• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@barbora.martinkova neboj čas mi zbyde :slight_smile: snažení netrvá tak dlouho :grinning: Jo a Martínek hodnej je :slight_smile:
28. led 2012 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
..ale jinak se musím hlídat nejlépe nějaké kilčo zhubnout nebo se jako těhulka neunesu a taky jsem malinká, tak mě pravděpodobně čeká obr břicho :frowning2:

@mmirunda jj, 28DC jsem měla ducha, den před očekávanou MS...ale já měla asi nízké hcg, proto to taky tak dopadlo :-/ ale když se mrkneš na tabulku hladiny hcg, tak fakt nemá cenu testovat tak brzo a hlavně první týden nebo jak to tam je mužes mít hcg 5 a to ti test asi neukáže....
28. led 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda To je dobře, tak s testováním ještě chvilku počkej a další týden uvidíš - jo a Miru, chtěla jsem se zeptat - dá se v lékárně sehnat Femigard?
28. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda na Rapidclear jsem tady četla negativní zkušenosti a mě osobně taky druhou čárku neukázal a Mamatest jo....
28. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 hubnout se snažím už 3 roky a stejně furt ani prd dole :astonished: tak se nebudu furt omezovat, kupuju kvalitní šunky, tmavý pečivo, dávám si malý porce a stejně nic, už jen čekám až bude mimi :slight_smile:) ale obávám se že i tak se dostanu přes 100kg s bříškem a to pak teprv bude :frowning2:
28. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova ono ani ty 3 dny po ovu z toho stejně nemůže bohužel nic být.. kdyby jo tak už jsem snad "v tom" :slight_smile: vajičko po ovu ztrácí schopnost oplodnění do 12-17 hodin :frowning2: Je to dost na prd
28. led 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova mrknu na to, chvilinku, kouknu k dodavatelům na sklady
28. led 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova klídek taky budu jak malej tank až budu těhu. teď se mi teda podařilo zhubnout 8 kilo, takže jsem ráda, ale ještě by to tak 15 chtělo :grinning:
28. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no a jak se ti to podařilo...když já bych chtěla být pěkná těhulka a ne tank :grinning:
28. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda jo už vím co myslíš, tak to asi nemáme, spíš to jde objednat jen pře e-shop http://www.zbozi.cz/vyrobek/hemann-femigard-300ml/
28. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.hemann.cz/cz/11/femigard-i.html
nemyslí spíš takový Femigard...na upravu cyklu a podpora otěhotnění?
28. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 sama nevím, v sprnu jsem vysadila HA a v říjnu začala hubnout. Míň jím, nejím moc pečivo, ale mlsat jsem nepřestala. Pak jsem taky byla na takových zábalech z bahna z mrtvého moře a po těch jsem ztratila nějaké centimetry a pak to šlo samo. Taky jsem chodila na vacushape :slight_smile: a výsledek je ten, že ani o Vánocích jsem nic nenabrala, spíš naopak
28. led 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 jj myslí
28. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ale já mám teď 89kg, co budu dělat v té stovce nevím :grinning: čas ukáže
28. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmirunda jo už vím co myslíš, tak to asi nemáme, spíš to jde objednat jen pře e-shop http://www.zbozi.cz/vyrobek/hemann-femigard-300ml/
28. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jo už vím co myslíš, tak to asi nemáme, spíš to jde objednat jen pře e-shop http://www.zbozi.cz/vyrobek/hemann-femigard-300ml/
autor
konečně jsem to poslala Baruš, jsem koza dvakrát jsem odpověděla sama sobě :grinning:
@mmirunda Simča (pilarka) říkala, že je to šikovný, prý to i srovná cyklus...nemáš s tím zkušenost?
autor
@zvargova hmm, tak někdo je prostě od přírody "těžší" :slight_smile: Znám jednu super dietu, po té se dost hubne během 14 dnů, ale je třeba se pak držet a zase se nerozjíst
28. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda hmm, tak to jen závidím :slight_smile: já přes vánoce taky nepřibrala, ale ted jsem taková "rozkydlá", není to prostě ono :frowning2: chodím 2x týdně na aerobik, hodně se psem ven, občas posiluju i doma a snažím se moc necpát...ale nic, ani deko, a furt mám nafouklý břicho, takže vlastně vypadám jak těhotná :-/
28. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova právě že vůbec ne, neznám to. My to v našem e-shopu nemáme :slight_smile:
28. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Ale prosím tě, a nezdá se ti to jenom? Já se teď poslední dobou válím skoro pořád doma. Vždy přiberu při MS tak dvě kila, ale pak je zase hned sundám
28. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda pak tu nemá být tolik stránek když odpovídáš sama sobě :grinning:
prozrad nám dietku :slight_smile:
28. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Nevadí, zkusim sehnat přes net:slight_smile: malinko mě teď zaskočila bolest na začátku MS, byl to fakt extrém...třeba to pomůže
28. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda měla sem 56 cm a 4750kg když sem se narodila, celej život su taková větši :grinning:
28. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ale nezdá, opravdu...rifle už skoro nezapnu, jsem v nich jak sardinka :-/
28. led 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 no jooo jsem blbá :grinning: Je to mléčná dieta a je z endokrinologie, takže podložená lékařsky, ale je teda dost drsná, pravda je že se vydržet dá a hlavně fakt se po ní hubne cca 8kg za těch 14 dnů, ale musí si je pak člověk udržovat, protože jak se vrátí ke starým věcem, tak to zase hopem nabere
28. led 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova na to jsou dobré kapky Mastodynon nebo Gynex
28. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova no vidíš, tak se pak není čemu divit. Příroda ti to rovnou dala do vínku
28. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek