• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od dubna 2013

16. července 2013 
Ahoj, holky, je mezi vámi někdo, kdo se snaží stejně jako my letos od dubna?
3. čer 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:, my sa snažíme od apríla´13, ale zatiaľ nič. Snáď sa čoskoro zadarí :o).
4. čer 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: taky se k vám přidávám :slight_smile:
4. čer 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se také snažíme od dubna, teda spíše nesnažíme ale necháváme tomu volný průběh :slight_smile:
4. čer 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My tomu taky dáváme spíše volný průběh, ale po druhém nevydařeném cyklu si říkám, jestli se nezačít opravdu snažit.. ? Ale co to vlastně znamená? Nechci se stresovat meřením bazální teploty a sledováním ovulace a nevím čím vším... :frowning2: Nechci, aby nás to pohltilo....
4. čer 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky k vám patřím. Co u vás rozhodlo k tomu, že jste se začaly snažit?
5. čer 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslíš snažit jako opravdu snažit, přestat jen dávat volný průběh, nebo proč jsme se vůbec rozhodli pro mimi? My máme po svatbě a v práci už mám taky něco odpracováno, tak jsme se rozhodli postoupit dál :slight_smile:
6. čer 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám otázku:slight_smile: jaký je rozdíl mezi sažit se a nechat volný průběh??? Prostě nepoužíváme žádnou antikoncepci a milujeme se a myslím, že asi neexistuje žena, která nemyslí na to, že dnes by mohl být ten správný den :slight_smile:. Ve chvíli, kdy si s partnerem řeknem, že chceme miminkoa vysadím antikncepci nebo si přestaneme dávat pozor...tak se snažíme ne?:slight_smile: nebo snažění je jen měření teploty, ovulační testy, grafy????
6. čer 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
v dubnu jsme si s manželem řekli, že si přestaneme dávat pozor, ale už to byl asi 20DC, takže po ovulaci. Teď v květnu to nevyšlo a já na to nějak moc myslím. Dcera se nám podařila hned, druhé těhu(které skončilo potratem v 9tt) bylo z jednoho sexu za celý měsíc v podle mě dost nepravděpodobnou dobu a teď nic. Tak doufám, že teď se podaří, protože bych k dceři, která je rak chtěla další mimi, které by bylo znamení ryba:slight_smile:. Je mi už 38 a tak času na snažení moc není:slight_smile:
6. čer 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já si myslím, že snažit se je právě dělat si grafy bazální teploty, ovulační testy, používat prstíčkovou metodu a po sexu ležet na zádech s nohama nahoře.. Volný průběh je dělat všechno úplně normálně jen bez antikoncepce :grinning: To ale podle mě zas tak nejde.. já bych taky chtěla spíše volný průběh, ale pak mám zas špatně svědomí, že pro to "nic nedělám". A kdybych třeba dělala, tak by se zadařilo.. :slight_smile: Po vysazení antikoncepce jsem si udělala alespoň ovulační test, ať vím, jestli vůbec nastartoval cyklus a mám ovulaci.. to dopadlo dobře. No a teď na to stejně pořád myslím a nemůžu přestat, i když se snažím předsvědčit, abych to nechala na přírodě.. :slight_smile:
6. čer 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsme na tom stejne......nechavame tomu volny prubeh, prvni se zadarilo hned, bez jakychkoli pokusu, testovani........nijak jsme se nesnazili a ted se to nejak nedari.........z ovu testu uz mam hruzu a kazdy testovani uz predem nesnasim......... depta me to :(
6. čer 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tofife no přesně, to podle mě nejde tvářit se, že je še jako před tím. Ten mozek to ví a víc se člověk sleduje a myslí na to. Já kdybych se nerozhodla pro druhé tak bych změnila práci a to by šlo určitě raz dva, kdybych dala výpověď:slight_smile:....no tak asi se vrhnu na cvičení s Jill nebo něco takového, abych měla jinou zábavu:slight_smile:
6. čer 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 a jak dlouho se "snažíte"?:slight_smile:
6. čer 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek - no zkoušíme to půl roku, ale jako teď jsem to první měsíc počítala.........jako nechce se mi do toho a zoufale mě to nebaví :(((, jenže bez toho to asi nepůjde.......
6. čer 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek - já jsem blázen do zumby, věnuju se tomu už od té doby, kdy byl malé rok, a pokračuju i když už chodím do práce, hrozně mě to baví.........
6. čer 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 já mám od porodu dost silné ovulační bolesti (řešila jsem to i s dvěma gynekology, jestli to nemůže být něco jiného) a nádherný ovulační hlen...tak jsme si říkala, že nebude problém, že vím, kdy je ovulace...ale jako na potvoru tenhle měsíc jen bolesti a žádný hlen, takže asi ovulace nakonec nebyla (i když 11DC mi dr. dělal ultrazvuk -právě kůli těm bolestem a dlouhému špinění při MS a říkal, že je tam folikul 15mm). Tak už jsem si nakoupila ovulační testy a vyzkouším je.
6. čer 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 když já mám šíleně moc práce a je mi líto zase od dcery utéct někam na cvičení. Nemáme žádné hlídání a co manžel začal chodit do nové práce tak toho má taky hodně a nějak nestíháme:frowning2:. Ale budím se teď jak je brzo světlo už v 5 tak asi ráno začnu cvičit:slight_smile:
6. čer 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek ja jdu k dr. az ted, dotedka jsem to neresila, rikala jsem si , ze to treba pujde zase......... ja mela tenhle mesic poprve po trech letech i 2 denni spineni v dobe ovu...... a hlen mam pravidelne....... ale taky je mam doma a vim ze testovat budu, ale nebavi me to :slight_smile:)))
ja delam ve statni sprave, takze pr. doba od do....... takze dvakrat tydne chodim ale jefakt ze mi hlida muj tata takze nasi si uzijou malou a ja si chvilku odpocinu.......... , ja vstavam do prace v pul seste a to se priznam ze jsem rada ze lezu (po trech letech vstavani v osm az devet...) no docela soky pro me........
6. čer 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek - a je fakt ze moje holcicka zumbu miluje taky a chce chodit se mnou.......takze ji obcas beru s sebou...... lektorum to nevadi, ona je hodna, sedi a kouka......nebo tancuje taky.....je na tohleto hrozne sikovna........
6. čer 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 no já jsem k dr nechodila kůli tějhu, ale každých 6 měsíců chodím na cytologii a poslední víc jak rok mám MS tak 8-10 dní pak hned ovulační bolesti 4-5 dnů( i křeče...) a pak už dost silné PMS(otékání, bolest v podbřišku), takže mě vlastně celý měsíc ten podbřišek bolí a něco"otravuje" moje dr říkala, že je vše vpořádku a pomůže HA, tak jsem chtěla zkusit ještě jiný názor a řekla jsem si, že místo HA zvolím druhou variantu -mim.

Dcera bohužel by se mnou takhle na cvičení nevydržela je rozný mamánek a stydlín:slight_smile:.
7. čer 2013 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jsem již psala také se snažíme od dubna. První měsíc nic, teď jsem měla MS dostat v úterý no a zatím nic, těhotenský test je taky ale negativní. Tak jsem z toho trochu zmatená. Bojím se, že budu mít MS nepravidelnou, na začátku dubna jsem vysadila HAK - cca po 10 letech, první MS došla v pořádku a teď tohle..... :unamused:
7. čer 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky, kdy nejlepší udělat ovlační test? V jednom(Dr. Max) píšou od 10-20hodin ne ráno a v jiném(Rapidclear myslím) naopak ráno???
7. čer 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka82 hm tahle nejistota a změny jsou nejhorší:frowning2:. Nezbývá než vydržet a občas testnout.
7. čer 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pry v poledne je nejsilnější
7. čer 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem si udělala ovu test po práci (mám taky ty z Dr. Maxe), cca v 18 hodin a byl krásně pozitivní.. byla to ale náhoda, zkusila jsem to jen tak, jestli náhodou a zrovna jsem se trefila :slight_smile: Ale ani to nepomohlo, stejně se ten měsíc nezadařilo.. Tento měsíc jsem zvědavá, jestli bude pozitivní ve stejné dny.
7. čer 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkousite nekdo Nosifol? mi ho poradila kamoska, moc mi to teda nechutna.......ale vsude to doporucujou.........
7. čer 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nezkoušela jsem, já beru Femibion 800 a na to jsem taky slyšela jen chválu.. Ale až doberu tohle balení, mohla bych ten Nosifol zkusit... dívala jsem se na to a má to opravdu moc dobré ohlasy.. :slight_smile:
8. čer 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tofife - mne to prave taky doporucila znama, ktera pracuje jako sestricka, ze pry to pani doktorka doporucuje vsem......tak uz piju prvni tyden, moc mi to teda nechutna, no jsem zvedava :slight_smile:))), tak nejak se priznam, ze jsem cekala ze to pujde hned jako u prvniho, ktery jsme nikdy neresili, a ted tyhlety komplikace me trosku desi.........
9. čer 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když to nevyšlo v prvním cyklu, tak jsem to přešla úplně v klidu, ale ten druhý neúspěšný cyklus.. to jsem už lehounce znervózněla. No a teď v tom třetím jsem zvědavá.. ještě žádná panika, ale úplně v klidu taky nejsem.. nemyslet na to se nedá.. :frowning2:
9. čer 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tofife Ja to mám tiež tak :(, teraz je to 3.mesiac, čo sme sa snažili, tak uvidíme, či to vyšlo, i keď mám pocit, že nie :(. Snažím sa nič si z toho nerobiť, ale psychika už začína pracovať. Syn nám vyšiel na prvý pokus...
10. čer 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 začala jsem brát Femibion. Nejsem příznvec vitamínu, ale jeak jsem před 2 rokama potratila tak si říkám, abych ve svém věku udělala něco pro snížení rizika.
@katka8182 jsem ráda, že je tady taky další s druhým mimi.
10. čer 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek