Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
silverskylady
30. led 2012
@radushka1 Jé, tak to je škoda, že nic... No ale to neva, hlavně aby tyhle jiné ovu testy k něčemu byly 😃 Myslím, že jsi je pořídila hodně dobře...
radushka1
30. led 2012
@mmirunda Jo, jenže minule jsme měli ženskou intuici, že těhotné jsme, tak tentokrát, když cítíš opak, tak třeba to bude zase opak. Jsem zvědavá a moc ti to přeju 🙂 už aby to vyšlo. A prsa tě bolívají i před MS (já tam mám skoro prdlačky, takže bolest prsou neznám), protože bolavá prsa, signálem těhu jsou, ne? 😉
radushka1
30. led 2012
@silverskylady no uvidíme 🙂 Však jsem pořídila hned 3 balení 😃, mám to na doporučení odsud od holek 🙂
cooke
30. led 2012
@silverskylady Tak ať tě tam moc netrápí ..... já už posunuju očima ručičky na hodinách 😃 zítra se ozvu .... co a jak nebo neeee ..... 😃
silverskylady
30. led 2012
@mmirunda Ahojky Miru, teda koukám, že jsi z nás asi největší pozorovatel... 😃 Ale ani se ti nedivím 😉 Vydrž aspoň do toho pátku, taky si myslím, že testuješ hroooozně brzo a zbytečně se tím stresuješ 😉
Já jsem taky vydržela a nakonec teda mrcha došla, ale taky už jsem měla hejble, když ještě v sobotu nic a UŽ to byl 29 DC :-p 😃
mmirundaautor
30. led 2012
@radushka1 No prsa mě bolívají vždycky a fest a vzhledem k tomu že mám Déčka je to teda masakr 😞 Fakt to bolí jak blázen a je to můj první příznak MS. Já tu intuici že jsem těhu taky měla, i tento cyklus, ale teď se to nějak otočilo a já si prostě myslím že to nevyšlo. Už rezignuju i na těhu testy 😞
cooke
30. led 2012
@mmirunda Ještě není nic ztraceno ... dokud nedorazí mrcha šance je 😉
silverskylady
30. led 2012
@cooke Já se nenechám, jen se musím krýt, jako mmirunda ... 😃 No určitě dej vědět. Bylo by fajn tu mít nějakou další těhulku, byla by to pěkná motivace 😉
mmirundaautor
30. led 2012
@silverskylady No pozorovatel jsem dokonalej. Já na sobě hlavně dokonale poznám i ovu, fakt dokonale 🙂 A teď mě rpstě zmáhají všechny pseudo těhu příznaky a jsem z toho fakt magor. Magořím. Tak moc si to člověk přeje. To že ti to tento měsíc nevyšlo, mě moc mrzí, držela jsem palečky, je to fakt na palici 😞 A máš pravdu stresuju se zbytečně brzo, takže to nechám být a ono to koncem týdne nějak dopadne 😞
mmirundaautor
30. led 2012
@cooke Jj já vím a děkuju za podporu 🙂
radushka1
30. led 2012
@mmirunda Ajajaj, no na testíky rezignuj, zbytečně se už teď nervačíš 😉 (za chvílu to budeš ale psat ty mě, dopředu tě varuju 😃 ), zkus ho udělat až v sobotu ráno co ty na to 😉 ? MS nedorazí, nemůžeš všechno svádět na ni, řada, nebo skoro všecky baby ti řeknou, že příznaky měly stejný jako by měla MS dorazit...hm..😉
silverskylady
30. led 2012
@mmirunda Nemagoříš sama. Já ještě i teď při ms přemýšlím nad těhu testem. Měla jsem to tentokrát takové prapodivné. Od čt lehké špinění, docela bolavé břicho a vlastně až po třech dnech samotná ms. Normálně před ms o ní ani nevím a prostě se mi najednou spustí proud krve a je to... Po vysazení antikoncepce nemám ani bolesti jako dřív, nic. Takže to tentokrát bylo fakt divný... Právě jsem čekala docela s nadějí, co z toho bude. Tak asi tak... 😉
mmirundaautor
30. led 2012
@radushka1 Já vím, načtený o tom mám hromady literatury 😃 a říkala jsem si že pokud mrcha nedorazí testnu se až v pondělí 😃 ale pochybuju že bych to vydržela. Takže sobota, platí a svatosvatě slibuju že ned řív 😃, protože se z toho akorát složím 😞 A neboj pak budu uklidňovat já tebe, budu na to připravená 🙂
cooke
30. led 2012
Holky tak já se pro zatím loučím, možná ještě napíšu večer 🙂
@mmirunda ty na to moc nemysly a nestresuj .... klideček je teď nejdůležitější 🙂
Tak ahooooj utíkám z práce domůůůů 🙂 konečně 😃
radushka1
30. led 2012
@silverskylady tak to mi tentokrát MS dorazila úplně stejně jako tobě, lehké špinění a asi za 3 dny MS, přitom vždycky se spustí přímo proud krve....Též jsem věřila, že se stane zázrak...
mmirundaautor
30. led 2012
@silverskylady Jj jsem taky úplně stejná. Moje máma měla MS až do čtvrtého něsíce. Slabší ale měla, takže já už taky po minulé MS dělala těhu test, co kdyby náhodou 😃. Nevím co bych dala za to, objevit na těhu testu //, a tiše závidím každé co se to už povedlo 😞
radushka1
30. led 2012
@cooke Ahojky a pohodový večer 🙂
mmirundaautor
30. led 2012
@cooke Měj se krásně. papa 🙂
mmirundaautor
30. led 2012
@radushka1 No dámy, tak to bude asi těma nervama, že jste to oddálily, jsem zvědavá jak na tom budu já 😞
zuzkka88
30. led 2012
@silverskylady
@radushka1 s tím špiněním.. mně se to stalo poprvé asi před třemi měsíci (HA jsem vysadila před rokem), že jsem 3 dny špinila a pak přišla MS, jindy vždy rovnou. Doktorka říkala, že je to úpravou cyklu po vysazení
radushka1
30. led 2012
@mmirunda už jsme to tu se @silverskylady vymyslely, ona si dá teď v únoru // ke svátku, já k narozeninám, a ty musíš na začátku února, abys byla též únorová 😉, pak za tebou skáknu dole do města a oslavíme to, asi zmrzlinovým pohárem 😉 Bereš?
silverskylady
30. led 2012
@cooke Ahoj 🙂
radushka1
30. led 2012
@zuzkka88 to už mi jako dojde pozdě jako úprava cyklu...ale tak kdoví, naše tělo je nevyzpytatelné a čím dál víc...
mmirundaautor
30. led 2012
@radushka1 Jooooooooooooooo beru, zmrzlinovej pohár beruuuu. Takže se to musí podařit 😃 Nadělím to třeba drahému k Valentýnovi 🙂
silverskylady
30. led 2012
@radushka1 Hej, já chci taky skáknout na pohár... 😃 😃 😃
@mmirunda
Tak když ty jsi to zkoušela taky po ms, tak já ten test asi taky pro jistotu zkusím, ať nejsem pozadu... No a co kdyby náhodou 😉 Kamarádky švagrová je teď asi v 6tém m. a taky do třetího m. normálně menstruovala.....
radushka1
30. led 2012
@mmirunda no měla bys tobě a tvojemu též něco nadělit 😉 , takže výborně a domluveno 😉 , už se těším na poháááááár, ale bez jahod 😃
mmirundaautor
30. led 2012
@silverskylady No jasně, nebuď pozadu. Aspoň nebudu magor sama 😃 😃 a klidně se na pohár přidej 🙂. Jen holky, musí to vyjít, prostě musí. I když počítám s nejhorším, začala jsem se zase těšit aspoň na snaženíčko a na ten adrenalin bude čárka na ovu testu nebo ne, protože to je mín stresující než to jestli bude čárka na těhu testu. Protože tulit se můžeme i zbytečně 😃 i bez čárky 🙂
radushka1
30. led 2012
@silverskylady .... však taky skákneš 😉 jednou si hold uděláš výlet na místo do práce tak do Brna 😃
mmirundaautor
30. led 2012
@radushka1 Klidně s broskvemááá, mňáááááááááááám. Těším se, doufám že nám to holky vyjde všem brzo, ať můžeme změnit název diskuze na "Těhulky"
ivana21m
30. led 2012
Ahoj, tak jsme zacli papkat vitamin E na podoru plodnosti, a pevne verime, ze se nam uz koecne zacne darit, hlavne tolik na to uz nemyslime a soustredime se na jinou vec ... budeme se brat 😃