• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@radushka1 Jé, tak to je škoda, že nic... No ale to neva, hlavně aby tyhle jiné ovu testy k něčemu byly :grinning: Myslím, že jsi je pořídila hodně dobře...
30. led 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Jo, jenže minule jsme měli ženskou intuici, že těhotné jsme, tak tentokrát, když cítíš opak, tak třeba to bude zase opak. Jsem zvědavá a moc ti to přeju :slight_smile: už aby to vyšlo. A prsa tě bolívají i před MS (já tam mám skoro prdlačky, takže bolest prsou neznám), protože bolavá prsa, signálem těhu jsou, ne? ;)
30. led 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady no uvidíme :slight_smile: Však jsem pořídila hned 3 balení :grinning:, mám to na doporučení odsud od holek :slight_smile:
30. led 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady Tak ať tě tam moc netrápí ..... já už posunuju očima ručičky na hodinách :D zítra se ozvu .... co a jak nebo neeee ..... :D
30. led 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojky Miru, teda koukám, že jsi z nás asi největší pozorovatel... :grinning: Ale ani se ti nedivím :wink: Vydrž aspoň do toho pátku, taky si myslím, že testuješ hroooozně brzo a zbytečně se tím stresuješ :wink:
Já jsem taky vydržela a nakonec teda mrcha došla, ale taky už jsem měla hejble, když ještě v sobotu nic a UŽ to byl 29 DC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 No prsa mě bolívají vždycky a fest a vzhledem k tomu že mám Déčka je to teda masakr :frowning2: Fakt to bolí jak blázen a je to můj první příznak MS. Já tu intuici že jsem těhu taky měla, i tento cyklus, ale teď se to nějak otočilo a já si prostě myslím že to nevyšlo. Už rezignuju i na těhu testy :frowning2:
30. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ještě není nic ztraceno ... dokud nedorazí mrcha šance je :wink:
30. led 2012 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cooke Já se nenechám, jen se musím krýt, jako mmirunda ... :grinning: No určitě dej vědět. Bylo by fajn tu mít nějakou další těhulku, byla by to pěkná motivace :wink:
30. led 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@silverskylady No pozorovatel jsem dokonalej. Já na sobě hlavně dokonale poznám i ovu, fakt dokonale :slight_smile: A teď mě rpstě zmáhají všechny pseudo těhu příznaky a jsem z toho fakt magor. Magořím. Tak moc si to člověk přeje. To že ti to tento měsíc nevyšlo, mě moc mrzí, držela jsem palečky, je to fakt na palici :frowning2: A máš pravdu stresuju se zbytečně brzo, takže to nechám být a ono to koncem týdne nějak dopadne :frowning2:
30. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Jj já vím a děkuju za podporu :slight_smile:
30. led 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ajajaj, no na testíky rezignuj, zbytečně se už teď nervačíš :wink: (za chvílu to budeš ale psat ty mě, dopředu tě varuju :grinning: ), zkus ho udělat až v sobotu ráno co ty na to :wink: ? MS nedorazí, nemůžeš všechno svádět na ni, řada, nebo skoro všecky baby ti řeknou, že příznaky měly stejný jako by měla MS dorazit...hm..;)
30. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Nemagoříš sama. Já ještě i teď při ms přemýšlím nad těhu testem. Měla jsem to tentokrát takové prapodivné. Od čt lehké špinění, docela bolavé břicho a vlastně až po třech dnech samotná ms. Normálně před ms o ní ani nevím a prostě se mi najednou spustí proud krve a je to... Po vysazení antikoncepce nemám ani bolesti jako dřív, nic. Takže to tentokrát bylo fakt divný... Právě jsem čekala docela s nadějí, co z toho bude. Tak asi tak... :wink:
30. led 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Já vím, načtený o tom mám hromady literatury :grinning: a říkala jsem si že pokud mrcha nedorazí testnu se až v pondělí :grinning: ale pochybuju že bych to vydržela. Takže sobota, platí a svatosvatě slibuju že ned řív :grinning:, protože se z toho akorát složím :frowning2: A neboj pak budu uklidňovat já tebe, budu na to připravená :slight_smile:
30. led 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak já se pro zatím loučím, možná ještě napíšu večer :slight_smile:
@mmirunda ty na to moc nemysly a nestresuj .... klideček je teď nejdůležitější :slight_smile:
Tak ahooooj utíkám z práce domůůůů :slight_smile: konečně :grinning:
30. led 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady tak to mi tentokrát MS dorazila úplně stejně jako tobě, lehké špinění a asi za 3 dny MS, přitom vždycky se spustí přímo proud krve....Též jsem věřila, že se stane zázrak...
30. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Jj jsem taky úplně stejná. Moje máma měla MS až do čtvrtého něsíce. Slabší ale měla, takže já už taky po minulé MS dělala těhu test, co kdyby náhodou :grinning:. Nevím co bych dala za to, objevit na těhu testu //, a tiše závidím každé co se to už povedlo :frowning2:
30. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Ahojky a pohodový večer :slight_smile:
30. led 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cooke Měj se krásně. papa :slight_smile:
autor
@radushka1 No dámy, tak to bude asi těma nervama, že jste to oddálily, jsem zvědavá jak na tom budu já :frowning2:
@silverskylady
@radushka1 s tím špiněním.. mně se to stalo poprvé asi před třemi měsíci (HA jsem vysadila před rokem), že jsem 3 dny špinila a pak přišla MS, jindy vždy rovnou. Doktorka říkala, že je to úpravou cyklu po vysazení
30. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda už jsme to tu se @silverskylady vymyslely, ona si dá teď v únoru // ke svátku, já k narozeninám, a ty musíš na začátku února, abys byla též únorová ;), pak za tebou skáknu dole do města a oslavíme to, asi zmrzlinovým pohárem :wink: Bereš?
30. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 to už mi jako dojde pozdě jako úprava cyklu...ale tak kdoví, naše tělo je nevyzpytatelné a čím dál víc...
30. led 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Jooooooooooooooo beru, zmrzlinovej pohár beruuuu. Takže se to musí podařit :grinning: Nadělím to třeba drahému k Valentýnovi :slight_smile:
30. led 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 Hej, já chci taky skáknout na pohár... :grinning: :grinning: :grinning:
@mmirunda
Tak když ty jsi to zkoušela taky po ms, tak já ten test asi taky pro jistotu zkusím, ať nejsem pozadu... No a co kdyby náhodou :wink: Kamarádky švagrová je teď asi v 6tém m. a taky do třetího m. normálně menstruovala.....
30. led 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no měla bys tobě a tvojemu též něco nadělit :wink: , takže výborně a domluveno :wink: , už se těším na poháááááár, ale bez jahod :grinning:
30. led 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady No jasně, nebuď pozadu. Aspoň nebudu magor sama :grinning: :grinning: a klidně se na pohár přidej :slight_smile:. Jen holky, musí to vyjít, prostě musí. I když počítám s nejhorším, začala jsem se zase těšit aspoň na snaženíčko a na ten adrenalin bude čárka na ovu testu nebo ne, protože to je mín stresující než to jestli bude čárka na těhu testu. Protože tulit se můžeme i zbytečně :grinning: i bez čárky :slight_smile:
30. led 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady .... však taky skákneš ;) jednou si hold uděláš výlet na místo do práce tak do Brna :grinning:
30. led 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@radushka1 Klidně s broskvemááá, mňáááááááááááám. Těším se, doufám že nám to holky vyjde všem brzo, ať můžeme změnit název diskuze na "Těhulky"
30. led 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, tak jsme zacli papkat vitamin E na podoru plodnosti, a pevne verime, ze se nam uz koecne zacne darit, hlavne tolik na to uz nemyslime a soustredime se na jinou vec ... budeme se brat :grinning:
30. led 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek