• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda Miru, to u mě bude adrenalin i to jestli bude čárka na ovu testu, můj dorazí v pátek večer a v pondělí odjíždí, ale už teď se těším, a teď už by se to mohlo podařit, tělé jsem po těch dvou potvorách s antibiotikama dala snad do kupy, zítra mě čekají zase jaterní testy, tak snad už i játra budou oki, doma mě krmí o 106, tak nesmím v Brně též na to zapomenout a můžeme těhotnět. Ve středu valím do práce, ať ty nejhorší stresy mám do pátku za sebou a o víkendu můžu myslet jen na to naše tulení :slight_smile:
30. led 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Budeme vybírat oblečky a kočárky :wink: a dohadovat se holka nebo kluk :slight_smile:
30. led 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m No vidíš to, a kdy to bude? :slight_smile:
30. led 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Budu držet palce aby to vyšlo, moc moc moc a jestli to vyjde :grinning: budu tiše závidět. Je to hnusná vlastnost já vím, ale kdo by nezáviděl, že holky přiznejte se :slight_smile: Tak moc bych nám to už přála, všem :frowning2: Proč někomu to jde hned a jiný musí tak dlouho čekat :frowning2:
autor
@radushka1 Jo to by byla nádhera, ale zase to ČEKÁNÍ !!!!!!! :grinning:
@radushka1 Tak abys věděla, tak občas jezdím do Brna služebně... :grinning: Ale jo, jinka je to trochu z ruky... :unamused:
@mmirunda Už teď nejsi sama magor. Myslím že mi ostatní holky to přirovnání odpustí, ale takových už tu je :grinning: :grinning: :grinning: Tak víš co, já se taky těším i jen na snažení, vzhledem k tomu, že se s manžou vidíme jen o víkendech, tak tím spíš... :wink: Jen už by se to pomalu ale jistě mohlo "naplnit" :dizzy_face: No jsem zvědavá, která z nás bude první :grinning: Nebo spíš ta další, protože augustka už nám to slušně nandala.... :grinning:
30. led 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Neboj, já ti taky závidím :sunglasses: Ty už čekáš na výsledek :slight_smile: já teprve na snažení, tak se neboj :grinning: Ale PŘEJU TI TO :wink: no ale i přeju nám to všem :wink:
S tím čekáním, ono asi budeme celý život na něco čekat :wink:
30. led 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady To teda nandala, a to se snažili první měsíc :rolling_eyes: Holky asi má lepšího střelce nebo co, ale nechce ho půjčit, už jsem se ptala :grinning: Jinak víš jak toho mýho štve, že se mu směju, že zatím netrefuje terč? Furt hraje jakousi počítačovou hru, kde střílí a já nevím co a furt se vychvaluje jak je dobrej střelec, tak hned jsem mu to šplíchla, že kdyby byl tak skvělej, já už mám dávno břuch :grinning:
@ivana21m Ahoj, tak to velká gratulace, i to je fajn krok do života... :wink: To ti aspoň na chvíli zaměstná myšlenky a pak to třeba půjde samo... :dizzy_face:
autor
@radushka1 A pak budu já čekat na snaženíčko a ty na výsledek. Prostě pořád pořád dokola až se z toho zbláznímě :grinning: Samozřejmě ti to také moc moc přeju, jak jinak, jsme tady všechny na jedné lodi :slight_smile:
30. led 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ne, já se už těším jak se tu dočtu od tebe.....DÁÁÁÁÁÁLLLLLNNNNNIIIIICCCCEEEE :grinning:
30. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 chteli by jsme to stihnout v dubnu
30. led 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady to teda jo, mame to narocnejsi protoze je slovak tak musime mit povoleni od cizinecky, takze hromada papirovani, ale jo mame myslenky uplne jinde :slight_smile:
30. led 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ty seš ale potvůrka... :grinning: Počkej, třeba tě ten smích o víkendu přejde, až si uděláš další test a budou dvě čárky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To já se tomu mýmu vůbec smát nemůžu, protože on už teď to špatně nese, že pořád nic... :confused:
30. led 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Jééé děkuju :slight_smile: to je milé, ale bude to ještě nějakej ten pátek trvat :slight_smile:
30. led 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@silverskylady Tak ten můj to zatím špatně nenese, jen je smutnej, že jsem smutná já, tak mě furt uklidňuje, že se budeme zase snažit příště, když to teď nevyjde.
30. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Bráška se v dubnu žení :slight_smile: To stihnete :wink: Jestli jste se rozhodli až teď někdy,t ak nebudete zbytečně rok dopředu stresovat :slight_smile: my si to řekli v červenci a brali se v září, takže taky tak :slight_smile: a pohodička :wink: Jelikož jsem prcek, tak jsem si šaty sehnala přes netík a super. Tak ať se svatba podaří :slight_smile:
30. led 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda no však už se těším na pohár :wink: Ti dám nějaký ten pátek, mě chutná zmrzlinka i v zimě :slight_smile:
30. led 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda ahojky, myslíš si že když mi dnes obvodní doktorka brala krev na test štítné žlázy a cukrovku že by se dalo poznat i jestli jsem těhu?? mám si volat zítra v poledne
30. led 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 Jojo dobře dobře, jsem zvědavá jak mě tady v pátek nebo v sobotu budete křísit a jak neee holky, jak neee, budete mě mít na svědomí :grinning:
30. led 2012 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zvargova To bys jí musela říct, aby ti udělala i testy na těhu :slight_smile: a záleží kolikátý DC jsi, jestli enní ještě moc brzo
30. led 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Kvůli tobě dám mojemu v sobotu na chvilku odpočinek od snažení a půjdu si to slovo "dálnice" přečíst :slight_smile:
30. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda 5POV uvidíme, zeptat se ji můžu
30. led 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova to je asi moc brzy, ne?
30. led 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 to já nevím, nevyznám se v tom :grinning:Těhu testů mám dost tak jeden obětovat můžu :grinning:
30. led 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 óóóó teda ty jsi velkorysá :grinning:
30. led 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Miru, pohár je pohár :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova to máš ještě moc brzy, to je škoda testíku, ještě nějaký ten den počky :wink:
30. led 2012 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@zvargova No tak za zeptání nic nedáš, to je fakt :slight_smile:
30. led 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@radushka1 :grinning: :grinning: ty mě dneska bavíš. Depka je v tahu :slight_smile:
30. led 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek