• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od dubna 2013

16. července 2013 
@kristl85 Ahoj, já jsem si dělala jen jednou ten digitální ovu test a už bych si ho nikdy za tu cenu nekoupila. Zjistila jsem podle bosleti břicha, že mi to sedí s kalendářovou metodou podle menstruace a no a pak jsme se v tom období snažili. Být tebou zjistila bych si to taky tak a pak bych vzala ten týden celý jako "stěžejní". Jinak se omlouvám, že víc se v ovu taky moc nevyznám, nakonec jsem neměla tolik čas to zkoumat. Ale dočetla jsem se, že je větší šance před ovu a hned nato jsem otěhotněla. Přeju hodně štěstí.
1. črc 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@nevee tak to já sem si koupila ty levný-1balení má 7testíků a stojí cca 75kc. Chci to s nima zkusit 2mesice a pak uz bych to mohla vypozorovat sama;) ja se v tom prave taky prd vyznam;))) tak treba se nám taky zadari co nevidět;) děkuji, tobe přeji příjemné tehu a také vse v pořádku;)
1. črc 2013 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ija1 Počkej, ty jsi 29.6. dostala ms a včera sis dělala test aje pozitivni? To by znamenalo, ze jsi těhotná a měla jsi ms? A dělala sis test aji dřív? Treba kolem 10.dpo? To by me zajímalo moooc;) a držím pěsti at je vse ok;)
1. črc 2013 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kristl85 kamarádka taky dostala ms, ale jen slabou, a pak byla pořád unavená během následujícího cyklu, tak se jí to nezdálo a udělala si test - byl pozitivní. Takže ms může přijít.. sice slabá, nebo nějaká jiná než obvykle, ale stává se to..
1. črc 2013 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 - jojo je, sice slabe jako duch ale je........takze cekam na dr. co se z toho vyvine.......a dr. tam bude az za 14 dni......
pravda je ze u prvniho mrnouska jsem taky dostala ms a pak byl test pozitivni...........takze me to neprekvapuje.........
delala jsem si test pac jsem ji mela o ctyri dny driv a mela takovej divnej prubeh..........
a sice MS je o neco slabsi, ale ma jinej prubeh........nemam zadny bolesti, ani o ni nevim........zadny akne, priznaky, nic....
1. črc 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 - jinak test 7DPO byl negativni a pozitivni az vcera 13dpo ale zatim malinko.......proto to nechavam otevreny.......
1. črc 2013 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak jsem zpatky.......prvni pokus neuspesny.......chemicke tehu..... :(( tak se me tak nezbavite :slight_smile:)))))
4. črc 2013 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Co je to chemické tehu? Mrzi me ze to nevyšlo;( vyjde to příště;)
4. črc 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 - no ze zjistis ze jsi tehotna a prijde MS.........proste se vajicko zanedlouho odlouci.......... nevyviji se........
4. črc 2013 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@ija1 tak to mě mrzí:frowning2:. U mě taky 2.7. MS, tenhle měsíc z toho taky asi nic nebude, protože dnes vyšel pozitivní OVU test normální, ale digitální ještě ne a ovu bude asi až 17-18 (minulý cyklus byla ovu podle bazální teploty až 2 dny po pozitivním test¨) a manžel je doma a já s dcerou na dovolené, takže posledn snažení včera :frowning2:.
15. črc 2013 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@brisalek - v pohodě, už jsem to tak nějak vzala........tak to zkusíme příště, teď máme ještě 14 dnů zákaz než dorazí MS..... tak uvidím.........nevzdávám to......
16. črc 2013 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek