• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
Ahojky holky moje, koukam, že debata se opět posunula o kus dál - tak my jsme 2 DC, dneska mi manžel jel na poštu pro ovu testíky, který včera dorazily:slight_smile: těšim na další snaženíčko :slight_smile: jak jste na tom vy? @athens26 moc držím palečky, ať dušík sílí!!!
28. led 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova AHojky Baru, to je dobře že to bereš takhle sportovně, já to asi nedám jestli MS dorazí :frowning2:
28. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ale Miri, co tak smutně? :frowning2: Jasně, že to dáš! Jsme teprve na začátku, nevzdáme to tak lehce, hm? Navíc!!! MS ještě nepřišla, ne? Co teploty, měříš?
28. led 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Já vím, jsem dneska nějak v depce :frowning2:. Teploty měřím ale jen pod paží a jelikož jsem před vu neměřila, tak je to stejně k ničemu. Přes 37 mám pořád, celej den. MS nepřišla, přijde asi v pátek nebo tak nějak. Já vím, je to teprve druhý měsíc, času dost, ale dneska to na mě nějak padlo ....
28. led 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda taky měřím teploty jen pod paží jak ty :slight_smile:) zkoušíme teprve měsíc. 37°C sem měla jen včera a předevčírem tudíš to byla asi ovulace, na menstruaci mám ještě čas a doufám že nepřijde :grinning:
28. led 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Uklidním tě - včera v práci jsem z ničeho nic začala brečet při úplně obyčejný písničce, kolega na mě koukal a celkem se lekl - to jsou hormony :grinning: neboj se , ono to vyjde - i kdyby ne teď, tak co nejdřív, slibuju!
28. led 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova dobře :slight_smile: beru tě za slovo. Taky jse dneska dopoledne bulila. Cloumá to s náma pěkně ty hormony. Ještě úplně neházím flintu do žita, ale tak nějak tuším, cítím že prostě nic
28. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova při ovulaci by měla podle mě být teplota právě nižší ne?@barbora.martinkova ?
28. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda podle této příručky, kterou mám staženou se to má pohybovat kolem 37°C posílám odkaz, je velice dobrá a dozvěděla sem se spoustu věcí :grinning:
28. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jojo, při ovu je teplota nižší, ale po ovu se drží nahoře, ale to je u každý jiný - u někoho přes 37 nebo někdo to má okolo 36,5 - fakt různě. Alespoň sis ověřila podle testů, že ovu chodí, hm?
28. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky me špinění dnes zesílilo a už je tam i krev, takže ms dorazila, akorát teď nevim jak to mám počítat, ale to beru jako že dneska 1DC. Zítřejší test už nebude potřeba :wink: Holky musim říct, že se mi celkem ulevilo, s tim testem se mi to moc nezdálo a byla sem nervozni že ms furt nikde. Takže hurá do druhého kola :sunglasses: Hlavně klid a nohy v teple, zmatkovat začnem až tak rok, ale do tý dobý už budem tahat pořádný břicho :grinning:
28. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bazální teplota str. 37 :grinning: jestli budete někdo hledat
28. led 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Ahojky, měly jsme to stejný - dva dny mikro špinění a pak MS, počítam to od chvíle, kdy se objevila krev, tzn. od včerejška, dnes jsem 2 DC, kolik si měla dnů(cyklus)? Budeme to mít podobně:slight_smile:
28. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Prosím tě co blázníš?? Za prvé vůbec nevíš jak si na tom a za druhé i kdyby NÁHODOU nic tenhle měsíc tak pojedete dál, dyť to snažení neni vůbec špatný ne? :wink: Každý měsíc se zvyšuje procento kdy žena otěhotní, první měsíc je to nějak do 25% atd atd, do roka je to více než 85% žen - to je slušný! Takže nemysli na blbosti počkej a uvidíš :dizzy_face:
28. led 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Baru tak aspoň to spolu potáhem dál - sem tě v tom nemohla nechat samotnou :grinning: Cyklus jsem měla 28 dní ale s HA, teď jsem poprvé od vysazení (po 10 letech) takže jsem vůbec ráda, že nějaká ms došla, jsem zvědavá jak bude silná a dlouhá. Tak já to teda taky počítám ode dneška a poslušně hlásím že jsem 1DC :slight_smile:
28. led 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 Moc mě to mrzí, že jsi to dostala, ale já první měsíc taky smutnila. Já vím, že se šance zvyšuje, ale prostě mám jen dneska šííílenou depku :frowning2:
28. led 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 tak to je škoda, že jsi 1DC, ale to snažení je taky fajn..pak se nám to podaří všem zaráz, to bude pak pokec:grinning:
a já taky nikdy přesně nevím jak ty dny počítat..takže nepočítám špinění ale až když je krev ..
a taky jsem furt měla cyklus 29dní a ted jsem to dostala až po 37dnech, tak nevím, kdy mám s ovulkou počítat, kdy bude polovina cyklu...prostě se budeme snažit furt :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak pod paží bych určitě neměřila a nevěřila tomu.. je to na prd... tam teplotu ovlivňuje strašně moc dalších věcí. Když už nechceš měřit v pochvě, tak aspoň v ústech.. pořád lepší než pod paží. :wink:
28. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda a kdy ty očekáváš (neočekáváš) MS??
a nestresuj se :slight_smile: nebo si to oddálíš akorát tím stresem! zkrátila bych si to čekání ještě snaženíčkem..projistotu :wink:
28. led 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 j to já vím, že pod paží je to na prd, ale vzhledem k tomu, že BT jinak neměřím, tak jsem to zkusila i tak. Příští měsíc možná zkusím měřit denně :frowning2:
28. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 No tak já mám dostat ( nedostat) MS 3.2. tak uviíme. Martin mě furt uklidňuje že to bude v pohodě a budeme se holt snažit dál. Holky ještě že Vás mám :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jj je potřeba měřit denně, ve stejnou denní dobu hned po probuzení, nejlépe v pochvě (je tam nejstálejší teplota). Jinak z toho nic nepoznáš. Nejde o absolutní hodnoty, ale o vývoj křivky, která může být u každé trošku jiná. Ale pořád máš velkou naději, že příští měsíc snažení nebude, tak nesmutni :wink:
28. led 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzkka88 :slight_smile: děkuju, tak já nebudu, budu ještě doufat :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 máš pěkný odkaz na měření BT, hned jsem si ho uložila a chtělqa bych zkusit měřit taky (asi až příští cyklus jestli se to ted nepovede), ale bohužel občas mám noční, takže bych nemohla měřit...ale to by snad nemelo vadit, ne? mám noční tak 1x za týden, někdy 2x...
28. led 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak to už se jen 6x vyspíš a mužeš zkusit testík :slight_smile: to uteče!!
28. led 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ješště mi poradte, kde berete ty krásný grafy s tepotkama? nebo to si vyrábíte sami na PC? nebo nějaký odkaz?
28. led 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 na to je nějaký odkaz, ale bohužel nevím, to by spíš věděla Barča :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 www.womenzone.cz, ten je v češtině
28. led 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek