• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od dubna 2013

16. července 2013 
já jsem hlavně znervózněla, protože celé ty 4 roky mám ovulační bolesti a úplně ukázkový hlen (někdy více někdy méně) a najednou teď v květnu vůbec žádný hlen nebyl= úplně sucho. Před prvním těhotenstvím nebyly ani bolesti ani žádný hlen.... Nevím, jestli náhoda nebo to ta psychika opravdu tak ovlivní, že k ovulaci vůbec nedošlo???:frowning2::slight_smile:.
10. čer 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka8182 - nam prave taky, uplne nahodou, vubec jsme se nesnazili, nevim jaky jsou vitaminy, nikdy jsem nemerila BT, neznam ovu testy..........proste si ted pripadam jak ET
10. čer 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 :D tiež som na tom podobne. Ale zase po tom, čo som porodila, mám jasné príznaky ovulácie (bolesti v podbrušku, hlen), predtým som to nikdy nemala, tak aspoň teraz viem, kedy mám plodné dni a nemusím nič testovať a merať. Tak sa nám snáď čoskoro zadarí. Držme si palce :grinning:
11. čer 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem si měřila BT jeden cyklus a u toho jsem si dělala ovulační testy... Ovu test vyšel pozitivní a podle BT to vůbec nesedělo.. Tak nevím.. asi jsem špatně měřila :unamused: Tak jsem se na měření vykašlala a dělám jen testy.. :sunglasses: No ještě že je venku hezky, začíná léto, je pořád co dělat, plánovat, takže se v tom (alespoň do podzimu :grinning: ) nebudu utápět ... :confounded:
16. čer 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky mam stejny problem
@tofife - BT nesedi s ovu testy...........ovu test mam skoro tmavy ale porad to neni stejne.......... ty prouzky jeden je vzdycky svetlejsi, jo je silny ale porad ruzovy......... nevim co to znamena.............. vubec se v tom nevyznam................
jojo taky se v tom netopim, preci jen jedno stesticko uz mam doma, takze to neresim, ale stejne to trosku mrzi..........
spis me stve to ze vlastne nevim ceho se chytit......kdy ta ovu vlastne je, nebo neni......... no zmatek..........
17. čer 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já tenhle měsc taky měřím BT, ale každý den v trochu jiný čas a někdy v noci vstanu (dcera brečela ze spaní třeba)...takže to bude asi hodně přibližné. Podle mne se musí měřit ve stejnou dobu,a by to fungovalo. Ovu jsem měla poziivní v sobotu (koupila jsem i digitální) a podle teploty mi to pořád ovu neukázalo, protože teplota stopla až dnes a ještě jen o 0,2:frowning2:. Ale jsem šíleně nafouklá a napuchlá i prsa a to mě hrozně štve:frowning2:
@katka8182 no já jsme to taky takhle měla od porodu a minulý měsíc, když jsem si řekla, že se začnem snažit tak hlen nikde:frowning2:
18. čer 2013 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak to tak čtu, tak skoro všechny už máte první miminko za sebou, to já třeba děti ještě nemám, moc bychom s manželem chtěli, ale už je to půl roku a nic, začínám z toho být hodně smutná:( jak říkáte - nemyslet nelze. Dokonce sem na sobě poznala ovu (sice jen jednou za toho pul roku, ale poznala a delali sme to ten den), ale stejně nic:( mám hrozně ráda děti, na miminko už se těším několik let, sem na to prostě ten typ, tak mně to trápí o to víc. Vy už ste maminky, poradíte? Mám začít brát nějaké vitaminy nebo tak něco? Děkuji moc
18. čer 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: , minulý utorok som našla na teste dve // :sunglasses: .... šťastná jak blcha, ale dr ma schladila, vraj sa ešte nemám moc tešiť, že je prcek moc maličký a na ultr bola len malá bodka, ešte ani plod, ani srdiečko. Ďalšia kontrola je až 8.7, dovtedy by malo byť všetko vidieť, tak som z tohodosť nervózna. Kým mi nepovie, že sme ok a nedostanem teh.preukaz, tak sa bojím moc vytešovať. Teraz by som mala byť v 5tt.
18. čer 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak my sme sa snažili dva mesiace a ten druhý to vyšlo. Keď sa nám nezadarilo 1.mesiac (a to sme sa snažili takmer každý druhý deň), tak som sa rozhodla upraviť stravu, začala som každý deň cvičiť (to mi vždy skvele prečistilo hlavu) a snažila sa dostatočne odpočívať. Psychicky som sa uvoľnila - s manželom sme si hovorili, že keď sa to má stať, tak sa to stane a ďalej sme to neriešili. A bum - stalo sa :grinning: . Takže je to asi vážne o tom, nestresovať, ale byť v pohode.
18. čer 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka8182 gratuluju:slight_smile:. Samozřejmě vždycky se může stát cokoli (až do porodu i po něm, tak proč tě takhle "straší) , ale jsi těhotná:slight_smile:, tak znova blahopřeju a ať je vše vpořádku
18. čer 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 - ja jsem zacla na doporuceni dr. brat nosifol....jsou to nejake vitaminky s listovkou a pry to pomaha........

@katka8182 - gratuluju :slight_smile:))), já chodím cvicit taky nekolikrat tydne, je tu uzasnej relax...hrozne me to bavi.......
18. čer 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katka8182 Moc gratuluju!!! To je krásné hned na druhý pokus :slight_smile: Všechno bude v pořádku, to je jasné :wink: :grinning: Já jsem se na to taky už povznesla, plánujeme dovču, takže se těším na volno a relax.. a možná přijde překvapení, možná nee :slight_smile:
19. čer 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristl85 Já beru Femibion 800 a dělám si ovu testy. Po sexu zůstávám cca 20 minut se zadečkem nahoře, pak s tím i spím, sprchuju se jdu až ráno. Taky se snažím zdravěji jíst, ale to bych před létem dělala tak či tak :grinning: A taky nemám ještě dítě.. něco se ve mně zlomilo na začátku roku, tak jsem počkala do svatby a začali jsme se snažit. Takže touhu po dítěti nemám dlouho, ale i tak.. však víš :slight_smile:
19. čer 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
po delší době ahoj všem. MS bych měla dostat až 29/06-01/07, ale nějak citím, že to zase nevyšlo:frowning2:, no ještě počkám s testem.
@ija1 jinak taky beru Femibion. Při prvním těhu jsem nic nebrala, ale pak jsem podruhé potratila, tak si říkám radši:slight_smile:
25. čer 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brisalek s MS jsme na tom stejně. Měla bych ji dostat 29.6., ale i já cítím, že ji fakt dostanu :frowning2: Sice jsem měla docela bouřlivou ovulaci a "tulili" jsme se přesně podle návodu na ovu testu, ale já nevím.. už jsem spíš na té vlně "nevyšlo to, no ani se tomu nedivím", než bych v sobě každý měsíc živila naděje.. :confounded:
25. čer 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja v pondeli 1.7.........no jsem z toho taky napnuta...... ale tak nejak uz narozdil od minulych mesicu v klidu, nejde o nic, konecne jsem se po letech zase zapracovala v oboru, a prace me bavi, takze to neresim..........
no jasne, urcite je dobry neco brat........ ja tedka s tim nosifolem jsem zvedava jestli bude fungovat, uz ctyri gyn.dr. z okoli ho doporucuji, takze asi neco na nem bude.......... jinak jsem byla na testech na bakterie, chlamydie, streptok.... a vsechno ok, tak mame 3 cykly a pak zase naklusat.......... bych si tak prala aby to vyslo, abych nemusela manzela tahat na spermio.......hrozne bych ho toho chtela usetrit.......on je na tohle desnej stresar..........
26. čer 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ija1 Tohle vyšetření mě čeká taky na konci července, snad dopadne dobře! A máš pravdu, manžela bych ráda ušetřila, už tak je mi podporou, snaží se mi ve všem vyhovět (např. naordinovala jsem mu nějaké vitaminy), takže doufám, že se tomu vyhneme... :wink:
27. čer 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když už jsme u těch vitamínů pro chlapy, berou něco ti vaši? Já jsem svému koupila vitamín E... Máte nějaké jiné tipy?? :sunglasses: Díky!
27. čer 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tofife - u mne dopadlo, sice jsem dostala atb, ale zadny chlamydie ci tak........toho jsem se bala nejvic........
jinak teda chlapovi jsem zadny vitaminy nekoupila, zatim me to fakt nenapadlo.........
jinak tenhle mesic nic, vcera MS prisla, sice o 3 dny driv a je takova divna....... uplne jiny prubeh nez vzdycky, no prikladam to nosifolu............uvidime......... po X mesicich jsem to tenhlekrat vzala v klidu..........
29. čer 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ija1 tak mně taky přišla a taky je taková divná, ale myslím si, že je to tím, že se mi pořád ještě upravuje cyklus po vysazení prášků.. Vzala jsem to nejdříve v klidu, ale další den mi bylo trochu smutno .. ale žádné drama, už si asi fakt zvykám :slight_smile: No léto před námi, nějaká ta dovolená bude.. nejvíce dětí se stejně počíná v zimě, tak musíme jen vydržet :grinning:
30. čer 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja mam pozitivni test...........prvni mesic po nosifolu........jeste ted se klepu a nejsem schopna se nejak psychicky srovnat--------zaplatili jsme zalohu na dovcu a hodinu pote tohle...........
30. čer 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ija1 teď jsem to četla v jiné diskuzi, mooc gratuluju ať je všechno vpořádku.
30. čer 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek - děkuju, ja tomu teď sama ještě pořád nevěřím :slight_smile:, navíc dr. je pryč takže 2 týdny mi nic nepoví........
30. čer 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 no možná stou dr. je to lepší...za 2 týdny už bude srdíčko až půjdeš na ultrazvuk:slight_smile: a když tak si mezitím můžeš zajít na odběr krve a aspoň uvidíš jak HCG hezky roste:slight_smile:
30. čer 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka8182 Jsme na tom úplně stejne...na testu //...zatim bezdetna ..kontrola 8.7. Na ultrazvuku (přes břicho nebylo vidět v5+3 vůbec nic). Beru Femibion a doufam...tak hodně štěstí a 8. na Tebe budu myslet.
30. čer 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ija1 No tak to je bomba!! Moc gratuluju! Nosifol asi zkusím :grinning:
30. čer 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak sa po dlhšej dobe hlásim. Bola som pár dní v nemocnici, lebo som mala veľké bolesti v podbrušku, ale nič mi nezistili, vraj možno podráždené slepě črevo :confounded: , ale strach som mala ako blázon, do toho som začala špiniť, trvá to už vyše týždňa :frowning2: , ale dr hovoril, že je zatiaľ s mimčom všetko ok, už bolo vidieť embryo aj so srdiečkom :slight_smile: , tak aspoň to ma teší... ale mám nariadený kľud, len ležať, nič nerobiť, tak som zvedavá, ako to celé dopadne. Vraj, ak o to mám prísť, tak o to prídem a nikto s tým nič nespraví... ale to čakanie a neistota je šialená, už som z toho pekne na nervy :unamused: .
30. čer 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ija1 Moc gratulujem!!!! :wink: my sme mali ísť minulý piatok na dovču do Chorvátska, všetko zaplatené, nakúpené... a nikam sa nešlo :frowning2: , miesto toho som si poležala pár dní v nemocnici :unamused: . Ale ani mi to nie je tak ľúto, hlavnem aby bol prcek v poriadku, na nejakú dovču teraz kašlem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristl85 Ahoj, mnohem lepsi je snazit se tesne pred ovulaci, v den ovulace uz muze byt pozde. Nam se to osvedcilo. Drzim palce.
30. čer 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nevee Ahoj, moc děkuji za radu;) a poznám to? Začínám s ovu testama máš s nimi zkušenost? Když ho budu mít pozitivní, tak to znamená, že ovu teprve přijde že? Tak v tu chvíli je to dobrý se snažit ju? Děkuji moc
1. črc 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek