• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda ... už takhle brzo dovču, ju? To já si jí vezmu nejdřív tak v březnu asi, kvůli narozkám
29. led 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga No ona jedete s děckama na hory, budou tady v brně jarní prázdniny, tak proto. Já si vezmu nejdřív dovču až v létě. teď jsem měla dva dny kvůli tomu "průjmu" a pak v únoru jeden den, to jedeme do Prahy se sborem na soutěž :slight_smile:
29. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to budu držet palečky, aby jste se umístili na tom nejvyšším místě - jak se jmenujete (sbor)?
29. led 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no paráda, většina se schoduje s mou momentální situací...
29. led 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga jmenujeme se Mladost , což je trochu paradox, protože nejmladší jsem já a jinak jim je tak kolem padesátky :grinning: Ale baby se tak jmenovali, když byly malé holky, takže když se pak po x letech sešly, daly si původní název :grinning:
29. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvargova Tak uvidíš, držím palce
29. led 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No nic holky. Martin se mi cpe na počítač, tak ho musím pustit. Stejně si půjdu lehnout, jsem vyřízená :frowning2:
29. led 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cegga Eviku dobrou noc a ať ti to v práci zítra uteče. Zase ti písnu aspoň sms nebo něco :slight_smile:
29. led 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda v pohodě, jen ho tam taky pusť ... měj se moc hezky, já se budu snažit, aby mi to zítra uteklo co nejrychleji, na founku budu na 100 %, dobrou noc, papa :wink:
29. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda jinak ten název je dobrej :grinning: ... my se jmenovali Čtyřlístek (a přitom byly kroje modrý) :grinning: tak papa
29. led 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím holky, já jsem utahaná dneska z práce, tak jsem vás jen pročetla a jdu za manžílkem do postýlky :grinning:
ráno jsem poprvé měřila BT, jsem sice 9DC, ale tak třeba zaregistruju OVU....až bude větší pokles TT, tak to je ovulace, že? pak je vzestup a to jsou ještě plodné dny po ovu...snad jsem to pochopila dobře....
29. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no augustka má teda pěkný dálnice jak sem se dívala :slight_smile:) já je chci takyyyyyyyyyy
29. led 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobréé ráno kočky ! tééda to je zima, na to my nejsme tady na jihu zvyklí...už at je jaro!!
30. led 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Dobré ráno i tobě :slight_smile: taky tady máme kosu jak z nosa a to jsem taky na jihu :grinning:
30. led 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu zimu nesnáším a hlavně se mi nechce vubec vylézt z baráku :-/
ty máš dneska volno? já mám noční, takže navařit a pujdu si pak ještě hajnout...
chtěla jsem se zeptat na to měření BT, včera 36,7, dneska pokles 36,2...to je teda rozdíl...to už budu pomalu čekat ovulku, že? nebo že by ten pokles byl tou zimou venku ? :grinning:
30. led 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tady je teda kosa.......
Ještě že nemusím vylézat z postele :slight_smile:
30. led 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Hele to já ti neřeknu, nejsem v měření BT žádnej přeborník :grinning:
30. led 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 A já mám dneska odpolední, takže jdu až na dvanáctou :slight_smile:
30. led 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy ty se teda máš, já už jsem vylezla v sedm. Ven se mi ani trochu nechce, taky tenhle mráz nemám ráda :frowning2:
30. led 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda tak uvidím, budu měřit dál...jen po té noční je to blbý :-/
odpolední, to je dobrý :slight_smile: to už ti pak rychle uteče, už bude uterý a za chvilku nám řekneš, jak dopadlo testování :slight_smile:
30. led 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mě je teď prioritní soustředit se na miminko, moc bych ho chtěla :slight_smile: a pak budeme řešit dovču...asi také pojedeme do Chorvatska no uvidíme ..
30. led 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 zatím dopadá negativně :frowning2: a hlavně cítím že to nevyšlo. Ale zvledla jsem hlavu vzhůru a čekám útrpně dál
30. led 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda aha, tak ty si už testovala..myslela jsem, že budeš trpělivější :slight_smile:
ale tak furt šance je...tak uvidíš a kdyžtak se budeme snažilkovat dááál :slight_smile: já se totiž vždycky utěšuju tím, že někdo na mimi čeká roky!! to musí být šílené, já bych se zbláznila...
30. led 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,zdravím Vám a hlásím,že u nás na severu je taky pěkná kosa :slight_smile:
30. led 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@elza2110 No to já právě taky. A jo nevydržela jsem, ale teď už na to peču, přijde nebo nepřijde, uvidíme. Ale zklamaná budu to teda zase jo
30. led 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikyp no my se nakonec taky tak rozhodli, prostě se ted snažíme o miminko, doděláváme domeček a pokud zbyde nějaká korunka, tak pojedeme, ale asi bych letos dovču oželela a raději byla v létě už s pupíčkem :slight_smile:
30. led 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda
to je příjemné, jenže už mě to polehávání v posteli nebaví - mám osezený zadek :grinning:
Zítra jdu na chirdu na kontrolu, tak uvidím, co dál....
30. led 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy ty jo já bych se válela klidně i měsíc :grinning:
30. led 2012 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 já se rozholda, že pokud nebude mimi, tak našetřené penízky uvalím za dovču a pořádně si to užiju :slight_smile:
30. led 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda druhý měsíc se snažíte? jinak jsem se dívala na tvoje albíčko s plánováním :slight_smile: máš tam moc pěkné věci, podobný vkus :slight_smile: a ta postýlka je naživo ještě hezčí :slight_smile: a podle naušniček a některých ružových věcí by si chtěla asi holčičku, co?
30. led 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek