• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Ahojky, jak to dnes vypadá s tebou, co teplota, pořád je?
26. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Ahojky, ano teplota je pořád 37,3 i víc, přidal se bílý výtok, a břicho bolet nepřestává :frowning2:
26. led 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, tak ja dnes spinim, tak uvidime, jak se to vyvrbi dal, ale mysim, ze je to normal menzes :slight_smile:
26. led 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahoj kdy ti měla přijít MS?a bylo mi řečeno že břicho muže bolet i když si těhotna u každeho je to jinak
26. led 2012 v 17:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@goldie11 já vím, hodila jsem tady na minulé stránce odkaz z příznakama brzkého těhu. MS mám dostat až 3.2.
26. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote si udělej testík a uvidíš vím že je to těžke každa z nam tam chce mít 2 čarky a někdy tomu tak není ale špinit mužeš i když si těhotna
26. led 2012 v 17:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to je docela jeste docela daleko ale uvidíš držím palce at nepřijde :slight_smile: mě ma MS přijít zítra
26. led 2012 v 17:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 ja to moc neresim, jsem na horach, testy tu nemam a nelamu to pres koleno, je me jedno jesltiotehotnim ted nebo za pul roku, nervozni budu az se budem snazit rok, pak to zacnu teprve sledovat a resit, do te doby tomu davam volno :grinning:
26. led 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@goldie11 neboj taky nepřijde :slight_smile:
26. led 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mitote no to je muj připad snažíme se ted rok a zatím nic taky sem ze zacatku byla v pohode ale ted už nejsem :-/
26. led 2012 v 17:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nemusela by :slight_smile: jak dlouho se snažíte?
26. led 2012 v 17:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@goldie11 druhej měsíc :slight_smile:
26. led 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda teplotu asi jeste neřešíš že?
26. led 2012 v 18:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@goldie11 BT jsem neměřila, tento měsíc jsem zkoušela ovu testy, takže te´d čekám na výsledky snažení :slight_smile:
26. led 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ja měřím ale nějak to nechapu :grinning:
26. led 2012 v 18:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@goldie11 tak my se ted snazime asi mesic a jak jsem psala kdesi pred par stranami, nemysim si, ze by to u nas slo lehce, na me strane byla anorexie, pretrvava chudokrevnost, Leiden-riziko vzniku tromboz, matka porad jen potracela takze kus genetiky tam take bude...tak proto to prilis neresim zatim
26. led 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@goldie11 já to právě taky nechápu a než abych se to snažila pochopit, tak raději testuju ovu :grinning: Na Bt si když tak počkám, když se nezadaří :slight_smile:. No po ovu by se měla teplota držet kolem 37 a v dny očekávené MS by neměla klesnou pod těch 37
26. led 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě neklesa pořad je 37,1 a je mi zle dnes sem i zvracela podbřišek mě bolí ale jinak než před MS ale nevěřím že jsem těhu :frowning2:
26. led 2012 v 18:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ale na netu je to na různych strankach jinak takže se na to musím asi zeptat doktora at mi to vysvětlí :slight_smile:
26. led 2012 v 18:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@goldie11 Tak si zku udělat test? To vypadá nadějně :wink:
26. led 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda a u tebe to vypadá taky nadějně, ti řeknu :wink: nebo spíš čím dál nadějněji, držím palušky :wink:
26. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Moc děkuju, ale cítím se jak přejetá parním válcem a nervní, že ještě nemůžu testovat :frowning2:
26. led 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ... to čekání je opruz, to je děs, už ať je 3. února ....dva týdny po tobě budu tak stresovat já, jenže tobě to už vyjde a ty budeš uklidňovat mě :wink:
26. led 2012 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 kéř by kéž by, ale fakt na sobě vidím kde co. Nejvíc mě překvapuje ta teplota a dneska teda ten výtok .... A ty budeš mít 3.února ovu?
26. led 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda v sobotu asi 4., budu si dělat ale testíky at to vím na tuty, můj dojede v pátek z anglie, tak na mě skočí a sleze v pondělí nad ránem :grinning:
26. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ale super, že na sobě něco sleduješ, to vyjde, uvidíš ;)
26. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 chudák, už teď ho lituju, ten můj byl z toho už pak i otrávenej :grinning:
26. led 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 no sleduju, ale jestli si to nenamlouvám, ale teplotu ukazuje teploměr a výtok jsem si nevymyslela, ten vidím, tak uvidíme. Bolí mě hlava, divný chutě v puse někdy i takový kovový a bolí mě celej člověk, jak při chřipajzně a pak teda ten podbříšek, ten bolí jaksi divně a hlavně furt
26. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tož týden bude v Anglii, tak naspořenýho toho bude mít dost :grinning: Tak to musí ven :grinning: a bez keců :grinning:
26. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak ono se natvrdo říká, že se velmi často těhotenství zaměňuje s chřipkou, holky si myslí, že jsou marodné a nakonec je z teho břůšek :wink: Ale jako, to co popisuješ mi přijdou jako základní příznaky, já je teda znám jen ze slov těhulek kolegyň, ale takové se tam opakovaly :grinning:
26. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek