• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda To teda a jak, ale snad to nebude trvat dlouho a všem se nám brzo zadaří! Jsem ted i docela ráda, že jedem zítra na ty hory, alespoň chvilku rozptýlení! I když jedem jako parta a většina má už děti, takže nevim no :unamused:
28. led 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 jo taky mám ráda vše hezky naplánované :slight_smile: ale když bude mimi, tak přežiju i bez naplánování :slight_smile:
28. led 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já nevím jak se zabavit abych na to nemusela aspoň chvíli myslet :frowning2: Já už tu zasr...... mrchu nechci, tak ať nechodí ...
28. led 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata, tak vidím, že skoro všem příšla MS, no je to na prd, já jsem včera koupila OVU testíky, tak jsem zvědavá, dívala jsem se totiž do kalendáře a někdy mám cyklus 25, pak 29 a teď naposledy 31, takže jak se pak v tom má člověk vyznat, navíc jsem si myslela, že vím kdy mám ovulaci podle hlenu, ale bolest v podbříšku byla až o týden později, tak uvidíme.

Jenom dotaz, když bude Ovu test pozitivní, tak do 24_48 h má přijít ovulace, takže za 24 h od testíku na to hupsnout?
28. led 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ona nepřijde - takhle na to mysli, ju? Musí to vyjít!!!! Snažili jste se v době ovu poctivě tak proč ne? A kdyby ne...vyjde to v dalším cyklu!
28. led 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda Jojo, většině z nás MS došla, taky tenhle měsíc vyzkouším ovu testy a docela by mě taky zajímalo, kdy je to tedy nejlepší :slight_smile: s tím hlenem mám problém, podle něj to prostě nepoznam jen podle bolesti v břiše...
28. led 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova no já minulý měsíc počítala jen podle kakulačky na netu a tak nějak jsem spíš ovu odhadovala podle sebe a ted teda zkouším ty testíky, tak uvidíme. Já se spíš bojim, protože jsem kdysi měla 2 gynekologický operace a furt se mi dělaly cysty,... tak abych vůbec nějakou ovulaci měla :unamused:
28. led 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@montonik No, mě po prvním neúspěšným těhu taky zůstala malinká cysta, ale doktorka říkala, že by to nemělo vadit - kdo ví? :frowning2: podle bt mi ovu chodí, snad testy ukážou víc a vlastně kdy ji mam...
28. led 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dolda Hupsnout na to můžete i dřív ... třeba i 3 dny před ovulací, protože spermíci dokáží vydržet až do ovulace. Říká se že holčičí sperimie vydrží déle než klučičí, takže kdo chce chlapečka tak v den ovulace, kdo chce holčičku může i před - alemoc nevěřím, stejně je to o náhodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova no pak aby se v tom člověk vyznal :slight_smile: Já právě podle toho svýho cyklu vůbec nevím kdy začít testovat, vypadá to, že začnu už třeba v úterý a budu snad testovat 10 dní :grinning:
@barbora.martinkova no bt jsem zatim nezkoušela, tak kdyby ovu testy nevyšly, tak zkusim další měsíc
@dolda To máme podobný plány:slight_smile: objednala jsem asi 18 testů, navíc je k tomu 6 těhu - vyšlo to na dobrý penízky, tak jsem radši objednala víc - začnu někdy okolo 6.2., kdy mi kalendář hlásí plodný dny, a budu pokračovat dokud ovu nebude - snad bude :grinning:
@montonik radši to pojistit testíkama i měřením :slight_smile:
28. led 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke má dcera mi říká, já chcu sestřičku, já nemám ráda bratříčka :grinning: a furt chodí a ptá se mě ještě tam nemáš sestřičku :grinning: , nevím jak na to došla, protože, u toho většinou není, když se s manžou bavíme o dítěti :slight_smile:
28. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Snažím se snažím, ale jak tak vidím, všechny jste tento měsíc dopadly jak sedláci u Chlumce a s takovou brzo rozšířím řady. Snažili jsme se v den ovu i dva dny před, i den před i den po, ale je ve hvězdách zda to stačilo ....
28. led 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak tomu věř! Já když jsem mrkla na svůj graf - nesnažili jsme se ani v den ovu, ani 3 dny před a po ...prostě týden nic - nemohlo to vyjít:frowning2: uteče to rychle a budeš testovat - kolikátý den cyklu a po ovu jsi?
28. led 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jsem 23DC a 10DPO a test byl negativní, ani duch :frowning2:
28. led 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To je brzo! Sice se někomu dušík ukazuje, ale ještě vydrž,ju? Hlavně to nevzdávej tak lehce, MS má dorazit 3.2.?
28. led 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ještě vydrž s testováním...akorát budeš zklamaná a přitom ještě furt naděje je!!
a ovu testík byl ukázkový :slight_smile: já měla ducha (v listopadu) 28DC...
28. led 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Je to hodně o psychice, čím víc se na to myslí, tím je to horší a nedaří se. Ale i za mě říkám ještě to nevzdávej, dokud nedorazí mrcha šance jsou veliké :slight_smile:
28. led 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jojo třetího, ještě má 6 dnů čas
28. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 jj testíky se povedly nato že jsem je dělala poprvý a kamoška mě od nich dosta zrazovala, že jí prý nic neukazázaly, tak já jsem byla spokjená. Jako ducha na TT? až 28DC?
28. led 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No tak, skoro týden - ještě vydrž. Hlavně nesmutni,ju? Slib!
28. led 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke jj já vím, že psychika je prostě a jednoduše svině, ale copak to jde?? nemyslet na to??? Každej se nás ptá, kdy už budeme mít miminko, kolem mě samá miminka a těhotný holky, samej kočárek :frowning2: je to strašně těžký. Chtělo by to změnu prostředí....
28. led 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Slibuju, už je mi lépe než ráno. Martínek mi donesl zákusky, abych nebyla smutná :slight_smile: Tak budu aspoň tlustá :grinning: a říkal, že nemám být smutná, že když nic, tak příští měsíc se bude snažit ještě víc :grinning:
28. led 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli neva, taky se k vám přidám.. My se snažíme už pět měsíců a zatím nic, ale už jsem hodně ve věku, u vás to určitě půjde rychlejc :slight_smile: Co se týče těch testů, tak mají různou citlivost, čím vyšší číslo, tím vyšší musí být hladina těhotenského hormonu (HCG), aby ji test změřil. Nejcitlivější testy mají destíku - je to např. RapiClear, některým ukáže slabou čárku už pět dní po oplodnění, tak ho zkuste :slight_smile: Hodně holek má ClearBlue, ale to je, myslím, dvacítka, je méně citlivý.. Jinak, už jsem prošla i dost diskuzí, kde holky otehotněly a test měly negativní ještě měsíc po ovu...
28. led 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Hlavně, aby ti zbyl časík na nás - Martin je hodnej, že donesl zákusky, taky bych si dala :slight_smile: na váhu kašli, hlavně ať jsi v pohodě :slight_smile: víš, co je vtipný? Před mou MS jste uklidňovaly vy mě - teď se to posouvá na ostatní, který na ni čekaj - ještě, že je koník!
28. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tesi Ahojky, vítej u nás :slight_smile:
28. led 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda kolem mě je 14 těhotných a taky se mě hodně lidí ptá.. my si dáváme zmrzlinku pěkně se šlehačkou, ananasem a grankem k tomu latte machiatto od dolce gusta :grinning:
28. led 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova tééda to si někdo dává...my jsme dneska taky pozvaní na zákusky, tak se těším :slight_smile:
28. led 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tesi já RapidClear zkoušela dnes a nic
28. led 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek