky už jsou těhotné a nebo děti už mají....my pořád nic... :frowning2: , ale nezoufám...to přijde...a ty máš tu výhodu, že jsi mladinká, což už také asi poslouchat nechceš, ale je to tak :grinning: máte velké eso v rukávu...tvůj věk :grinning: a proto než se nadějěš, budete na to vzpomínat s úsměvem uvidíš :grinning:
26. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jo to znam to říkají všichni dokud je to nepotka.Nejde na to jen tak nemyslet pokažde se tam nekde najde ta myslenka A CO KDYŽ TO NEPUJDE.
26. led 2012 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 Přesně tak, před chvilkou jsem se objednala na preventivní prohlídku, myslíte, že při ní jde zjistit, jak jsem na tom? Třeba podle hormonálního profilu, atd?
26. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 @lena_1 a ostatní.... a na toto je nejhorší facebook, jen to zapnu, každý den vidím mimuška kamarádek a jak se to rozrůstá, a já pořád nic...Člověk jim rád popřeje, pogratuluje, kukne na fotečky, ale taky si sám řekne, proč ještě né já...Neříkejte, že nemám pravdu...
@lena_1 určitě vyzkoušej ten FEMIGARD... v tomto je to učiněný zázrak ve srovnání mns....za pokus to stojí.... :grinning:
@pilarka :slight_smile: ja vím že sem mlada a podle doktora sem v pořadku jeste čekam na vysledky krve a uvidím .Potom bude muset nastoupit přítel i když sem ho toho chtěla ušetřit ale už se s tím smířil :slight_smile: co vy ste oba v pořadku?nebo víš kde je u vas problem?
26. led 2012 ve 12:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova a kdy na ni jdeš?
26. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 joooo to je nejhorší facebook fotky ultrazvuku atd potom přijde muj z prace a řekne no víš Lena mi psala na fb a je těhotna hruza :grinning:
26. led 2012 ve 12:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Až 6. února - dřív volno neměla:frowning2:
26. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1...máš pravdu,aspoň u mě to tak je...když tam čtu ty statusy,jak jim proběhla kontrola,jak mimí roste atd...
@pilarka.....teď radši nic zkoušet nebudu,když jdu zítra na to IUI...uvidím,jak dopadne tohle :slight_smile:
26. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena_1 držím palce at to dobře dopadne :wink:
26. led 2012 ve 12:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova tak aspoň budeš vědět, kdyby náhodou něco ;) a třeba to něco bude, i když čekáš na MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
měříte si někdo BT?
26. led 2012 ve 12:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jooo supeer tak to je luxus cena :slight_smile: díky Baru :grinning: ....jinak máš pravdu...asi bych potřebovala odoperovat mozek.... :unamused:
26. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek