• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@jana3333 taky znám pár holek, které mají dítě a nechtěli ho ale prostě mají...ten kdo opravdu chce a dal by těm drobečkum všechno si musí holt počkat :-/
30. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 No jo, no... Nepovedlo se teď, musí už se konečně zadařit příště. Taky mam 7 ráda, tak snad... :wink: By to tu chtělo nějakou nákazu těhu bacilem, viď... :grinning:
30. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady však oni už se tu ty // pomalu objevují, určitě dojde brzo řada i na nás :slight_smile:
30. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě třeba překvapila má kamrádka, která do 3tího měsíce vůbec prý nevěděla, že je těhotná a zjistil ji to až doktor, když šla na darování vajíček ..... Za prvé nechápu jak to že to nepoznala dřív, to ji nebylo divný že nemá MS? a Za druhé nechápu jak mohla být s někým, nebrat antikoncepci a myslet si že se nic nestane. .... Je mi jí líto taky to podle toho dopadlo, otec se k dítěti nehlásí a ona je na vše sama a bez peněz :(
30. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 To je hrůza, co se občas kolem nás děje..... Taky jsem měla známou (můj kamarád si ji vzal :confounded: ), napřed asi v 19 otěhotněla, protože o něj nechtěla přijjít, takže on si ji vzal. Během těhu pila i kouřila, no hnus... Pak když malá trochu poporostla a upozorňuji, že se o ní staral převážně ten můj kamarád, tak se na něj i na malou vykašlala a odešla. Kamarád dostal malou do péče. Pak si našla dalšího chlapa a teď s ním má dvojčata... Do teď nechápu, proč takovým holkám je přáno... :angry:
30. led 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Jojo, chce to holt další dávku trpělivosti :grinning: A jak jsi na tom teď ty? Jak nestíhám dočítat, tak jsem trochu dezorientovaná :wink:
30. led 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Asi je všechno možné :wink: Kamarádka byla taky skoro 3 měsíce těhotná a přišla na to, až když začala potrácet, respektive až když jí doktoři řekli, že právě potratila :frowning2: Ale ona měla diagnozu oboustranné neprůchodnosti vejcovodů, takže už byli i na IVF (neúspěšnem) a kvůli nepravidelnosti cyklu o tom prostě neměla ani tušení. Žádné příznaky, nic... :wink:
Ale tvé kamarádky je mi líto, bude to mít těžké.
30. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Tak to je opravdu hrůza opustit své vlastní dítě :angry: :angry: :angry:
30. led 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 @silverskylady Přesně, my bychom s přítelem tomu nádhernýmu uzlíčku dali úplně všechno, bude to pro nás takový malý zázrak ... A některé k němu přijdou ani neví jak :confounded: Bych se musela naštvat :zipper_mouth:
30. led 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady nastěstí jí hodně pomáhá maminka a sestry .... ale těžké to mít rozhodně bude :unamused:
30. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady jsem 10DC, zkouším měřit BT..takže snaženíčko před náma...a muj má v unoru narozky, tak bych mu chtěla dát jako dárek dvě // na testu :slight_smile:
30. led 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110 Je můj Peťa má taky v únoru narozky a ještě k tomu 30 :slight_smile: ale mimi už nestíhám, vypadá to že budu každým dnem 1DC :(
30. led 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elza2110 To je hezký :dizzy_face: Taky mě to napadlo, ale můj má až v prosinci :grinning: DOUFÁM, že těhu bude dřív :wink:
30. led 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 Manžel má zase 21 března svátek, tak by to bylo taky pěkné překvápko. Já jsem dneska 13DC a snažení v plném proudu :slight_smile:
30. led 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Jo, je to děsný. Ani její rodina to nechápala... Je smutný sledovat, jak tý malý máma i přes to chybí a to už to je asi pět let (teď je malý 8).
Tak ať to ta tvoje kamarádka zvládne :wink: Je fajn, když má oporu aspoň v rodině.
30. led 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elza2110 A ty se v těch teplotách vyznáš? Já už o tom taky přemýšlím, že kromě ovu testů bych to vyzkoušela, ale do těď se mi do toho moc nechtělo... :slight_smile:
Tak přeju, ať ti to vyjde, byl by to krásný a nezapomenutelný dárek :wink:
Já to měla v plánu na vánoce, nic, tak jsem to posunula, jako že bych měla v lednu dárek pro tchýni k šedesátinám, nic... Tak teď bude mít manžel v březnu svátek, tak uvidíme :grinning:
30. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady tak přeji aby to vyšlo na ten březen :slight_smile:
30. led 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Děkuji, budem se snažit :wink: Odpo asi vyrazím nakoupit ovu testy, mam jich už nějak málo... :grinning:
30. led 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@silverskylady jaké používáš a kolik stojí? Taky o tom přemýšlím :D
30. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 To je dobrýýýýýý :grinning: mno ještě nějakýho toho šikulku s kytičkou by to chtělo :D
30. led 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke :grinning: přítel když to viděl, tak se zeptal: Nooo to by mě zajímalo, jak mu tam dám tu kytičku :grinning:
30. led 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Já jsem měla tyhle http://www.lekarna.cz/ovulacni-test-life-light-2ks/ a dobrý. Ale neměla jsem jiné, tak nemám srovnání. Rozhodně nejsou nijak drahé, jinak by mě to asi pěkně zruinovalo, tyhle testíky umí být taky pěkně drahý... :wink: Když jsem je šla kupovat prvně, tak mi taky paní v lékárně nabízela proužky za 200,- 5 ks. To už je horší... Neměl by v tom být ale nějaký zásadní rozdíl :wink:
30. led 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Ahojky, moc to tu dneska nestíhám, tak jsem to jen proletěla, je mi moc líto, že ti to nevyšlo, ten stav apatie si pamatuju...týden zpátky, i když tentokrát jsem to neobrečela, na konci prosince jsem marodila a byla na atb, tak jsem si říkala, než aby to prcek nějak schytal, ať se ukáže // v únoru, tak nějak počítám, že bych si mohla dát testík k narozeninám :slight_smile:, to by už vyjít mohl. Mám 9DC, OVU se blíží, testíky též mám nakoupené, manžel dojede v pátek na víkend, tak snad to stihneme. My to máme naopak, já zůstávám doma a on pracuje ve světě, takže naopak ale přesto stejné :confounded: . Budu ti moc držet palečky a "7" bude šťastná, uvidíš :wink:
30. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 v prosinci bude mít pod stromečkem 1 či 2 měsíčního prcka ;)
30. led 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Díky, některý ceny jsou celkem šílený, ale tohle se dá :D
30. led 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke @silverskylady
díky za info ohledně OVU testu. Právě mě taky v lékárně nabízeli 5 ks za 230 Kč, což mi přišlo strašně moc. Ale tohle je přijatelná cena, to se dá. Zkusím ještě měsíc či dva vydržet a když se nezadaří, tak nakoupím a začnu testovat :slight_smile:
30. led 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novina ... mě nabízeli 7 za cenu kolem 7OO, ale to už asi byly lepší, ale to bych za to fakt nedala i přes to, že to platím flexinama
30. led 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Jé, to se moc hezky četlo :wink: Nejsem ráda, že to máš taky tak, ale zase na druhou stranu jsem ráda, že v tom nejsem sama, kdo to tak má... Sem tam jsem si říkala, že při tom, jak málo se vidíme, se to nemůže povést. Ale co, povedlo se jiným, povede se i nám, viď :wink:
I když, musím se přiznat, tentokrát mi bylo hodně smutno, že zase nic :pensive:
Ale hlavu vzhůru a jdem do snažení. Tobě už se to teda blíží :wink: Tak snad, tfuj tfuj, tfuj... :grinning: Já bych si to mohla dát k svátku mam ho teď v únoru, při troše snahy, to stíhám... :grinning:
30. led 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Já si tak nějak říkám, když mají dítka manželky manželových kolegů a prý za sousedem nechodí :grinning: , tak se to musí podařit i nám. Uvidíš. A nadělíme si // ty k svátku já k narozeninám :grinning:. Tak též si musíme dát krásný dáreček, ne? :wink: Takže též tfuj, tfuj, tfuj ;) držím palečky ;)
30. led 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek