• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od jara 2014

11. února 2014 
autor
@teeerez No tak to Ti jen tiše závidím. Já rok nedělala nic jiného, než seděla u netu a hledala inzeráty, odpovídala, jezdila na pohovory, upravovala životopisy apod. Po roce o mne projevila firma zájem jen díky tomu, že by na mne mohla dostat dotace. Stále nemám vyhráno, dokud nemáme razítko z pracáku, že mi dotace přiklepli, tak práci jistou nemám a nemůžu ani podepsat pracovní smlouvu. Aby té srandy nebylo málo, tak nemůžu ani na brigádu. Takže zatím stále čekám. Budu pracovat 9 hodin denně a můj plat bude 10 000 Kč čistého. A to mám prosím Bc. titul, který je mi ovšem jak vidno k ničemu.
15. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude ty blaho to je des :( muselo to byt asi hodne demotivacni, ale tak hlavne ze je uz na obzoru alespon neco :slight_smile: s temi tituly je to naprd, clovek vynalozi spoustu usili aby se k nemu dostal a pak ma nizsi plat i nez nekdo bez maturity :( nejake firmy navic strasne zneuzivaji toho, ze absolventi potrebuji praxi. Asi pred rokem jsem mela pocit, ze chci zmenu, sla jsem na pohovor do firmy v Parizske ulici (ta nejdrazsi :slight_smile: ) a teprve v mailu, kde mi napsali, ze me berou jsem se dozvedela, ze plat je 50/ hod hruba! mzda. No tak jsem radej zustala tam kde jsem, to je na Prahu hoodne malo a jeste s tim paradoxem sidla v parizske me to dostalo..
Jinac ja jsem dneska prave namichnuta, protoze slecna co mela byt na recepci vecery patek, sobota, nedele, nam nejdrive napsala, ze to chce zrusit protoze jede na slovensko, to jsme ji rikali ze proste nejde, tak napsala ze je nemocna a s tim uz clovek nic neudela. Nahradu jsme sehnali jen na patek, v sobotu ani nedeli se nikomu nechce. To bych pak fakt v Praze nakopla kazdyho, kdo si stezuje ze prace neni. Je a je ji spousta, jen ji lidi musi chtit :( a to maji nastupni 75 / hod cista, po 3 mesicich 100 / hod cista. Na to, ze to jsou zejmena studentske pozice a jedine co musi umet je usmivat se a teda anglina, tak se mi to zda docela slusne. Ale pry si to mame strcit za klobouk ... Ja nevim co ty lidi cekaji. Nedavno jsme zas dostali jednu vypoved s oduvodnenim, ze je na vecerni recepci prace a ona dotycna ocekavala, ze se tam bude moct v klidu ucit :-O to pak clovek vubec nestiha chapat :D

(pod vidinou pracovniho vikendu pred sebou se z toho asi potrebuji vypsat, jinak bych musela na nekoho kricet :-/ )
15. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teeerez Hotel?
15. lis 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. lis 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teeerez tak já dělám na úřadě a to že jsem řekla že budu dnes jen do půl druhé také neklaplo....takže teprve teď jsem doma :unamused: ...ale zase super že už mám víkend před sebou tak si konečně zase odpočinu..
15. lis 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teeerez ahojky, četla jsem tvůj příspěvek o studiu a musela jsem se smát/anebo brečet :grinning: Předpokládám, že studuješ práva :wink: Já to měla stejně, akorát, že jsem otěhotněla v září na začátku 5. ročníku.. teda "druhého" pátého, takže už mi zbývaly jen dvě zkoušky a v květnu jsem plánovala státnice a skutek utek :slight_smile: Teď studuju osmým rokem, za týden mám odevzdat diplomku, mám sotva třetinu a v lednu mám poslední státnici.. k tomu ještě toho novýho občana :grinning: Takže parádní závěr studia.. ale už plánuju druhý mimčo :grinning: :grinning: :grinning: Přeju ti, ať to vyjde hned v únoru a školu dokončíš už s miminkem v bříšku :slight_smile:
15. lis 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blannie oujeee, to jsi me trochu vydesila :D jojo, jsou to ony. Tak rikam si, ze na dochazku se tam nehraje tak co, NOZ je ale vylozene za trest :-/ ale jestli te v lednu ceka posledni statnice, tak to zvladnes a zvladas, cimz se pro me stavas optimistickym priladem! (sice protazene a take me toho jeste chybi trochu vic, ale to je uplne fuk :slight_smile: ):D
Diky za prani, take preju at se plany na druhe rychle promeni ve skutecnenost :slight_smile: ja si uz vubec neumim predstavit, ze bych jeste mela cekat dele, nejak na me ta touha po mimcu uderila strasne silne :slight_smile:
15. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak co holky? Jak jste si užili pravděpodobně poslední Vánoce bez bříška? :wink:
26. pro 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je to tu, zacina rok, ktery by nam mel prinest plno zmen :slight_smile: uz jsem se nemohla dockat!

@uztotakbude - sama prace :( ale plni nadeje, ze na pristi rok si to uz konecne zaridime lepe, vypneme a bude nas o jednoho vic :slight_smile:
1. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHoj holky,tak to vypadá,že jsem konečně našla skupinu kam bych mohla patřit. Mám tříletou slečnu a letos tak v květnu plánuji vysadit HA a pořídit ji "bratra" kterého si přeje. :slight_smile: Už jsem chtěla zakládat snažíme se od května,ale našla jsem Vás. Snad nevadí,že jsem se sem tak vetřela... :slight_smile:
15. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@maaxina Vůbec to nevadí. Tak ti přejeme, aby se vše zadařilo a na UTZ se pak rychle objevil velký pindík. :slight_smile: A když ne, budete se snažit napotřetí. Známí chtěli tak moc kluka, že mají čtyři holky a kluka čekají až teď :slight_smile:
19. led 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uztotakbude tak tři děti nehrozí :D Pokud se bratr nepovede,bude ji muset stačit sestra :slight_smile:
20. led 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala, od jara bychom se rádi snažili pořídit bratříčka nebo sestřičku pro toho našeho čertíka, co už máme doma :slight_smile:
20. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misell ahoj,tak doufám,že nás tu bude čím dál víc a všem se nám letos zadaří... :wink: Mě už to začíná pěkně stíhat...všude miminka,těhotný, už si připadám jak blázen :slight_smile:
22. led 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mam to samý, taky mam kolem sebe samý dětičky a těhulky :slight_smile:
22. led 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se mi to dostává do hlavy a moje přesvědčení,že vysadím v květnu nějak začíná pokulhávat :slight_smile:
22. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé paráda, už je nás tu víc :slight_smile: odpočítám dny alespoň do února, to už je mnohem blíž k jaru :D

@maaxina taky mam pocit, ze na me okoli kompletne zautocilo - vsichni rodi nebo tehotni a me se z toho totalne zbourily hormony :slight_smile:
22. led 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teeerez uplně Ti rozumím :grinning: mě ještě bombarduje dcera :slight_smile: akorát chudák neví,že jestli bude druhý tak uřvaný jako ona,tak ji to těšění se na miminko bude mrzet :grinning: :grinning:
22. led 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaxina to ji bude fuk, to bude problem maminky :D:D ja uz bych tak chtela aby mi doma taky neco kricelo :slight_smile:
2. únor 2014 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, přidávám se k Vám do skupiny :slight_smile:
2. únor 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pucmelinka tak vítej :slight_smile:
koukám,že se nám tu zatím nic neděje... Už se někdo snažíte? :slight_smile:
5. únor 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maaxina díky...
neděje se tu nic :frowning2:
5. únor 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...můžu se přidat? Už jedno mimčo mám, naší Radunce bude příští pátek jeden rok...další dvě kamarádky mají bříška a navíc mi přesně za rok končí mateřská, takže jsem před třemi týdny vysadila antikoncepci a čekám a čekám. Nechci to tedy moc hrotit, Radunku jsme taky neřešili a povedla se dost brzy. Nicméně jsem od listopadu nedostala MS...ne, že bych jí tak zbožňovala, ale bohužel bez ní je otěhotnění asi málo pravděpodobný :frowning2:
5. únor 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A...holky, nechcete dát tuhle diskuzi jako soukromou? Přece jen se tu píše o intimních věcech...
5. únor 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar Ahoj :slight_smile: obávám se,že to může nastavit jen správce ne? Tak vítej i ty, nám se malá taky povedla asi na 3.pokus,ale já ještě nevysadila, i když to kolem mě je samá těhule nebo mimina. Ach jo :slight_smile:
Doufám,že se ty cyklus brzy srovná a Vám se povede druhý špunt. Nebyla si s tím na gyndě?
5. únor 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už jsem se sice začlenila do skupinky snažilek leden/únor, ale ještě jsme nezačli zkoušet druhé štěstí, až o víkendu to zkusíme poprvé, tak si myslím, že i tady se občas objevím:slight_smile: Jestli můžu :slight_smile: Jen to tady musíme trošku rozpovídat. také doufám, že se objeví víc slečen a paní, co plánují začít na jaře.

@sarkar Šárko, jsem taky pro soukromou skupinku, ale myslím, že prvně se to tu musí víc "rozjet", nebo to můžem zkusit v jen pár lidech, ale víc hlav, víc ví... :slight_smile:
6. únor 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maaxina
@anit_001

Tak holky soukromá diskuze je zde: http://www.modrykonik.cz/forum/soukrome-diskuze/snazime-se-o-miminko-od-jara-2014-ii/ Vy dvě byste se tam měly dostat bez problémů, kdo další se bude chtít přidat tak prosím písněte :wink:
7. únor 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar ahoj, prosím o přidání...
7. únor 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já taky prosím o přidání :slight_smile: @sarkar
11. únor 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkar ahoj také prosím o přidání.. děkuji :slight_smile:
11. únor 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek