• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@zvargova Tak bůh nevim, ale příroda každopádně :wink:
28. led 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
já se chystám..jdem na návštěvu, takže dneska už tady asi končím a zítra celý den v práci, tak se zatím mějte :slight_smile:
28. led 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 ... přeji hezký zbytek dne a zítra pohodu v práci, ahoj :wink:
28. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 taky se měj, taky mě to zítra v práci čeká :frowning2:
28. led 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga ty máš zítra volno nebo taky pracuješ?
28. led 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda víkend mám volný celý, jdu v pondělí, v úterý zase do večera do 8 :unamused:
28. led 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga to je teda taky mrtvolná pracovní doba. Jak by jsi to dělala těhu?
28. led 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda A vy máte lékárnu otevřenou i v neděli??
28. led 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda nevím, protože kdyby mi řekl, ať dojíždím na 7,5 hodiny a to denodenně, tak na to prdím a domluvím se s doktorem, protože dojíždět 50 km tam a 50 km zase zpět by mě zruinovalo. Začátek půjde, kolegyně taky chodila první 3 měsíce a měla pistoli za pasem :grinning: .. mě ale doktor sám říkal, že půjdu asi na rizikáč
28. led 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 no jasně, celej týden každej den v roce, krom asi tří nebo čtyř dnů :frowning2:
28. led 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga hmmm to je blbý, jít s pupkem a mít pistoli by bylo asi divné a hlavně budeš taková nejvíc zranitelná pokud by se něco nedej bože přihodilo :frowning2: Já bych být doma fakt nechtěla, ale uvidíme co si o tom bude myslet jednou naše miminko
28. led 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda A vy jste nějaká ta pohotovostní lékárna? Tady je v neděli komplet všechno zavřený, všechny obchody :slight_smile:
28. led 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ... nu, ale asi to jinak nevymyslím, raději doma, než riskovat už cestu tam, sloužit venku za každého počasí, a nebo tam být a dojíždět každý den, to bych nemohla, hold mám práci takto z ruky, kdybych jí měla ve stejném městě, bylo by to jiné, a ono se vždy dá něco vymyslet, kdybych byla doma od začátku
28. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 ve velkých městech bývá otevřeno každý den :slight_smile: ... odkud jsi ty?
28. led 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 nene nejsme pohotovostní, pohotovostní mají otevřeno i celou noc. Jsme prostě hypermarketová lékárna a ty mají otevřené prostě pořád. V ČR je to prostě blbej zvyk, mít otevřeno i v neděli. Jako by si lidi nemohli nakoupit dopředu
28. led 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@cegga to je pravda, ale pro nás by to asi bylo existenční :frowning2:
28. led 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga To já vím :grinning: Jsem z Prahy, ale teď žiju v německu a tady je v neděli zavřeno i ve velkých městech :slight_smile:
28. led 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo to máš pravdu češi si už na to zvykli, v evropě sme jedna z mála zemí, která má otevřený supermarkety, atd i v neděli :angry:
28. led 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@athens26 A hodláš Německu i zůstat? Chlap je čech?
28. led 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 ... jooo, tak to už jsem někde četla, ale jak se tady furt střídají děvčata, tak v tom mám už zmatek :grinning: ... týjo v Německu, bych potřebovala se naučit německy - neumím nic od školy
28. led 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ... nu, ale záleží, jak by ses v prvních měsících cítila, aby ti nebylo nevolno každou chvíli a třeba i neomdlévala, to by tě doktor doma nechat určitě
28. led 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Je to němec, takže zatím tam hodlám zůstat :slight_smile: My jsme před tím bydleli 8 měsíců v Řecku, přítel pracuje v mezinár. spol. a nabídli mu práci tam, ale bylo to jen na pár měsíců, před tím byl v čechách, a teď tady. To by mělo být na dýl tak uvidíme, proto sme se i rozhodli začít to zkoušet s mimčem, že se konečně někde trochu usadíme :slight_smile:
28. led 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga jasný v pohodě :slight_smile: to mi povídej, mi sme se seznámili a celou dobu spolu mluvili anglicky tak to bylo v pohodě a když sme se sem přestěhovali, tak sem lovila základy ze středni, teď už je to dobrý, ale začátky sem si připadala jak totální pako :grinning:
28. led 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@athens26 ty jo takhle cestovat po světě, to bych si taky dala líbit
28. led 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ono to pozlátko má i svoje strasti :wink: Je to fajn, ale ne pořád :slight_smile: Já sem ráda, že sme teď blíž čr, akorát to počasí mi z řecka trochu chybí :unamused:
28. led 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 ... to jseš dobrá, já bych neměla odvahu jít do ciziny, nevím, asi mě furt přitahuje to česko, rodná země, ale spousta mých známých v cizině také jsou... a máš výhodu, prcek bude umět vícero jazyků :wink:
28. led 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 Řecko je teď zadlužené, buď ráda za to, že jsi v Neměcku
28. led 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga Já bych sama taky nešla :slight_smile: No jo lituju to mimčo dopředu se chudák bude muset učit tři jazyky už od narození :grinning: nebude to s náma mít lehký :slight_smile:
@mmirunda to já jen na chvíli, a zase zpět do Čech :dizzy_face:
@cegga to sice je, ale života tam se to vůbec netýká - je to tam báječný, škoda jen že trochu z ruky..
28. led 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek