• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko - leden 2012

19. března 2012 
@augustka to nee, to bych nemohla jinak dělat u pokladny v tescu :grinning:
31. led 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se mate dneska? Krasne pocasi, jen kdyby tak hrozne nemrzlo :-/
31. led 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargova No jak myslíš :slight_smile:
31. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivana21m No teda, to je krásná romantika... :dizzy_face: Úplně se mi vybavil můj manžel zhruba před rokem, jak žádal o ruku mě pod vánočním stromkem... :grinning: Jééééé.......
No ještě že si mu to ano řekla, když už jsi ho tak dlouho napínala... :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Ahojka, já se mám príma. Mráz mi nevadí, jsem doma a sluníčko vidím za okny, ale jinak máš pravdu, je tady už jen - 13 :grinning: Co ty, jak se máš?
31. led 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silverskylady to jo, chudak ... do ted vidim, ten jeho zaskoceny oblicej, kdyz jsem jen stala a koukala do te sklenice a mlcela jako ryba :grinning:
31. led 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ja mam otevreny balkon a taky mi neni zima :slight_smile: ja zrovna pustila pracku a premyslim, co dnes k obedu ... jinak se mam krasne, touhu po miminku trochu zanedbavame a citme se lip, zacla jsem papkat vitamin E a ten pry pomaha, takze se citim psychicky lepe, uz jen pro to, ze pro to neco delam
31. led 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Báááááááááááááááááááááááááááf :slight_smile:
31. led 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivana21m tak okno se neodvažuju otevřím :grinning: Uvařeno mám ze včera, tak to neřeším, ale potřebuju uklidit, tak jestli se nudíš, tak zaskoč :grinning: Já beru jen listovku, doktroka říkala, že není nic víc potřeba, že je to zbytečné :wink: No vidíš, s tou pračkou si mi připoměla, že možná to moje prádlo už uschlo a chtělo by třeba sebrat :grinning:
31. led 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda Ahojka, tak jak to jde v práci, čeče, já jsem se ještě nezvedla, hodinu a půl jsem žvanila se ségrou, která se tu staví odpo :grinning:
31. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda fuj to sem se zlek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@augustka Ja prave listovku jak tomu rikas, brat nemuzu, brala jsem ji jeden mesic, a mela jsem hrozny bolesti bricha, zimnici a zvracela jsem, no nesedla mi takze ted zkousim vitamin E a snasim ho dobre, tak snad nam to trochu pomuze :slight_smile: ... tak vidis, budes ho moc rovnou zehlit, to me cekaji jeste tri varky pradla :rolling_eyes: byli jsem o vikendu na horach a nakupilo se mi tady toho az do ale luja :grinning:
31. led 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m aha, tak to pak jo :slight_smile: Já se na žehlení vyprdnu, to jen seberu a vyžehlím jindy, to mi neuteče, dnes potřebuju setřít :wink: My toho prádla zase tolik nemáme, tak je to pohodička :wink: Ale praní mě čeká o víkendu, asi :angry: No jo, to se někdo má, že si jezdí po horách, to já byla zase doma :grinning:
31. led 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka tak ja mam na horach rodice, ja pochazim primo z Jizerek takze usetrime par korun, za ubytovani kdyz tam jedeme :slight_smile: .. no, to ja si to musim taky nejak rozplanovat, co budu delat ted a co potom, pritel je v praci a ja se musim nejak doma zabavit :slight_smile:
31. led 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou jsem narazila na to, kdy se může objevit čárka na TT:

10 dní po ovulaci je 6 % testů pozitivních, celkem 6 % všech již těhotných žen
11 dní po ovulaci je dalších 9 % testů pozitivních, celkem 15 % všech již těhotných žen
12 dní po ovulaci je dalších 12 % testů pozitivních, celkem 27 % všech již těhotných žen
13 dní po ovulaci je dalších 15 % testů pozitivních, celkem 43 % všech již těhotných žen
14 dní po ovulaci je dalších 17 % testů pozitivních, celkem 60 % všech již těhotných žen
15 dní po ovulaci je dalších 15 % testů pozitivních, celkem 75 % všech již těhotných žen
16 dní po ovulaci je dalších 12 % testů pozitivních, celkem 86 % všech již těhotných žen
17 dní po ovulaci je dalších 8 % testů pozitivních, celkem 95 % všech již těhotných žen
18 dní po ovulaci je dalších 5 % testů pozitivních, celkem 100 % všech již těhotných žen
31. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ivana21m tak my máme Jizerky kousek :wink:, ale nelyžujeme, tak ušetříme za lyže :grinning: Já toho moc dělat nebudu, se přeci nebudu přemáhat a nikdo to za mě stejně neudělá :grinning: Moje drahá polovička přijede v půl třetí a to bude za cca 2,5 hodky :wink:
31. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka tak to se mas, ten muj dorazi az vecer, volal mi z prace, ze tam toho maji hodne a jeste jde do servisu vyzvednout auto, konecne taky, uz tam byl pres mesic .... hruza, tahat se s nakupem v ruce. Ja mam Jizerky 20km od naseho mesta, takze je to opravdu kousek :slight_smile:
31. led 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m No jo, tak to máš kousek, já z Liberce taky :grinning: Ty jo, tak měsíc být bez auta, no nevím, už jsem si zvykla, že si dojedu kam potřebuju :slight_smile:
31. led 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka Ja bydlim taky v Liberci :slight_smile: to jo, taky jsem zpohodlnela, ale ted co jsme nemeli to auto, to bylo sileny ani poradnej nakup jsme si nemohli udelat
31. led 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m Jj, já vím, že jsi z LBC, máš to v profilu :wink: No to chápu, že pořádný nákup byl tabu, už se těšíš, až pojedete co :slight_smile:
31. led 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Ahojky, ale prdlačky hormony, mám depku už od včerejška, tak mi to asi leze na ksycht :angry: Zítra už jdu do té pakárny, kolegyně mi volala, co je tam zase za peklo a buzeraci, další plány, náslechy, nové pipkoviny, vytýkací dopisy, další dvě výpovědi atd., tak se mám na co těšit. :frowning2:
Ale vypsat jsem se už nechala, doktor říkal, že mě vypíše klidně až v pátek, ale pak bych měla depku o víkendu a to nemůžu, budeme muset přece makat na mimču. Tak mi řekl, vydrž to tam ještě chvilku , papkej listovku, vitamíny, (nějaké B mi šupl ať přiberu) zapracujete na bobkovi a až bude hotovo, pak si dáme ze začátku chřipku, abys o to skrz stresy v práci nepřišla, a pak tě stejně skrz záda, astma, tlak a dojíždění do práce šupnou na rizikáč, ne ? :grinning: Tak mě i potěšil :slight_smile:
Takže o víkendu budeme makat o 106 :slight_smile: Ať si nadělím // k narozeninám :grinning:
31. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radushka1 :grinning: Neboj se, já měla taky všelijaký pocity, když jsem šla z nemocenský první den do práce ... Stažený žaludek a vyklepaná jako ratlík :unamused: Ale mysli na to, že je to už jen na chvilku a nenech se rozházet tím gramotným pánem :wink: V duchu ho posílej někam a mysli na mimi :dizzy_face: A taky na plány, jaké máme obě dvě :grinning: :wink:
31. led 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka_k Držím palečky, aby dneska manžel nezlobil a k Valentinu jste měli dáreček // :wink:
31. led 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana3333 Jééé, děkuju :wink: Máš recht, na plány prodejů kašlu z vysoka, my máme přeci jiné plány :grinning: a ty jsou daleko důležitější... :slight_smile:
31. led 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka no už se tesim, az se poradne nakuopi a budu mit zase na nejakou dobu klid :slight_smile:
31. led 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jana3333 Ahojky Jani, tak co nového?
31. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@radushka1 4auky, máš to krásně od doktora naplánované. To snad budu jediná která bude v těhu pracovat :grinning:
31. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka No je tady dneska nuda :frowning2: Nic se mi už nechce, to důležité mám hotovo a to ostatní počká :grinning:
31. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mmirunda Ahuj :slight_smile: Nového podstatného celkem nic :slight_smile: Dnes 19.DC, ráno nějaký bílý výtok či co to bylo :grinning: a ledviny pořád stejné :fearful: V jedné lékárně ty kapky neměli - tam nemají ani ovu a těhu testy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak odpoledne oběhnu ještě ten zbytek, co tu máme :slight_smile: A co u tebe?? Augustka mi psala, že čekáš s testem až podle toho, jestli to dostaneš, ale to má být už teď někdy ne? :slight_smile:
31. led 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvargová kdyby si doktorkce řekla, možná by ti to z té krve udělala...ale stejně by tam nebylo nic vidět...vydrž :wink:
http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54
31. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek