Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažíme se o miminko od dubna 2013

Ahoj, holky, je mezi vámi někdo, kdo se snaží stejně jako my letos od dubna?
katka8182
4. čer 2013
Ahoj🙂, my sa snažíme od apríla´13, ale zatiaľ nič. Snáď sa čoskoro zadarí :o).
genio
4. čer 2013
Ahoj holky 🙂 taky se k vám přidávám 🙂
danielka82
4. čer 2013
Ahoj holky, my se také snažíme od dubna, teda spíše nesnažíme ale necháváme tomu volný průběh 🙂
tofifeautor
4. čer 2013
My tomu taky dáváme spíše volný průběh, ale po druhém nevydařeném cyklu si říkám, jestli se nezačít opravdu snažit.. ? Ale co to vlastně znamená? Nechci se stresovat meřením bazální teploty a sledováním ovulace a nevím čím vším... 😞 Nechci, aby nás to pohltilo....
jitazaj
5. čer 2013
ahoj, taky k vám patřím. Co u vás rozhodlo k tomu, že jste se začaly snažit?
tofifeautor
6. čer 2013
Myslíš snažit jako opravdu snažit, přestat jen dávat volný průběh, nebo proč jsme se vůbec rozhodli pro mimi? My máme po svatbě a v práci už mám taky něco odpracováno, tak jsme se rozhodli postoupit dál 🙂
brisalek
6. čer 2013
Mám otázku🙂 jaký je rozdíl mezi sažit se a nechat volný průběh??? Prostě nepoužíváme žádnou antikoncepci a milujeme se a myslím, že asi neexistuje žena, která nemyslí na to, že dnes by mohl být ten správný den 🙂. Ve chvíli, kdy si s partnerem řeknem, že chceme miminkoa vysadím antikncepci nebo si přestaneme dávat pozor...tak se snažíme ne?🙂 nebo snažění je jen měření teploty, ovulační testy, grafy????
brisalek
6. čer 2013
v dubnu jsme si s manželem řekli, že si přestaneme dávat pozor, ale už to byl asi 20DC, takže po ovulaci. Teď v květnu to nevyšlo a já na to nějak moc myslím. Dcera se nám podařila hned, druhé těhu(které skončilo potratem v 9tt) bylo z jednoho sexu za celý měsíc v podle mě dost nepravděpodobnou dobu a teď nic. Tak doufám, že teď se podaří, protože bych k dceři, která je rak chtěla další mimi, které by bylo znamení ryba🙂. Je mi už 38 a tak času na snažení moc není🙂
tofifeautor
6. čer 2013
No já si myslím, že snažit se je právě dělat si grafy bazální teploty, ovulační testy, používat prstíčkovou metodu a po sexu ležet na zádech s nohama nahoře.. Volný průběh je dělat všechno úplně normálně jen bez antikoncepce 😃 To ale podle mě zas tak nejde.. já bych taky chtěla spíše volný průběh, ale pak mám zas špatně svědomí, že pro to "nic nedělám". A kdybych třeba dělala, tak by se zadařilo.. 🙂 Po vysazení antikoncepce jsem si udělala alespoň ovulační test, ať vím, jestli vůbec nastartoval cyklus a mám ovulaci.. to dopadlo dobře. No a teď na to stejně pořád myslím a nemůžu přestat, i když se snažím předsvědčit, abych to nechala na přírodě.. 🙂
ija1
6. čer 2013
ahojky, taky jsme na tom stejne......nechavame tomu volny prubeh, prvni se zadarilo hned, bez jakychkoli pokusu, testovani........nijak jsme se nesnazili a ted se to nejak nedari.........z ovu testu uz mam hruzu a kazdy testovani uz predem nesnasim......... depta me to 😞
brisalek
6. čer 2013
@tofife no přesně, to podle mě nejde tvářit se, že je še jako před tím. Ten mozek to ví a víc se člověk sleduje a myslí na to. Já kdybych se nerozhodla pro druhé tak bych změnila práci a to by šlo určitě raz dva, kdybych dala výpověď🙂....no tak asi se vrhnu na cvičení s Jill nebo něco takového, abych měla jinou zábavu🙂
brisalek
6. čer 2013
@ija1 a jak dlouho se "snažíte"?🙂
ija1
6. čer 2013
@brisalek - no zkoušíme to půl roku, ale jako teď jsem to první měsíc počítala.........jako nechce se mi do toho a zoufale mě to nebaví 😞((, jenže bez toho to asi nepůjde.......
ija1
6. čer 2013
@brisalek - já jsem blázen do zumby, věnuju se tomu už od té doby, kdy byl malé rok, a pokračuju i když už chodím do práce, hrozně mě to baví.........
brisalek
6. čer 2013
@ija1 já mám od porodu dost silné ovulační bolesti (řešila jsem to i s dvěma gynekology, jestli to nemůže být něco jiného) a nádherný ovulační hlen...tak jsme si říkala, že nebude problém, že vím, kdy je ovulace...ale jako na potvoru tenhle měsíc jen bolesti a žádný hlen, takže asi ovulace nakonec nebyla (i když 11DC mi dr. dělal ultrazvuk -právě kůli těm bolestem a dlouhému špinění při MS a říkal, že je tam folikul 15mm). Tak už jsem si nakoupila ovulační testy a vyzkouším je.
brisalek
6. čer 2013
@ija1 když já mám šíleně moc práce a je mi líto zase od dcery utéct někam na cvičení. Nemáme žádné hlídání a co manžel začal chodit do nové práce tak toho má taky hodně a nějak nestíháme😞. Ale budím se teď jak je brzo světlo už v 5 tak asi ráno začnu cvičit🙂
ija1
6. čer 2013
@brisalek ja jdu k dr. az ted, dotedka jsem to neresila, rikala jsem si , ze to treba pujde zase......... ja mela tenhle mesic poprve po trech letech i 2 denni spineni v dobe ovu...... a hlen mam pravidelne....... ale taky je mam doma a vim ze testovat budu, ale nebavi me to 🙂)))
ja delam ve statni sprave, takze pr. doba od do....... takze dvakrat tydne chodim ale jefakt ze mi hlida muj tata takze nasi si uzijou malou a ja si chvilku odpocinu.......... , ja vstavam do prace v pul seste a to se priznam ze jsem rada ze lezu (po trech letech vstavani v osm az devet...) no docela soky pro me........
ija1
6. čer 2013
@brisalek - a je fakt ze moje holcicka zumbu miluje taky a chce chodit se mnou.......takze ji obcas beru s sebou...... lektorum to nevadi, ona je hodna, sedi a kouka......nebo tancuje taky.....je na tohleto hrozne sikovna........
brisalek
7. čer 2013
@ija1 no já jsem k dr nechodila kůli tějhu, ale každých 6 měsíců chodím na cytologii a poslední víc jak rok mám MS tak 8-10 dní pak hned ovulační bolesti 4-5 dnů( i křeče...) a pak už dost silné PMS(otékání, bolest v podbřišku), takže mě vlastně celý měsíc ten podbřišek bolí a něco"otravuje" moje dr říkala, že je vše vpořádku a pomůže HA, tak jsem chtěla zkusit ještě jiný názor a řekla jsem si, že místo HA zvolím druhou variantu -mim.

Dcera bohužel by se mnou takhle na cvičení nevydržela je rozný mamánek a stydlín🙂.
danielka82
7. čer 2013
Ahoj holky, jak jsem již psala také se snažíme od dubna. První měsíc nic, teď jsem měla MS dostat v úterý no a zatím nic, těhotenský test je taky ale negativní. Tak jsem z toho trochu zmatená. Bojím se, že budu mít MS nepravidelnou, na začátku dubna jsem vysadila HAK - cca po 10 letech, první MS došla v pořádku a teď tohle..... :-|
brisalek
7. čer 2013
A holky, kdy nejlepší udělat ovlační test? V jednom(Dr. Max) píšou od 10-20hodin ne ráno a v jiném(Rapidclear myslím) naopak ráno???
brisalek
7. čer 2013
@danielka82 hm tahle nejistota a změny jsou nejhorší😞. Nezbývá než vydržet a občas testnout.
ija1
7. čer 2013
Pry v poledne je nejsilnější
tofifeautor
7. čer 2013
Já jsem si udělala ovu test po práci (mám taky ty z Dr. Maxe), cca v 18 hodin a byl krásně pozitivní.. byla to ale náhoda, zkusila jsem to jen tak, jestli náhodou a zrovna jsem se trefila 🙂 Ale ani to nepomohlo, stejně se ten měsíc nezadařilo.. Tento měsíc jsem zvědavá, jestli bude pozitivní ve stejné dny.
ija1
7. čer 2013
zkousite nekdo Nosifol? mi ho poradila kamoska, moc mi to teda nechutna.......ale vsude to doporucujou.........
tofifeautor
8. čer 2013
Nezkoušela jsem, já beru Femibion 800 a na to jsem taky slyšela jen chválu.. Ale až doberu tohle balení, mohla bych ten Nosifol zkusit... dívala jsem se na to a má to opravdu moc dobré ohlasy.. 🙂
ija1
9. čer 2013
@tofife - mne to prave taky doporucila znama, ktera pracuje jako sestricka, ze pry to pani doktorka doporucuje vsem......tak uz piju prvni tyden, moc mi to teda nechutna, no jsem zvedava 🙂))), tak nejak se priznam, ze jsem cekala ze to pujde hned jako u prvniho, ktery jsme nikdy neresili, a ted tyhlety komplikace me trosku desi.........
tofifeautor
9. čer 2013
Když to nevyšlo v prvním cyklu, tak jsem to přešla úplně v klidu, ale ten druhý neúspěšný cyklus.. to jsem už lehounce znervózněla. No a teď v tom třetím jsem zvědavá.. ještě žádná panika, ale úplně v klidu taky nejsem.. nemyslet na to se nedá.. 😞
katka8182
10. čer 2013
@tofife Ja to mám tiež tak 😞, teraz je to 3.mesiac, čo sme sa snažili, tak uvidíme, či to vyšlo, i keď mám pocit, že nie 😞. Snažím sa nič si z toho nerobiť, ale psychika už začína pracovať. Syn nám vyšiel na prvý pokus...
brisalek
10. čer 2013
@ija1 začala jsem brát Femibion. Nejsem příznvec vitamínu, ale jeak jsem před 2 rokama potratila tak si říkám, abych ve svém věku udělala něco pro snížení rizika.
@katka8182 jsem ráda, že je tady taky další s druhým mimi.

Začni psát odpověď...

Odešli