• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@barbora.martinkova Ahojka, dneska pohodička, klídeček a válení, co ty? :slight_smile:
29. led 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Jsem na tom podobně, jen k večeru mě čeká prácovní návštěva hokeje :slight_smile: manžílek se mi dnes vrací vyjímečně domů už ve 3 odpol, tak si uděláme "sportovní" den :slight_smile: ty odpočívej, jak ti je?
29. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Ahojky, to je blbý, ale hlavně, že to máš za sebou a už jsi v pořádku!
29. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Je mi fajny. Dnes mám teda trochu žaludek na vodě, ráno jsem myslela, že to hodím, ale než jsem doběhla,tak to přešlo :grinning: Co znamená pracovní návštěva hokeje? Já chci jít taky :angry:
29. led 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Dělam novinařinu-zpravodajství, tak občas musim vyrazit na sportovní akce, abych se v tom orientovala :slight_smile: pojď s náma, vezmeme tě taky :slight_smile:
29. led 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Super a kam to jdete? :grinning: Já jen jestli to nebudu mít z ruky :grinning:
29. led 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Plzeň :slight_smile: Ale Liberec jsme tu měli poměrně nedávno - jsi odtamtud,viď?
29. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova Jj, jsem :wink: Dnes nám tady krásně svítí sluníčko, tak paráda :slight_smile: No, já byla nedávno v Plzni, jen jsme teda projížděli autem, když jsem jela z lázní :grinning:
29. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka No, tak to jsi klidně mohla zajít na kafčo :slight_smile: tak příště,ju? :slight_smile:
29. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co tady holky pečete @barbora.martinkova ale jo v práci dobrý, jen mi to tady neutíká :frowning2:
29. led 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Tak si s námi písej, když budeš mít chvilku - ono ti to bude pak utíkat líp! :slight_smile:
29. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova no za sebou to mám, ale chodím co tři až čtyři měsíce na kontrolu, ted 5.1. mi dělali CT, ale jelikož jsem alergická na jod, tak to vyšetření není úplně dobré a jdu 6.3. ještě na nějaké další vyšetření PET je to podobné CT, ale jen se den předtím nesmí skor nic jíst, jen vařené, pečené maso, zelenina a holá voda a četla jsem na netu, že tam mi udělají test na cukr a když to bude dobré tak pak mi píchnou nějakou injkci a po myslím půl hodině mě začnou vyšetřovat a vyšetření trvá 20minut...tak jsem na to zvědavá
no dr říkala, že jestli chceme mimi ještě tak máme na něm pracovat

tak pracujeme, středa, pátek sobota sex, dneska nic, manža je ve službě, takže až zítra
29. led 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k A kolikátý den cyklu jsi? Snažíte se krásně :slight_smile: všechno dopadře dopadne, uvidíš - každý vyšetření! Moc držim palce!
29. led 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova dneska 11DC, podle netu bych měla mít den ovu 31., a 30. sex bude, 31. taky a prvního uvidíme, ale chci manžela udolat ráno než odjedu k tchýni, protože pak se uvidíme až 2.1.
29. led 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby nám to ted všlo, tak by jsme měli termín zhruba měsíc před mýma narozkama a MS by měla/neměla dorazit kolem 13. takže když ji nedostanu bude to takový krásný valentýnský dárek
29. led 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k No, to by vyšlo přímo ukázkově :slight_smile: taky počítam kdyby to vyšlo, kdy by se asi tak mimi narodilo - u nás by to v tomhle cyklu bylo asi 14 dnů po mých narozkách :slight_smile: držim palečky, ať vám snaženíčko vyjde! Já jsem teprve 3 DC, MS mam hodně slabou a ovu čekáme až okolo 7.2., tak máme ještě čas :slight_smile:
29. led 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k
ahoj , tak to jsme na tom stejně. Taky jsem 11 DC, jen už mám Ovu...
takže celý víkend se snažíme. Doufám, že to tentokrát už vyjde...
Přece jen od října už je to delší dobu...
29. led 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky holky, všechny se snažíte jen já pracuju :frowning2:
29. led 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No nemůžu tady moct být, zrovna sloužím se šéfkou a tak nechci aby mě nachytala, tak se furt maskuju :grinning:
29. led 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy tak přeji at to vyjde, to máš nějaké krátké cykly ne?

no my jsme u prvního snažili sedm měsíců, ale to bylo tak, že když se nám chtělo tak byl sex, tad je to jiné...
29. led 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Znám to, v práci na koníka nechodim vůbec, jen přes mobil a to neni tak pohodlný :frowning2: nechci, aby se to moc vědělo - nevim, jak bych si pak poradila s dotazama "tak už"? Když tenhle měsíc ještě ne :slight_smile:
29. led 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cyklus mám normálně 28 dnů, jen ovulaci mám dřív.....
29. led 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbora.martinkova No, tak já doufám, ž euž do lázní nepojedu, měsíc stačil :wink: Ale kdyby náhodou, tak si to budu pamatovat :slight_smile:
29. led 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Myslela jsem právě tu návštěvu Plzně, do lázní tě kvůli tomu tahat nebudu :grinning:
29. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@barbora.martinkova Jo tak, tak to já se někdy stavím, tak jezdíme skoro každý den :grinning: Do lázní se max chceme jet podívat na výlet, ale uvidíme, jak nám to teď vyjde :wink:
29. led 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy a to si děláš ovu testy nebo jak víš, že máš ovu???
29. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka No, chápu, že to úplně při cestě neni, já byla v Liberci za život jen jednou :slight_smile: ale kdyby náhodou :slight_smile:
29. led 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanka_k
BT, čípek , hlen i ovu testy.....
29. led 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No přesně to je ten důvod, proč se tady v práci skrývám. Taky nechci aby to věděli, že se snažíme :slight_smile:
29. led 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Tajný snažení - jako u nás, to se mi líbí, škoda že jsi tak dalekoooo, ve dvou "nablízko" by to bylo ještě veselejší :slight_smile: mam tu jednu kámošku, která je ve stejné fázi, akorát se snaží už delší dobu a začíná být skeptická:frowning2: to nechci :slight_smile:
29. led 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek