• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@goldie moc děkuji :slight_smile: ,pak nastane čekání,než se půjde na zjištění výsledku,což je zhruba tři týdny :frowning2: ,to zase budou nervíky.
26. led 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 @lena_1 přesně tak, ale počkejte, ještě chviličku a budeme to tam taky psat, i když některé podrobnosti nemusím :slight_smile: Já mám teď 2 kolegyňky co porodily, další 3 budou rodit v brzké době...tak už bych se sakryš k nim taky chtěla přidat, člověk jak je s nimi tak už ví, co ho čeká, jak to bude, co bude...jen zatím nic no... Ale dočkáme se, tady si poradíme, z nervíků se vykecáme a nebudeme je aspoň tahat domů a zadaří se ;)
26. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@goldie11 tak držím palečky, aby i přítel byl v pořádku...ano my jsme oba zdraví jako řípy!!! já mám lehčí endometriozu...jsem po laparoskopii, takže momentálně vše ok.....takže asi ten mozek potřebuju odoperovat :grinning: abych na to tolik nemyslela...netoužila po dítěti...je to těžké a nejde to na to nemyslet :confounded:
26. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Přesně, asi je lepší vědět, co se děje a řešit to...:slight_smile:
@goldie11 Jojo, už asi pátý cyklus...

@pilarka Neni vůbec zač...mozek nech tam, kde je:slight_smile: když se vykecam tady, což koukam, že mi jde :grinning: jsem pak klidnější - o mimi se můžu bavit jen s tchýni - mamka si myslí, že mam ještě čas:slight_smile: a to mi je 27!
26. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka jo psychika je v tomto připade hodne duležita a není to lehke po dítěti tak netoužit když ma člověk obavy z toho jestli je vubec muže mít.A co krevní skupiny?Slyšela jsem že některe spolu těžko plodí děti...a co uměle neuvažovali ste o tom?
26. led 2012 ve 12:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Baru, to neřeš, podle maminy začínám být na prcka už stará, a to mi bude v únoru 28, tak na pohodu :grinning:
26. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 No, to je mazec - potřebovala bych, aby se mamky potkaly a vysvětlily si to :grinning:
26. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova mě je 21 a u nas už s tím všichni souhlasí i tchyne pry je lepší to začit řešit když nam to nejde :slight_smile: ale uvidím maminka bude rada až budeš těhotna :slight_smile:
26. led 2012 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 Snad jo,naše mamka je malinko jiná:grinning: když jsme jí řekli, že bude svatba - vůbec jí to nechytlo, řešit ji začala asi 3 dny před - tohle bude stejný :grinning: ale mam úžasnou ségru, sice jí je teprve 7,ale je to neuvěřitelný stvoření :slight_smile:
26. led 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 krevní skupiny o ty se dr zatím nějak nezajímal...ale já už byla na vyšetření na imunologii a vše ok...tak nevím no...a umělé to zatím nechceme...zatím o tom vůbec neuvažujeme, ale určitě je to jedna z variant...až těch nejkrajnějších...
26. led 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jo uvidíš to bude v pohodě :slight_smile: jen aby už to bylo
26. led 2012 ve 12:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Když našim můj řekl, že se budeme brát taky bez reakce...hm... dobrý, ale před svatbou se mohla zbláznit, strašně to žrala, a byla jsem ráda, jelikož jsem svatbu měla doma a pracuju a přes týden bydlím 80 km od domova. TAk to bude asi stejný :grinning: Ona se už na prcka těší, ale když ono to dřív nešlo, Ve24 doděláš výšku, chvilku pracuješ a hupem ti táhne na 28 :grinning:
26. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka taky bych to chtěla normalní cestou ale když to jinak nepujde tak nam nic jineho nezbude..pořad mi jen vrta hlavou kde je u nas problem :frowning2: přeju vam at se to podaří :slight_smile:
26. led 2012 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Přesně tak, navíc mamka měla pocit, že na dítě je čas po 30ce - ale nějak to přišlo dřív, už čekat nechceme :slight_smile: tak hlavně, aby si mimi našlo cestu, když mu jí tak zametáme:slight_smile:
26. led 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova jak to mas s tou BT ?mas ji vysokou až do MS nebo ti před klesá?
26. led 2012 ve 12:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 pošlu ti do IP odkaz,ju?
26. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2012 ve 13:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova mě taky prosím - bt ;) kuju
26. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 za nic :slight_smile: alespoň mi na to mrknete - původní ovu byla 5., pak se graf přepsal na 13....
26. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 uvidíš podle lékařů jak dopadnete..doporučuji spermiogram u přítele a pak uvidíte co dál ...nevěz hlavu!! Moc na vás budu myslet.....a uvidíš podaří se to!! Holky tady mají obrovské zkušenosti...doporučení,...rady...nenecháme tě v tom samotnou.... :wink:
26. led 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova asi je nekde nejaka chyba :frowning2:
chce to po me přihlašení
26. led 2012 ve 13:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 fakt? To je divný - já teda netušim, jestli to jde bez toho :frowning2: mam ještě jeden na womenzone - pošlu i ten
26. led 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka moc díky holky je to tu super potřebuju si o tom s někym promluvit a tady je to nejlepší :slight_smile: jen aby se nam to všem podařilo :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@barbora.martinkova ten už je ok jdu na něj mrknout :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova tak dobře..mozek si ponechám :grinning: :grinning: na štěstí mamča to vše prožívá se mnou, ale věty typu "tak na to tolik nemysli no" my také moc nepomůžou, ale je to moje láska mamka :grinning: myslí to dobře..joa já mám taky mladší sestru je jí 13 a je to můj miláček :grinning:
26. led 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie přesně tak..nenecháme Tě v tom....můj chlap byl taky na spermiogramu a tak jsem ho znervoznila,že jsme tam odsud šli asi po 30 min. :grinning: :grinning: a v čekárně už mnoho dalších chlapů,tak mi bylo celkem trapně.Si museli říkat,co tam tak dlouho asi dělají?Jenže já když viděla tu malou věc,do které to měl stříknout,tak jsem mu řekla:jestli se tam netrefíš,já Tě zabim,no a mohl začínat chudák na novo,jak jsem ho rozhodila :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pilarka Tak to jsme na tom podobně s těma mladšíma sestřičkama :slight_smile: nojo, ono se jim to lehce říká, že máme být v klidu - ke mě mamka přišla hrozně rychle, ale ségra je fakt vymodlená - navíc po dvou potratech v 5. a 6. měsíci :frowning2:
26. led 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena_1 :grinning: chudak
26. led 2012 ve 13:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena_1 Můžu se zeptat, po jak dlouhé době musel/šel manžel na spermio?
26. led 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek