Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
29. led 2012
@cegga Jen se musím ukrývat, jsem tu se šéfkou 😞
pajenka
29. led 2012
@cegga ahoj, díky za uvítání 🙂
cegga
29. led 2012
@mmirunda on je nechce na nehty, víš ... ale i kdyby chtěl, i rovné dělají ... tak šéfku pošli domů, že to zvládneš i bez ní 😃
mmirundaautor
29. led 2012
@cegga To víš že jo, jsem tu už od šesti, dvě hodiny přesčas 😞 Tak snad mě pustí aspoň o chvíli dřív. Říkala že kolem sedmé, ale pochybuju. Celej den jsem ve předu sama a ona sedí v kanclu a jen mi nosí práci. Takže obsluhuju a ještě dělám jiný věci. fakt magořina. Jsem ulítaná jak blázen. Bolí mě břicho, teplota furt nahoře a začaly mě táhnout třísla ( no těhu příznaky ukazkový 😃 )
cegga
29. led 2012
@pajenka a jak jsi na tom ty, už se pokoušíte dlouho o mimčo? ... nám to teď nevyšlo, tak se budeme snažit v únoru, už aby to bylo 😉
mmirundaautor
29. led 2012
@pajenka Tak se pochlub snažilko, kolikátý DC jsi a jak dlouho se snažíte 😃
cegga
29. led 2012
@mmirunda tak to nezávidím, ale když je co dělat, aspoň to utíká, jsem zvědavá na sebe zítra... mám od 7 do 20 plus ještě počítám cestu tam a zpět, takže celý den v háji, to samé bude i v úterý, v pondělí musím na krev, tak mám volno
mmirundaautor
29. led 2012
@cegga Za chvíli se ale budete moct snažit ne? Tak se těšíš? Já už netrpělivě vyhlížím konec týdne, ať vím na čem jsem 😞
cegga
29. led 2012
@mmirunda ještě chvíli si to v práci odmakáš a pak budeš užívat mateřství 😉
cegga
29. led 2012
@mmirunda už se to blíží... tak se snad zadaří, ale nesmím na to tak myslet (tady to teda nejde 😃 ) ale v práci, i když tam se mě taky kolegové občas ptají, tak co: zda už vysedávám vajíčko 😃 - prdlouši
mmirundaautor
29. led 2012
@cegga No fakt to nejde a já bych ti moc přála, aby se zadařilo 🙂 fakt moc. U mě se obávám, že tu budu sedět ještě za půl roku a furt se budu snažit.
mmirundaautor
29. led 2012
@cegga A ty jsi v práci řekla, že se snažíte? To já mlčím a jsem tajemná jak hrad v Karpatech 😃
pajenka
29. led 2012
@cegga no my se snažíme od května, ale na vážno teď od prosince 🙂
cegga
29. led 2012
@mmirunda ale, uvidíš za pár dní, jak jsi dopadla, a bude to pozitivní zprávička x-)
mmirundaautor
29. led 2012
@pajenka My taky až od prosince, první měsíc nevyšlo a teď čekám s hrůůůzou na další MS 😞
mmirundaautor
29. led 2012
@cegga Kééééž by, nic jinýho si ani nepřeju 😞
pajenka
29. led 2012
@mmirunda mám teď zrovna plodné dny, tak snad to vyjde, jsem 14 DC
cegga
29. led 2012
@mmirunda tak vědí, že chci už rodinu, a přejí mi to... šéfové to asi neví, těm jsem to neříkala, ale nevím, zda jim to někdo řekl, jinak pár lidiček to ví - na tom nic špatného nevidím 😉
cegga
29. led 2012
@pajenka tak to přeji hodně štěstí 😉
mmirundaautor
29. led 2012
@pajenka No to je krásá, tak si užívej snaženíčko 😃 Já jsem 23DC a 11DPO 🙂
pajenka
29. led 2012
@mmirunda jo, já už to taky několikrát obrečela, ale co naděláme, že
mmirundaautor
29. led 2012
@cegga Tak tady v práci taky ví, že chci miminko, ale neví že se tak intenzivně snažíme 🙂 a že blbnu s ovu testama a tak 🙂
mmirundaautor
29. led 2012
@pajenka To mi vykládej, já budu bulit v pátek 😞
hanka_k
29. led 2012
@cegga rovné malé nůžky taky sháníme a viděla jsem je v domácích potřebách
pajenka
29. led 2012
@cegga díky, vám taky
pajenka
29. led 2012
@mmirunda užívá si to spíš manžel 😃
pajenka
29. led 2012
@mmirunda však si pobrečíme a další měsíc zas budem očekávat 😉
hanka_k
29. led 2012
@mmirunda nebudeš a nebo budeš štstím...
cegga
29. led 2012
@mmirunda to já jim podrobnosti taky neříkám, jen vědí, občas se zeptají, ale neblbnou 🙂
@pajenka díky ... pár dní a jdeme do toho
@hanka_k .. zkusíme ještě jinou lékárnu, a pak uvidíme, zda je mít budou či ne
cegga
29. led 2012
holky jdu jíst, tak zatím papa - jsem hned zpět

Začni psát odpověď...

Odešli