• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@zvargova tak snanok, kukni v diskuzi zpět ;)
30. led 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1 nenašla sem...
30. led 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radushka1
snanok už sem našla
30. led 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova tak už aby nás těhulek bylo víc :slight_smile:
30. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radushka1 ani mi nemluv...už je mi druhej den zle, před dvěma hodinama sem si měřila teplotu 36,8°C a teď znova a už mám 37°C já si ten test rač ráno udělám jak to tak vidím :grinning:
30. led 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mela desny den, vypada to celkove na silenej tyden, v praci se to zblaznilo, dve zkousky me cekaji a navic sem si uvedomila, ze v dobe ovu sem tyden na horach s pritelovym desetiletym synem ktery je s nama na pokoji, pry ho poslem do bazenu tak to sem fakt zvedava co to bude za rychlovky :grinning:
30. led 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@athens26 rychlovky sou nejlepšííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Damy kdo je dalsi na rade s testovanim at se mam na co tesit :slight_smile: Miru je jasna, tam uz mackam palce jak muzu :wink: kdo dalsi sup piste testujte a informujte. Vsem testovatelkam i nam ostatnim snazilkam hodne zdaru a nezapomente unor preje zamilovanym :dizzy_face:
30. led 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@athens26 já si ráno jeden dám :grinning:
30. led 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova tak to drzim vsechny palce ktery mam!!!
30. led 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 ono to stejně bude asi brzo, předpokládám že jsem 5DPO :sunglasses:
30. led 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova tak to je dost brzo teda, pry se duch ukaze nejdriv 10DPO, tak uvids, kdyz tam nic nebude rozhodne nesmutni a pockej par dni :wink:
30. led 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@athens26 ale ty stavy z toho odkazu co mi mirunda poslala by odpovídali http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-znamky-tehotenstvi.html :grinning: testu mám dost tak budu testíkovat :sunglasses:
30. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova jasny ale I pokuk mas priznaky a opravdu tehu si, vajicko se mozna jeste Ani nezahnizdilo tzn ze nemam v tele hcg ktere ukazuje ze si tehu a ktere se produkuje az po zahnizdeni a zvysuje se obden :wink:
30. led 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
30. led 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase nestíhám, ... takových stránek přečíst, to je mazec, kde na to berete čas? .... já dělám od rána do večera, .. ale zase ne každý den, i když někdy se taky zadaří, v práci bych přispívala, kdybych byla u PC, ale jsem většinou venku. Koukám, že tu spousty holek čeká na testíky, ... mě čeká brzo snažení, ... ale nebudu hrotit, zda to má být v ten a onen den, prostě kdykoliv - třeba denodenně :grinning:
30. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
30. led 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova ... nikdo nikoho nenutí :wink: záleží na každé z nás
30. led 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cegga jj ty tvoje cesty do práce, ale tak okýnko to jistí
30. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova špatně se jede, když je otevřené okno, góor když jedeš po rychlostní silnici, pěkně to hučí, ale ve městě klíďo ... nu, mám to jednu cestu 50 km :dizzy_face:
30. led 2012 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cegga stejně až to zjistíš půjdeš marodit, první 3 měsíce sou nejdůležitější
30. led 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova koukám, že jsme tu zůstali sami dvě co? :grinning: ... ale pomaličku budu asi už končit, musím ráno zase vstávat.. to mě tak neba, hlavně v těch mrazech :unamused:
30. led 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova vypadá to že asi ano, co mi tak říkal dr., až teda budu gravidní :wink: ... čeká mě rizikáč
30. led 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova i sama bych raději byla doma, je to lepší :dizzy_face:
30. led 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cegga ono je to pro to mimi i lepší, žádný stresy ze vstávání, žádný cestování prostě domácí klídeček :sunglasses:
tak papa ať se ti ráno dobře vstává, ale už se nám prodlužuje den :sunglasses:
30. led 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova souhlasím, a dost doktoři to doporučují čím dál častěji, teda co tak vím od známých, a mě to říkal taky, tak jednou uvidíme :dizzy_face: jj, den se prodlužuje, už aby bylo jaro, tohle mě fakt neba, mrznu ... nemám ráda zimu, jsem jarní dítě :wink: ... dobrou noc i tobě, měj se a zase někdy tu, snad se tu zítra na chvíli objevím, ahojky
30. led 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda dneska jsme se pěkně minuli, co? doufám, že ses měla o.k., .... a nezapomeň: ŽÁDNÉ STRESY !!! :dizzy_face:
30. led 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady zkouším měřit poprvé, a na womenzone.cz je to celkem pěkně vysvětlené a je tam možnost si dělat svuj graf..tak uvidím
31. led 2012 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova ještě si nedělej testík, to je ještě zbytečné...trvá pár dní než se k vajíčku dostanou spermie, než se vajíčko zavrtá v děloze (většinou 7-10DPO) a pak se teprve vylučuje hcg...dřív jde vidět v krvi to jo, ale ted je ještě furt brzo...já bych si čekání zkrátila potvrzujícím snažením :grinning:
31. led 2012 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek