• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@lena_1 nejradši bych byla kdybych ho toho mohla ušetřit ale nejak se to nedaří ale je to pro dobrou věc :slight_smile: pro naše mimi
26. led 2012 ve 13:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova týjoo tak to je mazec teda :frowning2: o to víc by mamča mohla mít pochopení,,.....pro vás že už chcete mimi...můj doktor třeba řekl, že už jsme v podstatě staré....nee věkem, ale naše "tělesné schránky" vzhledem k dnešní náročné depresivní a stresové době, bychom prý měli rodit mnohem dříve...podívej třeba na starší generace!! moje mamča měla bráchu v 19 mě v 21 a segru pak v 36....no a dnešní generace teprve začínají kolem Třiceti uvažovat o mimi...asi i tím to je.....ale to by byly debaty na dlouho no... :unamused:
26. led 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka No, je fakt, že do teď jsme nebyli na mimi připraveni, ale svatbou se něco změnilo - asi měsíc po ( v září) jsme si řekli, že s Novým rokem začneme na mimču pracovat :slight_smile: mamka by mě nejradši hnala za kariérou a mě se chce čim dál tim víc starat spíš o to malý :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pilarka Hm, to je o tom, že oni po mimčách až tak netoužili, prostě přišly a kolikrách i nechtěně. Prý v té době dostat antikoncepci nebylo též nic jednoduchého. To my si řekneme, teď chceme mimčo a nejde to no. Narozdíl od našich maminek máme pro mimča zázemí, jsme i tak nějak na to psychicky připravené, ale už je to o tom, že jsme hold o 10 roků starší....
26. led 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova tak mi jsme se dva roky snažili samy,když to nešlo,tak jsem ke své dr.a ta mi doporučila navštívit centrum asis.reprodukce,ale než jsem nás poprvé objednala,tak manžel musel na spermiogram,až pak jsem nás mohla objednat,až byla jistota,že je chyba ve mě.V centru mu ho ale dělali ještě jednou,a prý by mohl sperma rozdávat :grinning: ,tak doufám,že tam dají zítra ty nejspolehlivější :wink: ,kteří se uhnízdí tam kde mají.
@goldie11 jj,taky mi ho bylo pak líto
26. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak testy jsou doma :dizzy_face: Bože já jsem nervózní jak sáňky v létě :grinning: Zatím úspěšně odolávám i když se tam píše, že se může testovat kdykoliv během dne, za chvíli razim do školy, pak jdu cvičit a doufám, že domů přjdu domlácená, padnu do postele a testovat budu ráno :wink:
26. led 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@barbora.martinkova no přesně tak....prostě už jsme připraveni a řekli jsme si, že už!! a ejhle...ono nic....je to jedno z druhým...my jsme spolu s manželem 11 let!! z toho 5 let svoji...a svou lásku bychom chtěli zpečetit miminkem...jenže to zatím nejde....taky mě už napadlo, že to třeba nejde tím, že jsme spolu dlouho,...myslíte holky že je to možné??
26. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 nejhorší je nepustit se do toho hned....takže ráno honem napsat výsledek ;) držím palec :wink:
26. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 přesně tak...spíše je to o náhodách :grinning:
26. led 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka NE, to že jste spolu dlouho může mít vliv leda na to, že mohou mít páry na sebe menší chuť, ale určitě ne na možnost otěhotnět ;)
26. led 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 vydrrržžžžžžžžžžžžžžžžž :grinning:
26. led 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Jsi lepší, než já - já je koupila hned po práci - v 11 testovala a negativní :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 díky!!!! to jsem chtěla slyšet!!!!!!!!! :grinning:
26. led 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka taky jsem něco zaslechla o tom,jestli nejsme spolu už moc dlouho.Letos máme 10.výročí co jsme spolu a jako manželé budem pět let.Znám jednu paní,která se s manželem snažila deset let a nic...pak se rozvedli,ona si našla jiného a za 2 měsíce byla těhotná,tak nevím.... :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka Ty jo, tak jsem nikdy neslyšela - určitě to tím nemůže být a nebude! Věř tomu! My jsme spolu 5. rok - brali jsme se v srpnu a bohužel je za námi zamlklé těhu :frowning2:
@pilarka stačí se zeptat :grinning:
@barbora.martinkova od posledního testu...velké zklamání....řvala jsem jak tur!!! a zařekla jsem se, že pokud nebudu mít zpoždění déle jak týden, žádný test!!! držím to!!! prostě čekám celý měsíc...zničující
26. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1
@pilarka Je to fakt děs, dělám si těhu test poprvé v životě, návod už znám nazpaměť :grinning: Musím už rychle jít, jinak to nevydržím, ty jo taková dlouhá doba do rána :angry:
26. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova ale nee to je mi líto Baru.. :confounded: bude dobře....ono to přijde :sunglasses:
26. led 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova pošlu ti do IP muj graf mrkni na nej :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena_1 to ale bylo určo z pohledu zdravotní stránky manželů... Též jsem o tom slyšela, ale měli po vyšetření a jak to říci, neměli vnitřní přátelská území... :grinning: To měli ale doktorem podložené... Našli si jiné partnery a šlo to...
26. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lena_1 nooo tak snad to nebude náš případ.....a jinde to pokoušet fakt radši nebudu :grinning: :grinning:
26. led 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pilarka Musí to přijít, chodí to kolem nás, tak se snad toho chytneme taky :slight_smile:
26. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 a jak se vlastně zjistí, jestli si vyhovujeme??
26. led 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 mrkla jsem a v tu chvíli mi tam skočil muj graf - dala jsi pod tím svým "sdílet"?
26. led 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka tak kdybychom to měli na čelíčkách napsané bylo byl jednodušší. To se zjistí až pak chodíš na různá vyšetření proč to nejde...chlap má pomalejší, líné spermíky, ty kyselejší prostředí a je to.... Sama s tím zkušenosti nemám, jen z doslechu od známých, takže též nemůžu říci jak to přesně je...
26. led 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova jo jo ješte neco udelam čky
26. led 2012 ve 13:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pilarka ale hlavu si nedělej, prosím tě, jak tu včera někdo pronesl, my se tu nakazíme jedna od druhé, a budeme těhotné všechny. Augustka nás nakazí všecky :wink:
26. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova mrkni ted už by to mělo jít
26. led 2012 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 kéž by to bylo nakažlive :grinning:
26. led 2012 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek