• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@miselinka2 Nejsi jediná, kdo nemůže spát, já šla ve dvanáct a ráno ve tři jsem byla zase vzhůru, ale já to snad doženu odpo, kdy si dáchneme s mužem jako včera :grinning:
19. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@montonik Ahojka, vím, jsou zdravotní problémy, nevěš hlavu, ono se to povede :wink:
19. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka Jéé děkuju, to víš, neflignovala jsem jen tak, musíme se snažit a to i práce musí jít stranou. ještě dneska budu po obědě testovat ovu, jestli síli, ale včera jsme to pro jistotu taky pojistili, tak snad tam potvůrky chvíli vydrží :slight_smile:Tobě držím palečky ať MS nepřijde a hlavně tě obdivuju, že netestuješ, to já bych nevydržela a čůrala na papírky denně :grinning:
19. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak lékárnice :slight_smile: já byla včera v lékárně a nechala jsem tam za tři recepty 1300 :angry: Mělo by se s tím něco udělat :grinning: a ty si házíš doma áčka :grinning:
19. led 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka No jo, už to tak bude :slight_smile: A co jsi prosím tebe kupovala, že tam necháváš tolik peněz :grinning: No jo ale "áčka" jsou pro zachování civilizace :grinning:
19. led 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já testovala 16. a 17. a slabá čárka tam byla, tak chci aby byla trochu silnější, doufám, že nebudu zklamaná, kdyby náhodou něco.... Je fajny, že jste to pojistili, já ani nevím, kdy jsem měla ovu, nikdy jsem to neřešila :wink: HA brát nemůžu kvůli játrům a bůh ví čemu, tak MS někdy přijde za 28 dní, někdy za 32, tak čekám a testovat budu asi zítra, se dívím, že jsem dnes byla tak statečná. Kamarádka mi řekla, ať si skočím na krev, ale nechce se mi tam strašit, kdybych těhotná nebyla, aby si sestra neřekla, že tam běží " s každým prdem" :grinning:
19. led 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Měla jsem asacol, lagosu, železo, ursosan (ten jsem ale četla, že by se neměl brát, tak nevím, jestli ho brát, doktorka v gastru, řekla, že můžu, ale nechce se mi do toho, chci to pak konzultovat na gyndě) a pak ještě caltrate plus a to je snad všechno :frowning2:
19. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka tak to potichounku gratuluju a budu moc moc držet pěstičky a vážně jsi statečná, já až jednou objevím dvě // tak budu testovat jak magor. Znám se. Stačí jak mě chytlo to testování ovu. Já ovu testy dělám tento měsíc poprvé, chtěla jsem si jen ověřit, jestli funguju tak jak mám a uvidíme no, snad se zadaří. Můj chlap už je ze mě zoufalej, stal se ze mě vamp :grinning:
19. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no tak to chápu, na to jsou veliké doplatky :frowning2: ale za to lékárna nemůžu, spíš firmy co to vyrábějí :frowning2:
19. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Díky, ale nechci to zakřiknout, celkem jsem koukala, že by se to mohlo povést hned první měsíc s tím vším, co se léčím.... :frowning2: Chlapi jsou všichni stejní, jsem ho pomalu pak musela přemlouvat, aby s ním něco bylo :grinning: Nedržím palečky, ale pěstičky :wink: To testování mě chytlo ty dva dny, teď už jsem statečná, když jsem tam viděla tu druhou a chci, abych ji viděla silnou a ne jen takou slabou :sweat_smile:
19. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jen ten asacol byl doplatek na jednu krabici 221 Kč a já měla 3 a to mám 2 na měsíc :angry:
19. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka to je jasný, tak budu se těšit, co se zítra dozvím. Jinak s těma chlapama je to fakt všude stejný, dokud jsme nechtěli mimi tak by se tulil furt, i několikrát denně a teď když zase chci aby se tulil furt, tak bude dělat ofuky :grinning:
19. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@augustka no to teda potěš a to všechno bereš dlouhodobě? :astonished:
19. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda :grinning: všude stejné, ale musím říct, jak jsem byla měsíc v lázních, tak se k sobě tulíme ještě víc :wink: Ale už nikdy do lázní.
19. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, měla bych, ale přiznám se, že jsem to teď dlouho nebrala, ale tím, že bych mohla být těhotná, tak nechci ponechat nic náhodě, aby se zánět ve střevě třeba nerozjel, nebo nezačala blbnout játra... :angry:
19. led 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka tak já se nikam do lázní nechystám :grinning: ale já ho nějak zlomím :grinning: Bude muset chlapec, když chce dceru, bude se muste trošku posnažit
19. led 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka To je fakt, v takové chvíli neponechat nic náhodě :slight_smile:
19. led 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já jsem jela po slepáku, prevence a díky tomu se snažíme o mimi :wink: tak jsem za to ráda. Jééé, vy chcete holčičku, nám je to jedno, hlavně ať je to zdravé, ale všichni mi říkaj, že to bude kluk :wink:
19. led 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka tak nám je to taky jedno, ale já bych si holčičku taky přála a on už syna má, tak chce dceru. Ale samozřejmě že nejdůležitější je, aby bylo mimi zdravé
19. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak my nemáme ani jedno, tak je ná to jedno, budem rádi za vše. Tak držím palečky, ať to klapne a budete mít holčičku. Z mé strany, myslím jako rodinu, mají všichni holky, jen ségra teď čeká kluka, tzn. že moje babička už má 5 pravnuček a jak se jí krásně pletou jména :grinning:
19. led 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1
@augustka
Holky zatím tedy nedorazila, mám 3 den zpoždění... Test jsem si nedělala - manžel koupil málo citlivé - :frowning2:
takže až dnes.....(ale nějak tuším, že to vyšlo - zpoždění jsem nikdy neměla)
nicméně včera večer jsem spadla ze schodů a mám nohu v sádře :frowning2:
rentgem jsem jim nedovolila udělat, takže teď po týdnu na kontrolu - prý jen podvrtnutý kotník + vazy.
Pekelná bolest.....
19. led 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka jo chudák babička, takhle ji plést, to by chtělo nějakého chlapa, aby se v tom trochu vyznala :grinning:
19. led 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy jejda, to je teda blbý, tak snad bude všechno v pořádku i s tvoji nohou i s prdískem, který je třeba v bříšku.
19. led 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Tak to držím palečky, ať to vyjde. No jo, poslat někam chlapa :grinning: Co jsi dělala, že si spadla, zrovna v tak špatnou dobu, chjo, s tím RTG tě chápu, já jsem si nenechala dát včera ATB. Tak snad se noha brzy uzdraví a bude bolet míň a míň :slight_smile:
19. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, proto jsme se snažili, ne, ale jsem říkala chlapovi, je to na tobě, co to bude :grinning:
19. led 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka
chtěla jsem být hezká a šla jsem z manikůry :grinning:
teď budu 14 odpočívat a nechám se obskakovat.....
A co vy holky, jak jste na tom?
19. led 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy no obskakování bych si taky nechala líbit, ale ne za takovou cenu :frowning2:. Já jsem teprve snažilka v půlce cyklu 14DC takže máme nejplodnější období a hodila jsem si dneska áčko jinak bychom se doma s mužem nepotkali a to nemůžu nechat jen tak být :grinning:
19. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mersy No, já se válím na gaučíku a nic nedělám, má druhá půlka chrupká o patro výš, ale měla bych se pak zvědnout a vařit obídek. Dnes jsem odolala udělat si testík, sama sobě se divím, ale tak nějak doufám, že těhotná jsem, kdyý se mi 2x objevila slabá čárka. Dnes jsem 30 den cyklu a pořád nic, když jdu na WC, tak pokaždé s obavou čekám, jestli nepřijde MS. No, pro krásu se musí trpět, ale snad to bude brzy v poho a obskakovat se nech, máš na to právo :wink:
19. led 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fajn, že to tady člověk může probrat a nemusí to dusit sám v sobě, díky holky :slight_smile:
19. led 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
no to je jasné, že se ma tom musí zapracovat........ :sunglasses:
Hlavně si to pořádně užij a nemysli jen na účel.......
A uvidíš, že se zadaří. moc ti to přeju
19. led 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek