• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@augustka
to je právě na tom to super..
Už mě deptalo to manželovo věčné, tak co vyšlo nebo ne? On si totiž to miminko přeje snad ještě víc, než já :slight_smile:
Tvoje 2 polovička je po noční?
a co máš v plánu vařit? Já mám dnes těstoviny s fazolkou - držím totiž dietu...
19. led 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no jasně, od toho jsme tady ne??
19. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mersy Moc děkuju, na účel nemyslím nebo aspoň se snažím, ale mě to snad začalo i bavit :grinning:
19. led 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jestli se můžu přidat, taky patřím do této skupiny co se záměru týče :slight_smile:
19. led 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy dietu v těhu? to snad ne? Já jako zdravotník pláču :slight_smile:. Já když mám to aáčko, tak mužík si poručil bramborovu kaši a naložené vepřové maso, tak se budu muset přemoci a uvařit :grinning: ale mě se tak nechcéééé, když mám jeden den neplánovaného volna
19. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lasirena jasně přidej se :grinning: uveď skutečnosti :grinning:
19. led 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy Tak to já tak nemám, že by byl tak zvědavý :slight_smile: Ale je to krásné, že má takový zájem :slight_smile: . Jj, je po noční, dnes jde na poslední. Já budu dělat sekanou, zelí a brambor, fazolky bych nenapkala, nedělají mi dobře na střeva, ale komu to chutná, tak proč ne
19. led 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
doporučil mi to internista - tedy ne přímo dietu, ale sundat 10 KG (měla jsem už několikrát zánět žil) tak aby to pro nohy nebyla velká zátěž.
Tu dietu mám vypracovanou přímo výživovým poradcem , tak snad to bude v poho...
Spíš mi připadá, že pořád jen mám jíst.....
19. led 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasirena
jasně přidej, jak dlouho se snažíš?
19. led 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Je mi 29let a o mimčo se snažíme s manželem asi 2 měsíce. A teď do toho řeším, jestli zaplatit zájezd v červnu na dovolenou nebo ne, kdybych případně do té doby zůstala těhotná, jestli je možné cestovat a letět letadlem v těhu. Sestra mě totiž seřvala, že jsem šílená, ale co když se do té doby nezadaří a pak budu litovat, že jsme nikam nejeli...
19. led 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy jo tak to potom ano, jak je to od odborníků tak je to v pořádku :wink: Holky to jsou tak krásný věci pro ty mimísky, to aby člověk měl majlant nebo co
19. led 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lasirena Tak vítej, taky se snažíme 2 měsíce :grinning: S tou dovolenou nevím no, já letos asi oželím a případně koupím nějaké last minute kdyby se nedařilo :slight_smile:
19. led 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lasirena a jinak v určitých měsících se lítat může jen přesně teď nevím do kolikátýho
19. led 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
jo, to jo..... už jsem to nevydržela a musela koupit alespoň čepičku....
nesmím vidět obchod pro miminka - jinak se neudržím....
19. led 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy já od mužíka dostala pod stromeček malilinkatý dupačenky, jako příslib toho, že když jsme to nestihli pod stromeček, tak aspoň tohle. Bulela jsem jako želva, to ti řeknu, jinak bych taky nakupovala, ale počkám si až na dvě // a pak vezmu obchody útokem :grinning:
19. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Kdybych teď otěhotněla, tak bych byla ve 4. měsíci... ptala jsem se tady na koníku a reakce byly pozitívní, prý se toho nemám bát.
19. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
já zatím nemakupuju, jen u té čepičky jsem se neudržela, ale byla bych schopná chodit v obchodě i hodinu a kochat se....
19. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lasirena to si právě myslím taky, že to létání je nejmenší problém, spíš pak, abys v moři nebo bazénu někde něco nechytila, lepší je pak koupit tampony pro těhotné na koupání :slight_smile:
autor
@mersy tak já mám 3 synovce a jednu neteř, takže já se kochala těma jejich hadříčkama a jich sem si taky nejvíc užívala, ale dneska už jsou velicí, tak si musím pořídit svoje
Holky já jsme dnes 24DC, ovulace nevím na kdy vychází, protože sem si řekla, že to ze začátku nebudu hrotit a měřit nebo dělat nějaký testy. Akorát na netu sem si vypočítala a vyšlo mi to na 10.1., což by asi odpovídalo, protože v tu dobu mě 2 dny šílené bolelo v podbřišku a v kříži (prostě kolem dokola :slight_smile:. Myslíte, že to mohla být ovulka? No v tu dobu sme se teda s přítelem trochu zasnažily, on teda vůbec neví, že já něco takového řeším, je to hrozný kliďas a flegmouš a říkal mi, nejdůležitější je nehrotit to a neřešit to (no ale to jaksi nejde že :grinning: ), takže já mu nemůžu říct, dneska mám asi ovulku tak šup šup, ale nějak sem to uhrála v ty dny :slight_smile: Teď bych tedy příští týden měla dostat MS. Vysadila jsem antiko po 10letech, takže mě by klidně pro začátek stačilo kdybych měla ovulaci a normální cyklus, protože sem četla šílený příběhy o tom, jak to holky neměly třeba rok po vysazení. Když to teda příští týden dostanu, budu ráda že vše funguje. Když ne tak nevím jestli mám být nervózní že je to z antiko nebo že můžu být těhu - ach jo :unamused:
19. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasirena
záleží , co by ti pak řekl gyn.
2 trimestr je v pohodě. sestřenice s námi jela v 5 měsíci do Itálie autem - a taky v pohodě.....
můžeš si zaplatit storno ze zdr. důvodů....
19. led 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasirena Ahojky, létání je fakt v pohodě, myslím do sedmého měsíce, navíc krátká vzdálenost (2hodky) je v poho. A moře kdyžtak oželíš, zalezeš si někam do stínu a budeš si pročítat časopisi o miminkách :sunglasses:
19. led 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy díky za radu na to se zeptám :wink:

Jak si počítáte ovulaci?? Já jsem to zkoušela na těch kalkulačkách které jsou různě po internetu.
19. led 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasirena
Ahoj já měřím BT - a zaznamenávám do grafu, pokud ukazuje teplota pokles, zkusím Ovu test.....
K měřeníé BT je tu na koníkovi spousta stránek....
Ale klidně se ptej.
19. led 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lasirena já si ji spočítala taky na té kalkulačce, podle délky cyklu a tak a tento měsíc jsem to ještě potvrdila ovulačníma testama od 10DC a vyšlo to jak na té kalkulačce, ale chce to mít stejně dlouhej cyklus
19. led 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
Takže i z moře je možné dostat infekci?? Myslela jsem že sůl bakterie zneškodní.... :unamused: já mám totiž lupénku, takže proto jezdím k moři každý rok, sůl a slunce mi na ní moc pomáhá.... a jen se modlím ať to nemá mimi
19. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy: :fearful: Mersy, co říct, na jednu stranu super :slight_smile: , na druhou stranu ajajaj, to muselo hezky bolet :frowning2:
Držím palečky ať ten testík vyjde, písni pak :wink: U mě MS zatím nedorazila, dnes už by měla teda, tak jsem zvědavá...
19. led 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lasirena ahojky, taky řeším, co když budu v létě těhotná a s přáteli plánujeme jet na dovolenou autem do Chorvatska. Asi se prostě budu muset rozhodnut na poslední chvíli. Jezdíme tam přes známýho, takže to naštěstí platíme až přímo tam. Ale když budu těhulka tak dovču klído oželim :slight_smile:
19. led 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lasirena no tak to je moře potřeba, ale jak jse psala, existují tampony. Já mám zase silný atopický ekzém, takže to taky znám a obávám se že naše mimi to jednou bude mít taky, no uvidíme
19. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
@mersy A jak dlouho že se snažíte otěhotnět?? Mi přijde, že to berete hodně vážně když si měříte teplotu :fearful: já to zase až tak hrotit nechci. Jasně nejde to vytěsnit z hlavy, člověk na to myslí, ale nechci být do toho tak zapálená.
19. led 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek