Snažíme se o miminko - leden 2012

Ahoj. Snažíme se s přítelem o miminko a chtěla bych to s někým probírat, dělit se o zkušenosti a prostě na to nebýt sama 🙂 Přidá se ke mě někdo?
Strana
z159
Dolů
PředchozíStrana
z159
mufici
14. led 2012
@mmirunda ahoj, taky se snažíme o miminko, já už jednu rošťandu doma mám. 🙂
mmirundaautor
14. led 2012
Já ještě ne, jsem snažilka čekatelka 😞 😉
mufici
14. led 2012
@mmirunda však to vůbec nevadí 🙂 jak dlouho se snažíte?
mmirundaautor
14. led 2012
teprve od prosince
mmirundaautor
14. led 2012
@mufici a jak dlouho se snažíte o druhé vy? 🙂
mufici
14. led 2012
@mmirunda to my taky 🙂 a jak to vidíš tento měsíc, myslíš, že to vyšlo? Já bych moc chtěla, ale nemyslím si 😞
mufici
14. led 2012
@mmirunda taky od prosince 🙂
mmirundaautor
14. led 2012
@mufici vzhledem k tomu, že jsem teprve sedmý den, tak asi ještě nemělo co vyjít ... Ty správné dny budou příští víkend 😉 , a ty zatím neztrácej hlavu, sice jsou dny plodné a neplodné, ale moc na to nevěřím 🙂
mufici
14. led 2012
Neztrácím hlavu 🙂 , to vůbec, ale moc by mě to potěšilo 🙂
mmirundaautor
14. led 2012
@mufici asi tak jako mě :-| kéž by to teď vyšlo, ale čím víc na to myslíme, tím míň to půjde, snažím se neotrávit chlapa tím, že o tom pořád mluvím, ale to se nedá 🙂. Navíc jsem od něj dostala pod stromeček první obleček pro mimouška, abych prý nebyla smutná, že se to ještě nepodařilo 🙂
mufici
14. led 2012
@mmirunda Manža se mi taky směje jak to teď "žeru", ale podporuje mě. 🙂 .Ale neboj, ono se to povede, jen neztrácet naději!
mmirundaautor
14. led 2012
@mufici Doufám, že si brzo napíšeme, že se to povedlo 🙂
mufici
14. led 2012
Tak to určitě!!! 🙂
mmirundaautor
14. led 2012
@mufici 😉
mufici
14. led 2012
@mmirunda to je jasná věc 😉 !!!
mmirundaautor
14. led 2012
@mufici a kolikátý den cyklu teď jsi?
mufici
14. led 2012
23DC
mmirundaautor
14. led 2012
@mufici takže jsi čekatelka na MS - budu držet palečky, aby nepřišla 😉
mersy
15. led 2012
Ahoj holky můžu se přidat?
Snažíme se od října - doma mám 2 děti, ale chceme ještě 3......
mmirundaautor
15. led 2012
@mersy jasně přidej se 🙂. Jsi odvážná, tři děti na dnešní dobu, ale taky bych jich chtěla víc, sama mám ještě dva bráchy
augustka
15. led 2012
Ahojka holky, taky bych se ráda přidala 🙂 Snažíme se o naše první miminko od prosince, tak doufám, že to brzy klapne, ale jak mi řekla doktorka, asi to nebude nic jednoduchého 😞 Přeji krásný večer
mersy
15. led 2012
@mmirunda
no dcera mí 14 a syn bude mít 7. Do této doby jsem 3 odmítala... ale asi mi šílí hormony 😃
Teď vím, že to pro nás bude dobře. a finančně to zvládnem....
hanysek.hanysek
15. led 2012
Holky, tak já bych se taky přidala. Začala jsem dělat ovu testy, takže plodný den se blíží, tak doufám, že muž bude doma a stihneme nějaké semínko zasadit :o)
augustka
15. led 2012
@hanysek.hanysek Tak ať se brzy zadaří 😉
mmirundaautor
15. led 2012
@mersy tak jak se to zvládne, tak je to super
@hanysek.hanysek stihnete, taky sadíme o sto šest 😃
mersy
16. led 2012
@mmirunda
chvilku to po porodu bude omezenější, ale počítám, že po 3 měsících začnu zase pomalinku pracovat pár hodin......
takže budeme zase zpět.
Máme s bratrem realitku, takže udělat prohlídku jde i mimčem..... 😉
Teda maluju si to , co 🙂
mersy
16. led 2012
@hanysek.hanysek
ať se vám to povede 😉
mmirundaautor
16. led 2012
@mersy maluješ si to hezky, ale já si to maluju zrovna tak jako ty. Máma bude už v důchodu, tak bude hlídat a já aspoň chvilkama pracovat 🙂
jana3333
16. led 2012
@mmirunda Ahoj, taky bych se ráda přidala 🙂 S přítelem se snažíme také od prosince, zatím se první pokus nepodařil ... 😞 Brala jste některá HA?? A vysadila také v prosinci?
jana3333
16. led 2012
@augustka Ahoj, můžu se zeptat, proč ti doktorka řekla, že to nebude nic jednoduchého?
Strana
z159
PředchozíStrana
z159