• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@elza2110 k té noční: Pokud pracujete na směny, určitě nedokážete zároveň měřit po probuzení a v tu samou hodinu, pro Vás platí jediná rada - měřte alespoň po čtyřech hodinách naprostého klidu (ideálně spánku - to platí pro všechny), ihned po probuzení. Pokud pracujete jeden týden noční a budete měřit pokaždé po probuzení v pět odpoledne, a druhý týden ranní a budete měřit po probuzení ve čtyři ráno, za dodržení ostatních podmínek by to nemělo vadit.
http://merenibt.xf.cz/index2.html
28. led 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzzka88 jéé díky, to je super :slight_smile: já jsem na těch stránkách zaregostrovaná, ale ani jsem si možnosti tech grafu nevšimla ':slight_smile: tak já asi začnu s měřením, jen si musím pořádně pročíst jak na to...a kdy z toho poznat ovulku :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Já nesmutním, trochu jsem s tím počítala, a jsem ráda že mám nějaký cyklus po vysazení HA a nemusím to nijak řešit. Sme na začátku tak si to užívám, stresovat a smutnim začnu až později :slight_smile: A ty nedepkuj, dyť je sobota užívej si víkend, příští týden budeš mít nervíků dost :wink:
28. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Tak - takže příští měsíc už to musí vyjít,hm? U mě to vypadá, že cykly nebudou 27 dnů, ale 31, mrkla jsem do historie a už tam takové mam :frowning2: to čekání bude strašný, ale zase tenhle cyklus bude ovu testování, tak to snad bude utíkat:slight_smile:
28. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 když dáš kalendář -) teplota, tak bys měla vidět ukázkový graf, tam je to krásně popsaný
http://www.womenzone.cz/app/calendar/tempr.aspx
28. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Taky jsem z toho trochu zmatená, kdy bude ovu atd. Minulý měsíc mě dva dny bolelo břicho a záda tak si myslim, že to byla ovu, takže to snad poznám podle toho, uvidíme, těšim se na další pozorování svého těla :grinning:
28. led 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Jasně únor je náš :grinning: No já jsem zvědavá jak se to s mým cyklem bude vyvíjet dál, teď to aspon budu mít už s čím porovnávat :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova @athens26 to mi připomíná, když já jsem vysadila HA (po asi 7 letech). Vysadila jsem na začátku ledna 2011. Dost se mi to střídalo. Jednou jsem měla cyklus 28, pak 31, 28, zase 31, pak se to začalo zkracovat a teď poslední asi 4 měsíce mám cyklus 27 dní, tak snad už tak zůstane. Dost často to trvá nějakou dobu, než se ten cyklus ustálí.
28. led 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 Já právě vím že je to po vysazení rozházený, někdo to třeba nedostane vůbec x měsíců, proto sem ráda, že mě vůbec nějaká došla hned první měsíc po vysazení, a teď uvidíme jak dál...
28. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 jo,jo pozorování svého těla, jenže já mám pak už pocit, že si ty příznaky ovu nebo těhu už jen vnucuju :-/
zítra budu 9DC, tak zkusím měřit, aspon zkušebně :slight_smile:

a manžel by chtěl letos na dovču do Chorvaska na konci července, tak jsem se těšila, ale pak jsem si uvědomila, že děláme mimi a já bych jela jako někdy v 7 měsíci...nebo v 6., když se to podaří tento nebo další měsíc...no nevím :-/
vy dovču letos plánujete, holky?
28. led 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 jj taky jsem první měsíc stresovala.. už jsem i brečela, že to nedostanu (kamarádka mě strašila, že vysazovala asi 2x a pokaždý musela na vyvolávačku, tak si pokaždý nechala napsat prášky znova - mimčo teď neplánuje).. a pak jsem si všimla, že jsem si to špatně spočítala a měla jsem to dostat až za týden.. :grinning: tak naštěstí to pak bylo celkem dobrý..
28. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 My jedeme druhý týden v srpnu na olympiádu do Londýna :wink: Já sem si prostě řekla, že to nebudu nijak hrotit a budu si dál plánovat všechno bez ohledu na těhu, v případě že se nebude dařit ať se mám na co těšit, a aspoň to nebudu tolik hrotit, takže čím dýl otěhotním tím menší tam budu mít břicho :wink: A když otěhotním brzo tak taky neva, těch pár dní to tam zvládnu, hlavně že budu těhu ne? :wink: To je moje strategie :grinning:
28. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@elza2110 my plánujeme na červenec svatbu, tak doufám, že svatební cesta bude... my se teda plánujeme začít snažit na jaře (snad neva, že jsem tu navíc, když vy začínáte v lednu :slight_smile: ), tak bych byla nanejvýš ve 4. měsíci
28. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se přidat? Od prosince se snažíme o mrňouska..Dnes však přišla MS achich joo :(( Máte nějaké rady jak tomu pomoci a maminku motivovat? Jsem z toho smutná :(( Můžete mi někdo vysvětlit co jsou OVU testy, jak se používají k čemu aj?? Děkuji za info..Pěkný den všem :slight_smile: P.
28. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi máte pravdu, neřešit to, neplánovat...když já s každým cyklem počítám, kdy by se malé narodilo a tak...a to snažíme jen krátce a už tak blbnu :grinning:
@zuzkka88 myslím, že nevadí, že si tu "navíc" :slight_smile: a jaro už bude za chvilku, nakonec se mužeme snažit společně, nikdo neví, komu se to kdy povede :-/ jéé, svatba :slight_smile: já bych se hned zase vdávala :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 ty se aspoň už snažíš. Já takhle "blbnu" a počítám a ještě ani na snažení nedošlo.. :grinning: Nějak si to čekání na snažení musím krátit :slight_smile: Já bych ráda začala v březnu, ale přijde mi to taaak daleko (i když vím, že to uteče)
28. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikyp Ahojky, jen se přidej - začínáme se pěkně rozrůstat. Hlavně se tím netrap - jsme na začátku a většina taky bude zkoušet mimi už druhý cyklus, já jsem dnes 2 DC, MS přišla včera. Ovu testy se dělají pro určení pplodných dnů - taky můžeš měřit bt. Já třeba od teď zkoušim obojí :grinning:
@athens26 Přesně tak - únor už musí klapnout :slight_smile: je fajn mít někoho, kdo je na tom stejně i co se týká cyklu :slight_smile:
28. led 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky holky, jen jdu umt nádobí je stránka popsaná :slight_smile:
28. led 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@athens26 jj je sobota, můj jedinej den volna. Zítra zase budu smrdět v práci celej den :frowning2: tak ale aspoň mi to uteče. Já teda holky po 11 ltech braní HA vysadila a hned jsem měla cyklus 28 dní jako bych brala antiko, nemusela jsem na žádnou vyvolávačku, prostě chodím jako hodinky.
28. led 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elza2110 buď v klidu, taky to pořád počítám a tím se pořád stresuju :frowning2: Jsme všechny stejné. Jak se blíží ovu tak natěšené a jak se blíží MS tak smutné. Já už zkoušela i testovat a zatím ani duch :frowning2:
28. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikyp Vítej v klubu dnešních MS :slight_smile: a i v naší skupince :wink:
28. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: Tak koukám zas mám co číst :slight_smile: Jsem dnes 10.DC a už teda včéra jsem nedočkavě zkusila ovu test, brzo, ale už mi z toho čekání hrabe, tak jsem musela a nic :unamused: Tak doufám, že brzo bude pozitivní. Se bojim, že třeba budu mít ovu testíky negativní :frowning2: @mmirunda Něvěs hlavu dokud MS nedorazila, tak furt je naděje :slight_smile:
28. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik Ahojky, toho já se děsim taky - buď, že budou negativní nebo, že to bude stejně jako s bt - ovu zjistim pozdě a zrovinka se nebudeme snažit :slight_smile: měla jsi na něm čárku slabou nebo žádnou?
28. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Taky bychom v létě chtěli jet do Chorvatska. Tak jsem říkala, že záleží, když se to do tý doby povede, v jakým budu měsíci a hlavně, jak mi bude. A my teda jezdíme autem, ale všichni říkají, že bych pak měla letět. Takže asi to prostě budem řešit na poslední chvíli.
28. led 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@montonik já vím, snažím se myslet pozitivně, ale vidíš všechny nás to nějak ovlivňuje :frowning2:
28. led 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já letos dovolenou budu řešit až nastane léto. Nic nebudu platit dopředu. Budu šetřit na prcka a když nepřijde, někam si s Martinem zajedeme :slight_smile:
28. led 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@montonik no asi to ted nemá cenu řešit, prostě se pak uvidí...ale já mám ráda všechno pěkně naplánované...:slight_smile:
no my by jsme jeli autem...auto i letadlo má určitě své pro a proti :wink:
28. led 2012 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo,jo přesně tak hlavně šetřit :slight_smile:
budeme potřebovat zařídit domeček, na miminko a ještě ta dovča do toho..ach jo
28. led 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No právě žádnou :unamused: Tak asi jsem testila ještě brzo, teda ted se tim tak uklidňuju no. Doufám, ale 2 // tam budou! Prostě budu testit tak dlouho, až tam budou :slight_smile:
28. led 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik Chystam se na to samé :slight_smile: nejdřív migraf ukázal ovu 5.ledna - tomu odpovídaly i příznaky - a pak ji přepsal na 19.ledna a to jsme se vůbec nesnažili :frowning2:
28. led 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek