Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
radushka1
30. led 2012
@zvargova tak snanok, kukni v diskuzi zpět 😉
zvargova
30. led 2012
@radushka1 nenašla sem...
zvargova
30. led 2012
@radushka1
snanok už sem našla
radushka1
30. led 2012
@zvargova tak už aby nás těhulek bylo víc 🙂
zvargova
30. led 2012
@radushka1 ani mi nemluv...už je mi druhej den zle, před dvěma hodinama sem si měřila teplotu 36,8°C a teď znova a už mám 37°C já si ten test rač ráno udělám jak to tak vidím 😃
athens26
30. led 2012
Holky ja mela desny den, vypada to celkove na silenej tyden, v praci se to zblaznilo, dve zkousky me cekaji a navic sem si uvedomila, ze v dobe ovu sem tyden na horach s pritelovym desetiletym synem ktery je s nama na pokoji, pry ho poslem do bazenu tak to sem fakt zvedava co to bude za rychlovky 😃
zvargova
30. led 2012
@athens26 rychlovky sou nejlepšííííííííí 😃 😃 😃 😃 😃
athens26
30. led 2012
Damy kdo je dalsi na rade s testovanim at se mam na co tesit 🙂 Miru je jasna, tam uz mackam palce jak muzu 😉 kdo dalsi sup piste testujte a informujte. Vsem testovatelkam i nam ostatnim snazilkam hodne zdaru a nezapomente unor preje zamilovanym x-)
zvargova
30. led 2012
@athens26 já si ráno jeden dám 😃
athens26
30. led 2012
@zvargova tak to drzim vsechny palce ktery mam!!!
zvargova
30. led 2012
@athens26 ono to stejně bude asi brzo, předpokládám že jsem 5DPO 😎
athens26
30. led 2012
@zvargova tak to je dost brzo teda, pry se duch ukaze nejdriv 10DPO, tak uvids, kdyz tam nic nebude rozhodne nesmutni a pockej par dni 😉
zvargova
30. led 2012
@athens26 ale ty stavy z toho odkazu co mi mirunda poslala by odpovídali http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-... 😃 testu mám dost tak budu testíkovat 😎
athens26
30. led 2012
@zvargova jasny ale I pokuk mas priznaky a opravdu tehu si, vajicko se mozna jeste Ani nezahnizdilo tzn ze nemam v tele hcg ktere ukazuje ze si tehu a ktere se produkuje az po zahnizdeni a zvysuje se obden 😉
zvargova
30. led 2012
@athens26 😃
cegga
30. led 2012
Ahoj holky, zase nestíhám, ... takových stránek přečíst, to je mazec, kde na to berete čas? .... já dělám od rána do večera, .. ale zase ne každý den, i když někdy se taky zadaří, v práci bych přispívala, kdybych byla u PC, ale jsem většinou venku. Koukám, že tu spousty holek čeká na testíky, ... mě čeká brzo snažení, ... ale nebudu hrotit, zda to má být v ten a onen den, prostě kdykoliv - třeba denodenně 😃
zvargova
30. led 2012
http://www.docsimon.cz/kat/leky-pro-tehotne-a-k... 😎 ale rač nepapat nic, můj názor
cegga
30. led 2012
@zvargova ... nikdo nikoho nenutí 😉 záleží na každé z nás
cegga
30. led 2012
@zvargova tohle by se hodilo mě na začátku těhu http://www.docsimon.cz/zbozi/auticka-pro-pohodl... 😉
zvargova
30. led 2012
@cegga jj ty tvoje cesty do práce, ale tak okýnko to jistí
cegga
30. led 2012
@zvargova špatně se jede, když je otevřené okno, góor když jedeš po rychlostní silnici, pěkně to hučí, ale ve městě klíďo ... nu, mám to jednu cestu 50 km x-)
zvargova
30. led 2012
@cegga stejně až to zjistíš půjdeš marodit, první 3 měsíce sou nejdůležitější
cegga
30. led 2012
@zvargova koukám, že jsme tu zůstali sami dvě co? 😃 ... ale pomaličku budu asi už končit, musím ráno zase vstávat.. to mě tak neba, hlavně v těch mrazech :-|
cegga
30. led 2012
@zvargova vypadá to že asi ano, co mi tak říkal dr., až teda budu gravidní 😉 ... čeká mě rizikáč
cegga
30. led 2012
@zvargova i sama bych raději byla doma, je to lepší x-)
zvargova
30. led 2012
@cegga ono je to pro to mimi i lepší, žádný stresy ze vstávání, žádný cestování prostě domácí klídeček 😎
tak papa ať se ti ráno dobře vstává, ale už se nám prodlužuje den 😎
cegga
30. led 2012
@zvargova souhlasím, a dost doktoři to doporučují čím dál častěji, teda co tak vím od známých, a mě to říkal taky, tak jednou uvidíme x-) jj, den se prodlužuje, už aby bylo jaro, tohle mě fakt neba, mrznu ... nemám ráda zimu, jsem jarní dítě 😉 ... dobrou noc i tobě, měj se a zase někdy tu, snad se tu zítra na chvíli objevím, ahojky
cegga
30. led 2012
@mmirunda dneska jsme se pěkně minuli, co? doufám, že ses měla o.k., .... a nezapomeň: ŽÁDNÉ STRESY !!! x-)
elza2110
30. led 2012
@silverskylady zkouším měřit poprvé, a na womenzone.cz je to celkem pěkně vysvětlené a je tam možnost si dělat svuj graf..tak uvidím
elza2110
30. led 2012
@zvargova ještě si nedělej testík, to je ještě zbytečné...trvá pár dní než se k vajíčku dostanou spermie, než se vajíčko zavrtá v děloze (většinou 7-10DPO) a pak se teprve vylučuje hcg...dřív jde vidět v krvi to jo, ale ted je ještě furt brzo...já bych si čekání zkrátila potvrzujícím snažením 😃

Začni psát odpověď...

Odešli