• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
křeče nepolevily, ba i mě v noci budily :unamused: kdo poradí?? viz. příspěvek výše, kuji
27. led 2012 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova Ahojky a nemáš zánět močáku??
27. led 2012 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@genevieve Ahoj, já to měla úplně stejně ve čvtrtek mi skončila MS a v sobotu jsem se vdávala. Ten den jsem si užila tak, že jsem na žádný podbřišek nemyslela. Myslím, že to bylo naprosto v pohodě, Užij si svůj den! :wink:
27. led 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina Děkuju, hned jsem klidnější. Strašně se na svatbu těšim (asi jako každá), tak si jí nechci něčim zkazit. :wink:
27. led 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Ahojky. já jsem dnes 10 DC a trénujeme pěkně celý týden, tak doufám, že nám snažení tento měsíc to vyjde :slight_smile:
27. led 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@genevieve Já myslím, že si na břicho ani nevzpomeneš. Já byla nezvózní z úplně jiných věcí :slight_smile: Asi minutu před složením manželského slibu jsem ho komplet zapomněla... Naštěstí manžel říkal první, tak jsem se pak chytla, no ale tu minutu nikomu nepřeju :slight_smile:
27. led 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novina Asi máš pravdu, my navíc budeme mít slib v angličtině, protože svatba bude v zahraničí, takže budu mít jiné starosti :grinning: Chceme se hned po svatbě začít pracovat na miminku, tak proto to vysazení před svatbou :wink:
27. led 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina já jsem 9DC včera se nic nedělo Peta(manžel) se učil píše dnes test měl týden kurz ale když jsem mu říkala o dnešním tuleni tak nic neříkal včera jsem ani moc nedoufala že něco bude k večeru jsme se nepohodli ale večer jak jsme šli spát tak už to bylo celkem dobré ale tak hlavně teď aby jsme se snažili kolem ovulky
27. led 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanka_k Ahojky, teď to ještě nevadí, je brzo, hezky si ho hýčkej až k té ovulaci :slight_smile:
27. led 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jinak všem krásné dobré ráno :slight_smile:
27. led 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Dobré ráno, mam chvilku, než zase poběžim do práce, tak jsem zaskočila za váma - dnes jsem 1DC - MS dorazila nad ránem, asi v půl 6 mě probudila šííílená bolest - musela jsem vypadat, že mě to fakt bolí, manžel se ptal, jestli se mnou nemá zůstat doma:slight_smile: naštěstí to přešlo :slight_smile:
27. led 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ahojky, to mě moc mrzí :frowning2: Já tak dopadnu příští pátek taky ..... Tak ho´d do sebe brufen nebo něco, ať to nebolí a hlavně těšit se na další snaženíčko :wink:
27. led 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Přesně tak, MS mi dnes udělala radost - přece jen je to mnohem lepší, než ta nejistota, takhle vim, že se můžeme zase sněžit - jů a dnes mam na poště ovu testíky:slight_smile:
27. led 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda A ty to nevzdávej, dokud neni 1 DC, šance je pořád!
27. led 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Nevzdávám, ale když vidím jak jedna po druhé máte tu mrchu, tak to vidím taky bledě :frowning2: Jo je fajn, že nemusíš jít na nějakou vyvolávačku. Dneska jsem 9DPO 22DC
27. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak a je to tady - teď potřebuju vás a váš odborný názor :slight_smile: Ms nedorazila, špinění přetrvává a jak sem psala včera je o trochu silnější a přijde mi že je to to špinění před ms, ale pořád nic. Ráno sem si dělala test, poprvé v životě. Je spíše bílý, tedy negativní, ale já na něm vidím jakoby stín :grinning: Zkusila sem to nafotit, a nějak sem ty fotky dostanu a vy mi napište co myslíte :wink:
27. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mrkněte do mého alba, musíte to zvětšit i tak to na fotce moc nevypadá, ve skutečnosti trochu líp, ale převažuje ta bílá no :grinning:
27. led 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 ahojky už jsem se dívala :slight_smile:, počkej ještě a zkus další zítra nebo v neděli
27. led 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak tam něco vidíš? Není to moc slabý na to aby se to dalo považovat za pozitivní?
27. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 tak je to slaboulinký, ale pokud jsi těhu bude sílit, te´d bys měla testovat třeba co dva dny
27. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahojky, souhlasím s @mmirunda zkus to tak zítra, možná líp pozítří a uvidíš, jeli slabučký, může tam něco být :wink:
27. led 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, nevim proč, ale nějak z toho nemám dobrý pocit :frowning2:
27. led 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 ale prosím tě, neztrácej hlavu, to jsou jenom nervíky. Zkus to zase zítra a budeš chytřejší
27. led 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Myslíš, že to do zítřka může nějak výrazně zesílit?
27. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Sílí to každým dnem. Kolikátý den jsi cyklu? A hlavně kolik po ovu
27. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já teda nevim, ale to mi přišlo zábavnější čekat na den kdy budu testovat než teď, sem zmatená jak veverka :fearful:
27. led 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Dnes jsem 32DC a 17DPO!! To už sem právě myslela, že by mohlo být hodně vidět!!
27. led 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 časem uvidíš, že je lepší testovat :wink: , čekání je to nejhorší, žádný nervíky a zkus to zítra, jak citlivé máš testíky?
27. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 To ještě není moc, uvidíš o víkendu ;)
27. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Nevím jak citlivé mám, není to tam napsaný :unamused:
27. led 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek