• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
autor
@lasirena já BT neměřím, jen počítám dny a snažíme se druhý měsíc. ovu testy dělám jen proto, abych zjistila jestli funguju tak jak mám :slight_smile:
19. led 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@montonik Co jsem slyšela, tak je prý lepší letět jako jet 10 hodin v autě, pak může hrozit trombóza...
19. led 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena To nevím jak s tou infekcí, se kdyžtak zeptáš gynekologa, ale já si myslím, že by to nemělo škodit....naopak jak píšeš to má léčivý účinky. Já si rozhodně myslím, že dovolená neuškodí :wink:
19. led 2012 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena to souhlasim, ja jet v aute 10h tak me odveze sanitka, ale v letadle jsem 10h letela a slo to, ale jen diky tomu, ze jsem porad pochodovala po letadle :grinning:
19. led 2012 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@mitote Ahojky, tebe si pamatuji z beremka :wink: takže ty už máš mimi?? Gratuluji!
19. led 2012 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena
snažíme se od října - teplotu měřím 2 měsíc....
já už mám sice 2 děti, dcerka se nám podařila neplánovaně, zato na syna jsme čekali 6 let....
Proto, jsi měřím, další tak dlouhé čekání bych nedala
19. led 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ach jo MS přišla, takže znova :frowning2:
19. led 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@montonik to je mi moc líto :frowning2:
19. led 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena Kolegyňka z práce loni také cestovala těhotná na dovolenou, doktor jí moře povolil, ale vysloveně zakázal bazény, z moře prý infekci nedostane, ale z bazénu ano. Jinak všimla jsem si, že jsi se bavila o letadle - při cestování letadlem se říká, že od 28 týdne bys u sebe "měla mít" lékařskou zprávu obsahující i předpokládané datum porodu, od 34. týdne "vyžadují" České aerolinie (ČSA), ale i většina ostatních leteckých dopravců, potvrzení od lékaře o tom, že těhotná je schopna letu. Každopádně větší problém je s cestovním pojištěním !!! Do 6 mth v případě problémů souvisejících s těhotenstvím (předčasný porod atd.) !!!
19. led 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mersy Tak to držím palce ať se to zdaří co nejdříve. To jste odvážní mít 3 dítě, to u mě asi nebude hrozit. Já jsem to teď začala řešit ani ne tak proto, že by mi začali tikat biologický hodiny, ale spíš rozumově, kvůli věku. Jsem nějak zabloková, protože mám hrozný strach z porodu. Takže až opravdu otěhotním asi to se mnou švihne :grinning:
19. led 2012 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@montonik
to mě mrzí....
19. led 2012 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lasirena taky se bojím porodu, co máš z toho a taky řeším těhu kvůli věku, připadám si už stará. Skoro kkaždá tady na koníkovi je mladší jak já a už čekají třeba druhý dítě. Taky bych chtěla více děti, ale nevím jestli na ně budou penízky a hlavně nervíky :slight_smile:
19. led 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena je fakt, že mi stačí 10h v autě netěhotný a jsem úplně ko, takže dyžtak asi fakt letadlo! ale uvidíme.
@lasirena
vypadá to, že už se zadařilo, snad - jen si to ještě musím potvrdit...
jo já jsem po synovi řekla, že nikdy víc - ale teď se mi zbláznily hormony :grinning:
a když jsme zvládly 2, zvládnem i 3.
Budou vždycky po 7 letech, takže ani se školným to nebude problém...
19. led 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, ja uz snad nejsem snazilka, mam uz doma jednu holcicka a o Vanocich jsme se zacali pokouset o druhy a vypada to, ze to vyslo na 1. pokus, tak uvidime..... Mam zkusenosti s litanim i dovolenkovanim z prvniho tehotenstvi. Litala jsem kratke lety uplne bez problemu az do konce 6.mesice a byla jsem i na dovolene, potom jsem si uz netroufala, ale kratke lety jsou v poradku az do konce 7. mesice...
tak byl to 1. pokus, ale stejně jsem si furt říkala, co kdyby. zkusim měřit BT a ovu testy, snad to pomůže.
19. led 2012 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda
a co mám s věkem říkat já :sunglasses: ...
jo nervy jsou důležité,......
A peníze? když je dítě malé, není to taková hrůza. když bude dcerak končit VŠ - budeme mít 3 roky pauzu, než půjde syn. a 3 taky tak - tak to nebude takový problém.... Jen budeme financovat o trochu dýl.
Na dovolenou nemusíme do Dominikany, stačí jižní Itálie. atd....Jsme prostě zlatý střed.
19. led 2012 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@mersy to je fakt, jak člověk uživí dvě tak zvládne i tři. My jsme byli taky tři a mamka nás chtěla pět, ale nakonec po mě byly problémy, takže já jsem poslední :slight_smile:
19. led 2012 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lasirena nene mimi jeste nemam...nebo aspon o tom nevim, ze bych nejake mela :grinning: ale mam vrozeneho Leidena, takze i tak cestovani dlouhe je pro me utrpeni
autor
@hanaharris tak to gratuluju, a trošinku závidím, že se povedlo hned na poprvé, to u nás ne :frowning2:
autor
@montonik taky jsem byla zklamaná, ale rychle jsem se otřepala a pustila do dalšího snažení :slight_smile:
19. led 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mersy pravda pravdoucí. my ani na dovolené moc nejezdili, jen tady po ČR. poprvé jsem byla u moře v 25 a taky žiju :slight_smile:
19. led 2012 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Já myslím, že dneska se hranice věku prvorodičky posunuli hodně přes 30-tku :wink: Hodně mích spolužaček a kámošek už má dítě, ale mně to nějak nedochází, spíš mě štve, když se mě druzí ptají kdy budeme mít mimčo...
19. led 2012 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda no my jsme to vubec necekali, male teprve budou 2 roky, akorat jsme tomu nechali volny prubeh, dokonce jsem si ani nemyslela, ze ovuluji a mysleli si, ze to bude trvat stejne jako u male cca rok...
19. led 2012 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lasirena tak já už mimčo chci, ale i tak se bojím, jestli to zvládneme, finančně i jinak, ale co, nějak to dopadne a popřípadě babička pomůže :slight_smile:
19. led 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanaharris to věřím, to je pak krásný překvapení. fakt gratuluju
19. led 2012 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky mě je dneska blbě, na ovu testu //. Testovací čárka silnější jak kontrolní, takže ovulace je tady :grinning:
19. led 2012 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Na miminko se peníze vždycky najdou, se podívej na jiné, kteří mají až 5 dětí a taky žijou, teda otázka je jak, ale důležitá je rodinná sounáležitost a fakt, že to miminko chcete - nějak bylo, nějak bude :wink:
19. led 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda No tak šup na to, radši to pojistětě i vícekrát :grinning: :grinning:
19. led 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmirunda Tak o mě ovu buď nebude, a nebo se opozdila!!! :o(
19. led 2012 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek