• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@mmirunda aj mě trošku polevila jak jsem tu :slight_smile:
30. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 To je moc moc dobře, od toho tady jedna druhou máme. Podporovat se, snášet spolu radosti i starosti.´Úspěchy i neúspěchy :slight_smile:
30. led 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Přesně tak, Miru, tak ti tu trénuju na ten pohár, dávám si Míšu a zašpinila jsem si tričko od čokolády, bože já su prase :grinning:
30. led 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@radushka1 Trénuj trénuj, já mám doma polárkovej dort a Vienettu :slight_smile:
30. led 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky budu muset jít pracovat. Kafrám tady s Váma už hodinu a půl a práce mi tu stojí a chudák kolegyňka obsluhuje vepředu sama, jdu ji vystřídat. Ještě se ukážu, když to půjde. Tak ať se Vám všem daří a všem moc držím palečky a ty se kterýma se do víkendu neuvidím, držte palečky mě :slight_smile: Děkuju. Papa a krásný zbytek dne :slight_smile:
30. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda tak taky doma trénuj, aby nám to pak šlo :grinning:
30. led 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojky zatím a díky :wink:
30. led 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já pro dnešek taky mizím, konečne padla... :wink: Tak se mějte kočky, a snad zase zítra :grinning:
30. led 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady ahojky a hezký zbytek dne :wink: :wink:
30. led 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 ja jsem taky malinka a saticky mam vyprane hned na poprve, padli mi do oka jen co jsem zasla do salonu, a kupodivu mi padli jako kdyby byli site primo na me... hodne se tesim a verim, ze myslenky vuci svatbe nam pomuzou vypnout myslenky na to, ze se nam nedari miminko a ze v tom dubnu uz budu mit v sobe malicke stesti :slight_smile:
30. led 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivana21m Hm...ono je to pravda, přestaneš myslet na dítky, ale na svatbu, a nakonec bude obojí :wink: Jinak super že máš šatičky, já byla v Brně v pár salonech a kukaly na mě, jak kdybych ty šaty chtěla ze zlata či co... nevím, a to si myslím, že jsem ještě v pohodě :grinning: Ale nakonec jsem náhodou jedny sehnala a byly nádherné, přesně podle mých představ :grinning: Takže jestli máš šatičky, tak už máš všecko :wink: Nebo aspoň to nejdůležitější :wink:
30. led 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Akorát teda nemám možnost se tu s vámi vykecávat přes den :frowning2:
30. led 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 to uz mam, ja mam prectavu o satech uz od mala, a nikdy jsem ten nazor nezmenila, takze me opravdu potesilo, kdyz jsem je zahledla a padli mi... pripadala jsem si jako princezna :slight_smile: a co az je budu mit v den D :slight_smile: moc se na to tesime, a jestli to bude kouzelne jako pritelovo pozadani o ruku, tak budu naprosto stastna :grinning:
30. led 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m :slight_smile: bude, svatba je super, uvidíš, a jak tě prosím tě požádal o ruku? :wink:
30. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Ahojky to víš, že můžeš, tak nějak se tu pořád všechny střídáme :slight_smile: Potkáváme a nepotkáváme :wink:
30. led 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 Děkuji...

A už se některé z vás zadařilo a čeká na 2 // nebo stále pořád jen snaženíčko?
30. led 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 No na Silvestra o pulnoci, a jeste ke vsemu jsme i toho prvniho slavili vyroci .... nejdriv jsem myslela, ze si dela srandu ...chudak cekal vic jak pul hodiny na to moje ANO :grinning: jak jsem byla v soku, pripil jsme si a ve sklence byl prstinek
30. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vera_vila Tak je nás tu hodně co si přejeme už vidět //, ale úspěchy už tu máme taky, minimálně dva :slight_smile:
30. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila Tak je nás tu hodně co si přejeme už vidět //, ale úspěchy už tu máme taky, minimálně dva :slight_smile: a jak jsi na tom ty?
30. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 kdo je ta druhá?? :grinning: vím jen o augustce :astonished: nějak mi to uniklo
30. led 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 No, my to zatím nějak nehrotíme... Přestala jsem brát prášky v prosinci a čekala, jak budu dál fungovat, jestli budu muset čekat, až se srovnám, nebo začnu hned fungovat normálně. No, tak až na nečekanou, asi psychickým vypětím způsobenou menstruaci jsem snad "normální", tak tak nějak pomaličku se pokoušíme...
30. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holky, tak co je nového? My jsme teď přijeli z návštěvy a nákupu :slight_smile:
30. led 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova @sanok dnes či včera psala :slight_smile:
30. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Tak to bylo opravdu nádherné :wink:
30. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak zdravím z hor! Je tu krásně, i když teda zima by mohla být menší :unamused: Ale aspon se více tulíme :slight_smile: Jen na ovu testech furt nic :frowning2: A co tu nového?
30. led 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 sanok neexistuje, nic mi to nenašlo
30. led 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka nového??nový členové nové snažení :grinning: chci se zeptat kolikátý den si testovala po ovulaci a byla tam už ta slabá čárečka druhá??
30. led 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska to vypadá, že nic nebude:frowning2: jedna jsme se nějak nepohodli a manža už je v posteli a asi unavenej po noční....a to by měla být zítra ovulace:frowning2:
30. led 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooooooooooooc zase mám pocity na zvracení :unamused: už druhej den, včera to ale přešlo
30. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek