• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mersy s čím poleháváš?
30. led 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikyp
no my se pomalu začínáme rozhlížet a přemýšlet , kam letos na dovču. Jestli zase Palmovka nebo nějaký letecký (Řecko nebo Bulharsko)
Jsme vázaní manželovou dovolenou. Zřejmě přelom července a srpna....
Kam jezdíte do Chorvatska? my jsme byly 1, předloni a sklamání ( moc studené moře a to byly horka)
30. led 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
mám nohu v sádře ( potrhané vazy v kotníku)
:frowning2:
30. led 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Jojo, chtěli bychom oba holčičku, ale hlavně ať je to zdravé, klidně i kluk :slight_smile:. Jeden den mě to popadlo a hledala jsem věcičky, některé z nich fakt budou, protože jsou krásné. teď ještě to miminko
30. led 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
jo ono to zřejmě nakonec celý měsíc bude......
Odpočinula jsem si , to jo. Jenže potřebuju dodělat práci a doma - manžel všechno nestíhá...
Odpoledne musím na chvilku doskákat do kanceláře - to bude utrpení, ale nedá se...
30. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mersy My byli na ostrově Krk..měli jsme i výlet na Bašku , ale těch lidí všude :((( Řecko-nádhera! Také mě překvapilo Bulharsko moc se mi tam líbilo :slight_smile:
30. led 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy to bych právě taky potřebovala, ten odpočinek, protože ta práce mě zmáhá, Usínám jak mrtvola, jak když mě do vody hodí :slight_smile:
30. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jj, chápu, taky se díváma některé jsou prostě najisto vybrané...ale pak se objeví nějaká těhulka v okolí a ukáže mi postýlku co se mi líbí, nebo kočárek a mě je z toho tak smutno, asi závidím...že já si to prostě ještě koupit nemužu :-/
já vždycky chtěla holčičku a manžel kluka...ale jak o tom furt tak mluvíme...tak asi už chci taky kluka a manželovi bych to ráda splnila :slight_smile: takže ted nedeláme miminko, ale vždycky "jdeme dělat klučíka" :grinning:
30. led 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maikyp
jo ráda bych letecky, ale manžel moc nechce... Po zkušenostech z cesty do Tunisu, kdy se nám plánovaná 2 hodinová cesta protáhla na celou noc, už nechce letět :unamused:
30. led 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
To chápu, já jsem vždycky mrtvá před vánoci....
Ty to teď v zimě musíš mít šílené.....
30. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Tak Martin už syna má a nedopadlo to, nevídá se s ním a snad proto chce holku, aby to jako bylo jiný než poprvé :slight_smile:. Taky smutním u každýho kočárku, nejraději bych si už něco pro radost koupila, ale jsem pověrčivá, že doma nic být nemá, než se zadaří. už i ty dupajdy co mě koupil Martin pod stromeček mě děsí, že jsou příčinnou toho, že se zatím nedaří ...
30. led 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy No o Vánocích to tam bývá velkej záhul, to jo, spousta lidí, hromada balíků a objednávke přes náš e-shop. teď je to o něco klidnější, ale i tak, chodí docela dost a hlavně já jsem myšlenkama někde jinde
30. led 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
to je hezké...
já jsem po dětech dala všechny věci, kromě kojeneckých pryč, takže budu muset nakupovat znovu...
A už se na to moc těším...
Teda jenom kočárek jsem si nechala. Ten nový nechci, je totiž můj vysněný
30. led 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda
jasně u miminek :wink:
30. led 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy kde jinde :frowning2: A jakej máš vysněný kočárek?
30. led 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda aha, tak to je smutný, že se s ním nevídá..tak si to chce určitě vynyhradit novou rodinkou a bude vás mít moc rád :slight_smile:
nejsem na tohle nijak pověrčivá...taky doma máme botičky (ty jsem jednou dostala já), bodičko (tomu jsem prostě neodolala...a na to jsme se pak začalii snažit a taky ponožky...když jsem manželovi oznamovala, že budeme mít miminko...tak nevím, žeby nám to proto nevyšlo ? :-/
30. led 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 no já právě nevím :slight_smile: fakt jsem pověrčivá, ale přece to bodynko nedám pryč, když jsem ho dostala jako dárek :frowning2: No uvidíme jak to půjde dál, přinejhorším půjde k našim :slight_smile:
30. led 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám po dětech,
jde o Inglesina Clasic modro bílý -
C:\Users\Dell\Desktop\Inglesina Classic.mht
snad to půjde vidět
30. led 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahoj, a ty máš jaký vysněný kočárek ? Mě se moc líbí DorJan Danny Sport Prestige. Líbil se mi i X-lander, ale nemá odpružení a my bydlíme na vesnici :(
30. led 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@novina Ten je pěknej, já ten svůj vysněný mám v albíčku. Vždycky se mi líbil Chicco for me, ale má blbý kola :slight_smile: tak jsem to změnila :slight_smile:
30. led 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Dorjan jsem neslyšela moc pozitivní ohlas a na X-lander taky ne, al eten se líbí i mě....jinak vysněný je Casualplay...po tom šilhám už asi dva roky a já si ho prostě koupím :grinning:
30. led 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.ingfiedler.cz/inglesina/hluboke/classic/
tady je vidět, mám ten s modrou střechou a bílá korbička
30. led 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@elza2110 Ten je taky krááásnej, má velkou korbičku :slight_smile:
30. led 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110
ten je hezký, mě se líbí ten sporťáček na později..
nevíš ale jestli je tam i podložka pod nohy? na obrázku to nevidím
30. led 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mersy Jééé ten je takovej starodávnej, ale krááásnej
@mmirunda Casualplay? ten právě nemá vubec velkou korbičku :-/
@mmirunda Tak o tom kočárku jsem nikdy nic neslyšela a vidím ho poprvé. Je toho takové množství, že fakt netuším jaký vyberu až to bude aktuální :slight_smile:
autor
@novina O jakém jsi nic neslyšela?
30. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:
30. led 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda No o tom tvém vysněném z alba :slight_smile:
30. led 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek