• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@radushka1 to je fakt, jen mu musíš zakát si hrát se šulínkem :slight_smile: aby na tebe zbylo :grinning:
26. led 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mmirunda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: seš úžasná, tak toto mu zítra jak dorazí řeknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2012 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radushka1 já to mám právě taky načtený, ale taky to může být něco jiného, samozřejmě. Chci je mít tak je prostě mám. Psychika je svině sviňácká
26. led 2012 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radushka1 ta doufám, že se zasměje. To říká moje mamka manželovi i já někdy Martinovi. Buď doma hodnej a nehraj si se šulínkem :grinning:
26. led 2012 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@radushka1 jsem ráda že jsem tě pobavila :grinning:
26. led 2012 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda no to jo, psychika je potvora, ta si s náma hraje tak jak ta naše MS ... ale tak, vyšší teplotu si určo vsugerovat nemůžeš, nemýlímlise :wink:
26. led 2012 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda to pobavila :grinning:
26. led 2012 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radushka1 to nemůžu no a hlavně se fakt cítím divně, jak nemocná, ale ani rýma ani kašel nic, už třetí den
26. led 2012 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda a vyčetla jsi někde jak dlouho tento stav bývá? myslím teplotky a pocit nemoci ?
26. led 2012 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radushka1 nevyčetla, tak vyšší teplota by měla být po ovu a až do očekáváné MS a neměla by klesnout, tak nevím, ale když se dívám na ty grafy BT ke komukoliv, tak tomu stejně nerozmím a hlavně když jsem si neměřila BT celej měsíc, tak je to asi jedno. Jen se prostě cítím jinak. To bych si pamatovala ne, kdybych pokaždé po ovu měla teplotu
26. led 2012 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda to je pravda, já bt též neměřím, ale napadlo mě, že jak budu příští týden doma (v Brně), tak bych to mohla od středy zkusit, at vím jaký bude rozdíl po OVU, u našich se mi to moc nepodaří, nejenže tu nemám prostředky, ale ani klidu :slight_smile: a vstávám nepravidelně, spíše pozdě vstávám. Tak to tak ze srandy zkusím, ale ty ovu testíky natvrdo, ať je jistota, že vůbec ovulace byla, přijde mi, že jediným příznakem je jak se říká vlhko v kalhotkách :grinning:
26. led 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radushka1 tak u mě je ovu jasná, já jsem to poznala i bez ovu testů, ale chtěla jsem vědět přesně ten den "D" kdy se snažit :grinning:
26. led 2012 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda no jsem zvědavá co vysleduju :grinning:
26. led 2012 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radushka1 já zase jsem zvědavá co vytestuju příští týden. Dojde MS a bude vymalováno
26. led 2012 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda nestraš, čerti s Mikulášem už chodili :wink: Tentokrát nedorazí, uvidíš :sunglasses: a za chvílu otevřeme fórum jak se bude jmenovat :grinning: Přeci v tom nenecháme Augustku samotnou...
26. led 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@radushka1 No jasně, bylo by jí smutno, být těhu sama :grinning: Ale víš jak, furt to ve mě hlodá
26. led 2012 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už chci kecat s vama holky,zase vás mam jen v tel a jak píšu,mrznou mi ruceee;)
26. led 2012 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova A kdy dorazíš domů?
26. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mersy
@radushka1 to jsme holky podobně já jsem dnes 8DC a už jsme se včera snažili...a doufám, že budem pokračovat, uvidíme dneska...ale podle kalendáře z netu bych měla být plodná od soboty do středy, říkala jsem to mému a říká, tak to abych si v neděli přivstal(jde totiž ráno do služb a přijde až v pondělí odpo) a ve středu se taky neuvídíme, takže to asi taky vyřešíme ráno, to zas pro změnu jedu já v 9 ráno ke tchýni, jdu na zkoušku a ve čtvrtek za námi můj přijede

tak at se všem daří a čekám kdy se tady dočtu o //
26. led 2012 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda To je jasný, tak víš jak, já jsem teď na lodi, mám před ovulkou, počky po ní, to mě tu budeš uklidňovat ty :wink: Ale palečky ti držím a moc :wink:
26. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Už jsem doma, dorazila jsem sice po 8mé, ale hnedka přijela mamka se ségrou, tak jsme povídaly:slight_smile:
26. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanka_k já bych měla mít ovulku příští víkend a před chvilkou volám s mojím jak to tam má a říká mi, že mu dispečer něco přihodil, ale že to stihne, tak pod výstrahou, že ho zaskočí soused bude dělat prý co bude v jeho silách, už vymýšlel jak nachystá zásoby do ledničky, kdyby náhodou, pitomeček, ...acho jo, už ať jsme v tom :wink: Haňulko to vyjde, určo se to uchytne :wink:
26. led 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Holky tak ja mam pocit ze ms se zacina rozjizdet :unamused: Jeste ze jsem zatim vydrzela a netestovala, Davao tomu pres noc, kdyz rano nic nenajdu tak testuju, kdyz jo prdim na to a jedeme dal :slight_smile: Ani by to moc nevadilo, aspon by se potvrdilo, ze po vysazeni HA vse funguje! Nejvic se bojim toho, ze ms neprijde, test nude negativni a ja budu muses upravovat cyklus pomoci prasku nebo nedej boze tou vyvolavaci injekci :unamused:
26. led 2012 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@athens26 Povídej mi o tom, mě MS ještě taky nepřišla, jen to mikrošpinění, testy jsou negatovní - snad v životě jsem to neměla a teď, když potřebuju ukázkové cykly, takhle to bude blbnout :frowning2: jsem objednaná na preventivní 6.2., tak to přinejhorším budu pak řešit :frowning2:
26. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova ja sem zacla odpo spinit trochu vic, jeste ne krev, ale mam takovy pocit ze je to ms, bricho me teda vubec neboli, ale jak to zacina silit tak si myslim ze je to jasny - kazdopadne kdyz uz tak at se to rozjede a muzu zacit dalsi cyklus. Uvidime pres noc. Ty jdes k dr. kuli tomu spineni?
26. led 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky prášky neberu od 6.1 teď mám už 14 dnů křeče v břichu, hučení a bolest v podbřišku, test sem si dělala jen jeden a negativní, ovulační test se mi nechce dělat, sex je jak se dá :grinning: poradí mi někdo co s těma křečema? mě se další TT nechce dělat protože je to stejně brzo na to aby se to poznalo
26. led 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@athens26 Nene, na obyčejnou prevenci, ale určitě to nadhodim, no zpoždění máme obě slušné,co? Já bych skoro vůbec nemusela mít tampon, je to fakt minišpinění a jak jsem psala dopol - je to bílohnědý hlen. Jak to vypadá u tebe? Pěkně si s náma cyklus pohrává, co? :slight_smile:
26. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbora.martinkova to teda, vubec svemu telu nerozumim :grinning: ja mam hnedy hlen a je videt jen na papire, dneska odpo i trochu na kalhotkach :unamused:
26. led 2012 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 no manžel si to přehodit nemůže, ale to neva třeba to fakt myslel vážně a my si to v neděli ráno užijem a pak v pondělí teda jestli nebude unavený, ale ve službě se celkem dobře vyspí no a pak v úterý a ve středu to taky dáme ráno a ve čtvrtek už budeme spolu ale u rodičů, sice tam máme vlastní pokoj, ale manžel tam nechce, máme pokoj vedle ložnice rodičů, ale myslím, že by nic neslyšeli a malého tam nemáme toho si přivlastnila tchýně, takže ho má v ložnici...
26. led 2012 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@athens26 tak to máme fakt hodně podobný :unamused:
26. led 2012 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek