Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
mmirundaautor
30. led 2012
mersy
30. led 2012
@mmirunda
je připomíná starý anglický a to se mi na něm hrozně líbílo.....
a má obrovskou korbičku. Malý tam vešel i s fusakem celou zimu, a to se narodil před tím v dubnu a měl 4 Kg...
Mám k tomu i tu sportovní sedačku....
Odvozil 2 děti a pořád je nádherný.
elza2110
30. led 2012
@mersy na nožky tam taky nic nevidím, takže nevím, možná se dá něco dokoupit..nevím 😕
mmirundaautor
30. led 2012
@novina a chicco byl tento http://www.sabihracky.cz/sabihracky/eshop/30-1-... ale nakonec mě odradily ty blbý kola
mmirundaautor
30. led 2012
@mersy jj to věřím, fakt je krásnej 🙂 Nedivím se že neměníš 🙂
mersy
30. led 2012
@mmirunda
z boku vypadá úžasně.
ale hlavně se mi moc líbí ta postýlka s medvídkem. super
mersy
30. led 2012
@mmirunda
kočárek mám,
zase budu hledat sedačku, nebesa nad postýlku atd.....
elza2110
30. led 2012
@mersy tak vidíš, ty už máš s kočárkem zkušenosti...všichni totiž říkají, že klidně malou korbičku, že prcek se v ní stejně dlouho nevozí, že pak chce sedět ve sportáku a dívat se koem sebe...
mmirundaautor
30. led 2012
@mersy jj ta je nádherná, ta snad bude až bude mimkinko. aź se konečně rozhodne si nás najít
mmirundaautor
30. led 2012
@mersy nebesa já nechci 🙂
novina
30. led 2012
@mmirunda Hmmm, u toho Chicca jsou ty kolečka fakt blbý... Ale ten Takko Captiva je pěkný. I když já bych nešla do černé 🙂
mmirundaautor
30. led 2012
@novina tak já ještě uvidím jakou barvu vyberu, ale mě se ten černej líbí. To chcico je super spor´ták, ten mám vyzkoušený, ale jinak ten hlubokej je k ničemu. Napadne trocha sněhu a neprojedeš 😞
mersy
30. led 2012
@elza2110
záleží, kdy se miminko narodí. pokud má v zimě půl roku nebo 8 měsíců, tak dlouho sedět nevydrží...
a pak na něj ve sportovní táhne.
Nehledě na to, že některé korbičky jsou tak maličké, že i ve 4 měsících se do nich normální mimčo s fusáčkem nevejde. Pak je tam jak sardinka a brečí....
mersy
30. led 2012
@mmirunda
já zase jo, ale jemné ne moc volánkové
novina
30. led 2012
@mmirunda Uvidíš kdy se zadaří, tŕeba se s hlubokým ke sněhu ani nedostaneš 🙂 Já jsem dneska 13DC a snažíme se teda poctivě každý den, tak doufám, že to nebude trvat dlouho:)
mersy
30. led 2012
@mmirunda
neboj najde..... a třeba zrovna ta holčička
elza2110
30. led 2012
@mersy ach jo..v tom je ten muj vysněný casualplay blbý..je malinký...ale kolegyně ho ted bude mít, tak se pak zeptám na zkušenosti...no hlavně nejdřív to mimi 🙂
mmirundaautor
30. led 2012
@novina To se snažte, my se taky snažili, ale pravděpodobně z toho nic nebude 🙂 Martin už se těší na další snažení, já to musím prvně rozdýchat
mmirundaautor
30. led 2012
@mersy 🙂 kéž by
mersy
30. led 2012
@novina
to je fajn, já jsem 12DC.... snažíme se , jak to vyjde - většinou obden - když má ranní ( když má odpolední, tak denně)
😉
tak si říkám, že tento měsíc už to musí vyjít....
mmirundaautor
30. led 2012
@elza2110 to mimi je jaksi podstatnej chybějící článek co?
mmirundaautor
30. led 2012
@mersy moc moc přeju 🙂
mersy
30. led 2012
@mmirunda
neztrácej naději, ještě to není ztracené
mmirundaautor
30. led 2012
@novina i tobě to moc přeju 🙂 ale nezávidím to čekání do doby MS
mmirundaautor
30. led 2012
@mersy já vím že není 🙂, ale tucha mám
novina
30. led 2012
@mmirunda To já to zatím nijak nehrotím, neměřím BT ani nedělám OVU testy. Prostě si to snažení užívám a čekám, kdy to přijde 🙂 Je nám oběma 25 let, takže je času dost...
mersy
30. led 2012
@mmirunda
já taky a všem, co jsou tady- ať se nám všem do léta podaří nosit pupíky 🙂
elza2110
30. led 2012
@mmirunda to teda jo 😃
novina
30. led 2012
@mersy My to občas stíháme i 2x denně, ale jednou, to je základ 🙂
mmirundaautor
30. led 2012