• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@cooke
@novina Není zač, jsem ráda, že jsem na ně natrefila :slight_smile: Teď jsem se vrátila z lékárny, tak je neměli, ale objednali mi deset krabiček... :grinning:
Moje gyn. dr. mi říkala, že se na ně mohu spolehnout, že bych podle nich měla ovu poznat. Když ji teda nepoznám jinak, což já fakt nepoznám... :slight_smile:
30. led 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 No to zní hodně pozitivně :grinning: Jojo, kdo si počká.......... Jen abych u toho čekání úplně nezešedivěla... :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady Pravdou je že jsem se nikdy moc nepozorovala ale taky ovu nepoznám, břicho nebolí vše jako každý jiný den .... tak to je potom bez testů těžký :D
30. led 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady ... To nestraš, žádný šediny, a těch kapesníků už je taky prořvaných dost, ne? ;) Už se nám to podaří ;)
30. led 2012 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke No právě, mam to taky tak. Nemam z čeho bych to poznala. A taky mi navíc dr říkala, že né každý cyklus musí být ovulační, takže ať se kdyžtak neděsím, pokud mi ovu nevyjde ani na testech :slight_smile:
No, trochu závidím holkám, co ji poznají beze všeho, je to o dost míň stresující :grinning:
30. led 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cooke @silverskylady též jsem to nikdy nijak výjimečně na sobě nezpozorovala, až pak si člověk říká, jestli fakt tu ovulku má, někdo říká bolavý záda, podbřišek, výtok, záda bolavý mívám, ale to nemůžu připisovat ovulaci, mám to poúrazovku, tak změnou počasí, bolí hned... takže taky samá voda, též začnu dělat testíky, ať vím :slight_smile:
30. led 2012 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 Přesně kvůli tomu jsem si je zkusila udělat i já, protože jsem se začínala bát, že žádnou ovu nemám...
Ale tentokrát budu muset zkoušet poctivě, minule jsem si udělala asi jen 4 a ani na jednom jsem stejně neměla pořádně silnou testovací čárku, tak nevím čím to bylo :confused:
30. led 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady Hlavně vědí na čem jsou ..... mě byl omylem vyhozen loňský diář se všema poznámka včetně začátků MS a tak teď čekám až tu mrchu dostanu abych mohla vůbec začít počítat :D Od Vánoc prostě nic ... a už mi to připadá divný :/ ale pravdou je že co jsem vystadila HA (asi před rokem) se mi cyklus vrátil do starých kolejí tzn. hoooodně nepravidelný :( Měla jsem to tak v 18 ... pak několik let HA a to že se mi v 28 spozdí tak moc nechápu .... ale těhu nejsem to vím 100% .... jen mě teď to čekání na 1DC fakt štve :(
30. led 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke No to vědí... :slight_smile:
Jejda, tak snad ti brzo přijde, když si seš teda jistá, že těhu nejsi, ať už to máš pak pod kontrolou :wink:
A zkoušela jsi něco na zpravidelnění cyklu?
30. led 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady přesně tak, můj mi říká v pátek ať si ze srandy udělám jeden, zvědavec, a normálně mi na něm vyšla klasicky jedna silná, ale i jedna slabá, což mi přijde divné, končila mi MS, včera jsem si dělala a test se nějako rozpil, tak zkusím zítra další. Přes net jsem si objednávala testíky, tak mi ve středu toho dorazí kopa :slight_smile:, ty do mám doma, mě vyšly na dvě stovky 5 ks a asi to moc velká sláva nebude, když se mi potvora rozpije a výsledek je nulový....
30. led 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke a nezhodila jsi víc, nebo nebyla nemocná, to cyklus vyhodí úplně. Já před ANTIKO umírala, měla jsem MS co 2 týdny a 8 dní naprudko, ANTI jsem měla asi 6 roků, a po vysazení mám MS přesnou jako hodinky 28d, jen teď se mi teda zpozdila o 3 dny, člověk se už chtěl radovat a potvora došla, se zpožděním ale došla....
30. led 2012 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 Třeba moje mamka když už mě čekala tak dva měsíc normálně MS ještě měla, prý se to stává ......

@silverskylady Tak hodně pozdě to mám teď po vystazení HA teprve podruhé ... tak jsem to zatím neřešila. V těch 18ti mi na to gynekolog dal právě HA. A supr, pravidelný jako hodinky :slight_smile: Těhu nejsem protože nebylo ani jedno tulení bez ochrany, tak jsem si skoro 100% jistá ..... To by musela být strašná haluz abych byla těhu :sweat_smile:
30. led 2012 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 Právě že ani nemoc, ani stres, ani úbytek váhy (kéž by :D ) takže čekám na 1DC ..... Dávám tomu ještě týden a jinak jdu k doktorovi na píchanec aby mi ji vyvolal ..... ale nechtěla jsem to zas řešit hormonama .... tak snad dorazí .....
30. led 2012 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke naše mamča nás má teda 5 :slight_smile: a u jednoho z nás měla MS do 4. měsíce poslední dva teda prý slabě, ale byla do 4. a u jednoho do 2. Tak uvidíme :slight_smile: ... a třeba si panenka Maria :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2012 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 Teda, to je kalsickej zvědavej chlap... :grinning: Ale je to zvláštní, že jsi jí tam měla a pak ještě ten rozpitej... V tomhle případě asi opravdu neznamená dražší - lepší... A jaké jsi objednala? Jestli už jsi to tu teda někdy někde nepsala, fakt to tu moc nestíhám... To jen dneska, protože je šéf pryč a ani já sama tu toho moc nemám :grinning: :grinning: :grinning:
Jen mě ještě napadlo, že jsem někde četla, že ovu test může ukazovat i těhu... :wink:
30. led 2012 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke no ono zase pokud čekáš moc dlouho, tak ty hormony budou asi lepší... Taky ti mohla dorazit minulý týden místo mě ;) nebo @silverskylady , že ta potvora chodí tam kde ji už nechceme... :angry:
30. led 2012 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@silverskylady jj to je pravda Ovu testy ukáži těhu stejně jako těhu testy .....
30. led 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady Taky mám šéfa pryč ... moc práce tu není a tak už pomalu hypnotizuju hodiny aby bylo půl paté .... achich jo ......

Teda holky vrtá mi to hlavou čím dál víc, zkusím si udělt těhu test a když tak zítr se ojednám na pichanec ..... :unamused:
30. led 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@silverskylady teď jsem si objednala tyto "Ovulační test proužek COMFORT 6 ks+2 ks TT zdarma" a vyjde to na 95, což si myslím, že na to že jsou tam dva těhotenské, je na pohodičku :slight_smile: objednávala jsem to přes netík, nakonec si půlka rodiny navymýšlela Listeriny a tak, tak mám poštovné zdarma :slight_smile: jinak před tím jsem měla "Ovulační testy LH 28/4ks + těhotenský test DAY 7 zdarma" vyšlo to na dvě stovky a výsledek jsem ti napsala. Jinak jsem četla to samé co ty, tak zvědavka jsem zkusila těhotenský a nic... škoda :grinning:
30. led 2012 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke Tak to máš v prácičce na pohodičku, já jdu ve středu po delší době do práce a začínám mít z toho depku jak kráva....to zas budou nervy :frowning2:
30. led 2012 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke udělej testík, jen tak ;)
30. led 2012 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@radushka1 :slight_smile: mno to jsem tedy zvědavá ..... :grinning: to by byla největší haluz v mém životě :D
30. led 2012 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooj
30. led 2012 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Máte mě tady. Teď jsem asi deset minut dočítala co jste zase vypotily kočenky, to je počteníčko. Všechny vítám, jmenovitě bych se upsala :grinning:
30. led 2012 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mmirunda Ahoj :slight_smile: tož jak to s tebou vypadá? Já už mám depky z práce, jak jsem minulý týden psala, co ty? Teplotky jsou, jak se cítíš?
30. led 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radushka1 Ahojky, Depka je ještě pořád ale už ne tak velká. Teplotu mám stále, bolest břicha taky a začaly mě strašně bolet prsa. Myslím si ale že je to předzvěst MS a v pátek nebo tak někdy rozšířím červené řady a půjdeme na třetí měsíc snažení :frowning2:, protože těhu test zatím stále negativní
30. led 2012 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak jsem v práci a kryju se před šéfkou :grinning: tak kdybych náhodou dlouho nepsala, kryju se :grinning:
30. led 2012 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mmirunda a MS má být, jo v pátek píšeš. Jsem ti říkala, že obě kolegyňky na to došly až jedna tři dny po termínu MS a druhá až u doktora, test jí nic neukázal, tak ještě nestraš a zkus s testíky vydržet, i když je mi jasné, že to nejde, protože já bych se nejraděj testovala hned po tulení :D
30. led 2012 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radushka1 No to já právě taky a divím se že ještě nikdo nic takovýho nevymyslel :frowning2: No čekám čekám, stále jenom čekám. Ale nějak to vycítím, asi ženská intuice. teda ta teplota mě mate, ale jinak už se cítím jako před MS. Ty prsa bolí šíleně :frowning2: a břicho tak sem tam píchne
30. led 2012 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@cooke Tak šéf dorazil a je po klidu... :unamused: Chjo a to se mi tu s vámi dneska tak pěkně drbalo... :grinning: Ale ty už to máš za pár :wink:
Pak dej vědět, co test... :dizzy_face:
30. led 2012 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek