• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@athens26 Ahojky, tak mi nikdo neodpesal :frowning2: A co ty nového?
27. led 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ahojky, jakpak ti je? Doufám, že nic vážného když si byla u doktora :wink:
27. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To ti možná odepíšou později, sex shop otvírá až dýl ne? :grinning: :grinning: No já nevím, přijde mi to celý divný, čárka stráááášně slabá, špiním pořád, ale vůbec to není krev, takže fakt divný..
27. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Však ti to vyjde, ukázkově ste se snažili a teď máš ukázkový příznaky :wink: Já už sem napnutá až budeš testovat ty :grinning:
27. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Tak když se vajíčko zahňizďuje tak žena může špiniti i několik dní, takže bych z toho ještě nedělala závěry :slight_smile: Zkus testovat zase zítra. nebo v tu neděli. Hlavně si kup levnější těhu test, nebo tě to zruinuje :grinning:
27. led 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Ani nevíš jak jsem napnutá já :grinning: strašně. A sice jsme se ukázkově snažili, i ty příznaky jsou ukázkové, ale aby to nebylo jenom psychickýho původu víš? Abych si je psychicky nenavodila :frowning2:
27. led 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jenže vajíčko se zahnizduje tak kolem 10DPO ne? a já už sem 17DPO, teda podle těch dvouděnních bolestí usuzuju, že ovu byla 15DC, jistě to taky nevim, ale ty bolesti byly jasný..Testovat budu v neděli, a to už snad musí být jasný, buď bude silnější nebo stejně slabá a pak je to asi jasný, že to nemá cenu. A nebo zítra dorazí ms, což by mi vůbec nevadilo, hlavně ať už se něco děje a někam se to pohne :grinning:
27. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no nevim, ale rýmu, horečku atd. si snad psychicky navodit nemůžeš ne? Hele nestahuj kalhoty když brod je ještě daleko, naději máte víc než velkou a když tomu budeš věřit tak tomu jen pomůžeš :wink:
27. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahojky, to sem nikdy neměla...ani na to nikdo z nás netrpí, navíc to koluje po celým břichu a podbřišku :grinning:
27. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 No tak já kdesi četla, že se může zahnizďovat i kolem období MS, takže bu´d v klidu, ale chápu tě že už bys chtěla aby se to hnulo tam nebo onam
27. led 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Jj já vím, snažím se věřit, ale to by ses divila jak si zžvýšenou tepltou můžeš navodit psychicky. Tělo je na tohle dokonalé :slight_smile: Ale ten výtok asi ne no nevím :confounded:
27. led 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahojka, nn, jen pro lístek na peníze, jsem na neschopence :wink: Je mi fajny, akorát jsem unavená, jinak nic. Ale už bych byla ráda, kdyby bylo 13. a já slyšela vše OK :wink:
27. led 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Bude už v tu dobu vidět a slyšet srdíčko?
27. led 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooojky holkyyyy, tak co? Máte některá dobré zprávy? :dizzy_face:
27. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zrovna mám v práci ještě prostoj a čekám čekám a tady nikdo není :frowning2:
27. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz mam menstruaci :slight_smile: :grinning:
27. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens moc ti držím palečky, ať čárka sílí..hlavně klid :slight_smile: a další testík bych zkusila za dva dny...hcg se zvyšuje každé dva tři dny :wink:
a klidně si mohla mít ovulku později, tak proto je ještě slabá čárka ...
27. led 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahojka, co jsem četla, tak by srdíčko mělo být slyšet. Tak doufám, že to bude tak i u mě :wink:
28. led 2012 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, teď tady čtu, že některé dostaly MS,nevěště hlavu, vždyť se můžete těšit na další snaženíčko :wink:
28. led 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky prášky neberu od 6.1 teď mám několik dnů křeče v břichu, hučení a bolest v podbřišku, ale pokaždé na jiným místě test sem si dělala jen jeden a negativní, ovulační test se mi nechce dělat, sex je jak se dá poradí mi někdo co s těma křečema? mě se další TT nechce dělat protože je to stejně brzo na to aby se to poznalo, ale asi si ho udělám bo nějak nejsem ve své kůži :grinning:
28. led 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Ahoj já jsem po vysazení v břiše a v zádech 2 dny, a zpětně si myslím, že to byla ovulace, bylo to 14-15DC, zobla sem si ibuprofen a bylo dobře :slight_smile:
28. led 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Chtěla sem napsat, že sem měla křeče v břiše a v zádech :wink:
28. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@athens26 nevím co je DC, ovulace bylo podle teplot asi včera a předevčírem :-O dnes se cítím jak pošulaná mucha, ráno mě boleli i prsa a bylo mi trošku nevolno, teď už je to fajn, ikdyž furt to břicho tahne, chtěla sem si dělat test, ale vydržela sem si ho nedělat :-P
28. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova DC= den cyklu :slight_smile: Jestli si měla včera nebo předevčirem ovulaci tak příznaky těhu ještě mít nemůžeš, vajíčko se v případě oplodnění ani neuhnízdilo to je moc brzo, test se dělá nejdřív 10DPO (dní po ovulaci), ale spíš až dýl když nedorazí ms :wink:
28. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 jasně den cyklu, su blbá :grinning: no test sme se dohodli že si budu dělat v úterý, tak uvidíme co zjistím, menstruaci rač nechci :grinning: sem si celou dobu když sem brala prášky pomáhala, abych nemusela tak často krvácet, mám to moc silný
28. led 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova No jak myslíš, ale test ti v úterý nic neukáže i když by si byla těhotná, je to moc brzo jestli si teď měla ovu, zkus vydžet a udělat si příští víkend, nebo nejlépe až po něm :slight_smile: Jak dlouho si brala HA?
28. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
HA 7let... testu máme dost tak vyzkušam :grinning: a o víkendu znova na tvoji radu, třeba něco ukáže, sexujeme často :grinning:
28. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova Tak ti moc držim palce ať tam máš co nejdřív // :dizzy_face:
28. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 kéž by se zadařilo :-P
28. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 pořád mi mrznou nohy a to mám ponožky a mám je v dece :unamused:
28. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek