Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
27. led 2012
Holky musím pomalu, ale jistě letět do práce 😞 strašně se mi chce. Tak se tu mějte a nepopište toho zase stohy 😃
athens26
27. led 2012
@mmirunda Tak moc dííííky!!! Pa
radushka1
27. led 2012
@mmirunda Ahojky a ať ti to uteče 😉
novina
27. led 2012
@mmirunda Jééé, tak moc díky za info, hned dneska vyrazím do lékárny 🙂
kiwisek
27. led 2012
@cooke držíme palce, aby se povedlo 🙂
cooke
27. led 2012
@mmirunda Já mám teda cyklus tento měsíc taky nějak rozhozenej, takže čekám teď bych měla začít každým dnem mrchovat a pak budu chytřejší 🙂 Nikdy jsem to moc neřešila, ale začnu si to pečlivě zapisovat. Na měření teploty moc nejsem, chybí mi v tom disciplína a tak zkusím alespoň ovu testy a uvidím 🙂
cooke
27. led 2012
@kiwisek díky 🙂 ... zatím tomu dávám volný průběh a nestresuju se tím, tak uvidím za jak dlouho se podaří. 18. února odlétáme na měsíc na dovolenou tak třeba tam 🙂
kiwisek
27. led 2012
@cooke jeee... měsíční dovolená, to by se mi líbilo? kam letíte, někam do tepla? 🙂
erin4
27. led 2012
Ahoj všem. jsem zrovna dlouho nemocná, tak jsem se zastavila, už se začínám nudit 🙂 stresovat 😞
erin4
27. led 2012
@cooke Jéé..taky by se mi líbila taková dovolená.. ikdyž mně by snad stačilo i jít do práce =-) 🙂
cooke
27. led 2012
@kiwisek Mno budou to vlastně naše "líbánky" jestli se tomu tak dá říkat 🙂 Protože má představa o líbánkách je někde na pláži a v hotelu a toto je spíše taková akční dovolená s půjčeným autem, stanem,spacákama, foťákem, stativem a treckovou výbavou 😃 Letíme na Nový Zéland, manžel tam pět let pracoval ..... a těším se 🙂 teplo tam bude, mají tam teď zrovna léto, i když né takový vedra na který jsme zvyklé z dovolených, asi tak kolem 20 stupňů 😃
erin4
27. led 2012
20 stupňů by teď v té zimě úplně stačilo 🙂 😃
lena_1
27. led 2012
ahoj holky,tak hlásím,že IUI je zamnou,tak doufám,že vybrali ty nejlepší spermíky 🙂 .Od zítřka hezky papat Utroše a za 14 dní si udělat testík.Teď jdu odpočívat,ať se můžou v klidu hnízdit 😃 a trefovat 😃
cooke
27. led 2012
@lena_1 Tak to držím pěstičky .... 😉 😉 😉
lena_1
27. led 2012
@cooke děkuji 🙂 ,je to už mé druhé,první vyšlo hned,ale jen do třetího měsíce 😞
erin4
27. led 2012
@lena_1 Taky držím palce, ať to vyjde 😉 x-)
lena_1
27. led 2012
@erin4 děkuji 🙂 ,když to nevyjde tak se půjde hold do třetice :-|
erin4
27. led 2012
@lena_1 Na to teď nemysli, třeba nebude potřeba🙂
augustka
27. led 2012
Ahojka, holky, tak jsem se na vás přišla mrknout, jaké jsou novinky??? To zas bude čtení 😃
lena_1
27. led 2012
@erin4 uvidíme,uvidíme..... 🙂
mmirundaautor
27. led 2012
@augustka Ahojky zlato 🙂
augustka
27. led 2012
@mmirunda Ahojka, tak jak to jde? Já byla u doktora, byla jsem tam hodinu, všichni chrchlali, bylo to otřesný 😞
mmirundaautor
27. led 2012
@augustka Tak snad jsi nic nechytla 😞 mě to tady vůbec neutíká a a jsem unavená 😞 šla bych spát. Namlouvám si to těhu hezky 😞
augustka
27. led 2012
@mmirunda Ale no tak 🙂 Teď mi psal kamarád, jestli už se snažíme, tak jsem mu napsala co a jak a on na mě, jak to teda víš, když si nebyla u doktorky, mě to tak pobavilo 😃 No jo, chlap 😃
mmirundaautor
27. led 2012
@augustka Chlap tohle nepochopí 🙂. Závidím ti že jsi doma, hned bych si lehla. Možná jsou to všechno jen příznaky chřipky, začíná mi téct z nosa 😞
hanysek.hanysek
27. led 2012
@mmirunda Tak co, už si testovala? Nebo budeš zítra ráno testovat?
augustka
27. led 2012
@mmirunda No jo no, ale vysvětluj mu, jak to víš, jsem se fakt pobavila 😃 Ségře teklo z nosu 2 měsíce 😃 ,tak klidek 😉
mmirundaautor
27. led 2012
@hanysek.hanysek Testovala jsem dneska a nic, jsem zatím 9DPO, tak je třeba brzo
athens26
27. led 2012
@lena_1 Hodně štěstí, držim pěsti ať to dobře dopadne!!!
mmirundaautor
27. led 2012
@augustka Ty mě pořád tak hezky uklidňuješ 🙂, děkuju. Já si tak moc přeju aby to vyšlo 😞

Začni psát odpověď...

Odešli