• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@barbora.martinkova No jo, to je fakt, jsme daleko od sebe :frowning2:. i augustka je daleko. To by to těšení se bylo mnohem lepší. Taky nechci upadat do depresí, i když mě to občas chytá, musím to nějak překonat
29. led 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jsme pěkně rozházený po republice :slight_smile: nesmíš padat do depresí, neříkam, že jsem pořád veselá ( taky mam chvilky, kdy mi kapkají slzy), ale asi budu mít nějaký rozházený hormony :slight_smile: 6. února jdu na preventivní ny gynekologii - zkusim doktorce říct, že se snažíme, aby mi udělala profil, atd...no a ty mi tou dobou třeba už písneš, že MS nedorazila - věř tomu :slight_smile:
29. led 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Snažím se snažím, ale raději počítám s tím nejhorším, víš jak abych pak nebyla tak zklamaná :frowning2:. Ještě pořád vydržet pět dnů, budu holt čekat a nejdřívější test udělám v pondělí za týden
29. led 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Jinak taky teď bulím, zrovna včera mě ta depka fakt dostala a já brečela jak malá
29. led 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Rozumím ti, rozbrečí mě obyčejná písnička, tak vim o čem mluvíš, ale ono to přejde - za chvilku se budeme tomuhle smát :slight_smile: vyjde to brzo, i kdyby ne napoprvé, napodruhé...to by byla asi moc veliká náhoda a zázrak - a ty se zase tolik nedějí :slight_smile:
29. led 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Ael někdy by to ten zázrak chtělo a ne, aby si to s náma takhle pohrávalo. Říkala jsem si že prostě na to moc tlačím, testuju ovu, testuju TT, snažíme se jak blázni, že to asi moc chci a od toho taky všechny ty příznaky ( i když je prostě fakt mám :frowning2: ) Takže zvolním a uvidíme.
29. led 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No, mamka mi taky naposled řekla, ať to tolik neřešim - přitom se snažim před ní mlčet, teď jsem dokonce vydržela manželovi neříct o dušíkovi na testu, stejně to nedopadlo :frowning2: bt měřím, na ovu se taky chystam...ale upřímně - jak na to nemyslet? Netušim...
29. led 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova Jo tak to taky netuším. Řekla jsem si to zatím jen v sobě, že to přestanu řešit, ale vím že ne. Vím že když se bude blížit ovu, zase budu bláznit a tahat Martina ať se jdeme snažit. Mamka už je ze mě taky divoká, pořád se mě ptá co novýho, jako by cyklus trval jen týden. Prostě nevím. Pojedu asi jen na těch ovu testech a zkusím se přestat pozorovat. Dneska mě navíc ještě začaly bolet třísla ( taky příznak těhu :frowning2: ) tak nevím, asi jsem debil. jestli dostanu MS tak půjdu rovnou zažádat o roli do národního :grinning:
29. led 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jsmě obě hérečky :slight_smile: já měla taky krásný příznaky - už po několikáté, teď na ně kašlu - udělam to jako ty - budu sledovat ovu, pokusim se Kubu štelovat do postele podle toho a uvidíme :slight_smile: pořád jsem si říkala "hlavně tomu nepodřizovat milování" a je to tu - navíc nechci, aby si myslel, že prostě "dneska" musíme :frowning2: aby ho to nepřestalo bavit :slight_smile:
29. led 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova No Martin už na mě taky kouká tak divně. Jako on je náruživej dost, jednou denně je někdy málo, ale nejhorší je když něco "musí" a je jedno co, jestli umýt nádobí a nebo třeba sex :slight_smile: tak se prostě šprajcne a hotovo. Musím na něj šikovně. Jinak než podřídit tomu milování, prostě nejde, pokud chceš něčeho dosáhnout. Evidentně "nezapadneme" hned jako bychom chtěly :frowning2:. No uvidím jestli si fakt podám přohlášku DAMU :grinning:
29. led 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jo, tak Kuba je na tom podobně - je beran a řeknu ti - někdy je to hodně poznat. Navíc u něj nepoznáš, co je dobře :slight_smile: když jsem mu říkala, co všechno na sobě pozoruju,bylo to špatně ( moc se hlídam, měla bych tomu nechat volnější průběh). Když jsem mu neřekla lehce pozitivní test, bylo to taky špatně (nic mu neříkam) :slight_smile: vyznej se v tom :grinning:
29. led 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova N o práááávě a pak si vyber. Taky mu neříkám že jsem testovala, jen o těch příznacích ví, jen si ze mě dělá srandu, že si vymýšlím :frowning2: Ach joo a mě je to pak líto a bulím
29. led 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Tak když ti bude smutno - piš, protože tohle znam! U nás to bylo stejné, úplně - Kuba řekne "já vím, že si miminko přeješ,možná právě proto máš ty příznaky, který třeba vůbec nejsou" :frowning2: oni nam nerozumí!
29. led 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova jsou to chlapi, tak nám ani nemůžou rozumnět. Jsem ráda, že aspoň tady si o tom můžu s někým popovídat. stejně "praštěným" jako jsem já. Ty musíš za chvíli vyrazit na ten hokej co? Já ještě 4 hodiny budu strašit v práci :frowning2:
29. led 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jojo, Kuba přijel asi před hodinou z práce, teď kouká na nějaký cyklozávody - za půl hodiny vyrážíme - tobě to taky uteče! Taky jsem moc ráda,že jsem se sem přidala - těším se za váma a vim, že na to nejsem sama :slight_smile:
29. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@barbora.martinkova Jj to je přesně ono a Martin má ode mě aspoň klid, protože všechny stestky a bolesti ohledně miminka, vyřeším s Váma a nezatěžuju tím hlavu jemu. Jojo už to uteče, jsem tu od šesti, tak to už vydržím. No nic Baru, dobře se bavte, měj se hezky a hezký večer a zase někdy papa. Jdu se ukrýt před šéfou tak ať mě nevyhmátne :grinning: Papa
29. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Papa a kdyby něco,písej :slight_smile:
29. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbora.martinkova jj, moc děkuju :slight_smile: Je fajn na to nebýt sama :slight_smile:
29. led 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda pokud máš čárky dvě, tak Ti začínají plodné dny, nemáš hned ovulaci :wink:
29. led 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikyp ahojky, ovu test si dělám taky, je to podobné jako těhotenský, ale je tam pět papírků, testuje se spíše odpoledne moč, jako u TT, jak se Ti objeví dvě čárky, začínají plodné dny, je to jednoduché a v každém balení je návod na použití :wink:
29. led 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajenka To já vím
29. led 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahoj Miru :wink: už to máš skoro za pár, a pošupajdíš domů, já sem vlezla teprve teď, žehlila jsem hromadu prádla a další je na sušáku, nevím, kde se to furt bere :grinning: teď už mám klid a jsem tu, ještě jsem nechala chvíli kouknout Pepu co je na netu nového.
29. led 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já jen, že na začátku diskuze jsi psala něco jiného a já jsem tady nová, nevěděla jsem, že když dám odpovědět, tak to skočí až na konec, nezlob se.
29. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Ahojky Eviku, jééé ty jsi mě přišla potěšit. Už mě to tu leze krkem a serou mě všichni lidi. Furt otravují a chtějí hovadiny. Já to žehlení včera taky zvládla :slight_smile:
29. led 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajenka Nene v pohodě. Od začátku diskuze jsem už pokročilá :grinning: Takže ovu testíky už mám zmáknutý na sto pro, ale i tak děkuju :grinning:
29. led 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajenka Jinak vítej mezi námi
29. led 2012 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dííky moc
29. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no jasně, od toho tu jsme ne? :sunglasses: Lidi budou vždy něco chtít, dneska byl Pepa taky v lékárnách, shání malé nůžky a nikde nemaj - chce rovné, a to oběhl několik lékáren
29. led 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajenka i já tě vítám :slight_smile: ahoj
29. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga rovné?? dělají se hlavně zahnuté, ty se samy brousí :slight_smile:
29. led 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek