• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od ledna 2012

31. října 2011 
ahoj,planujeme že se začneme snažit o druhe mimi od roku 2012. :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přidávám se. Můžeme se snažit společně :grinning:
10. led 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat i když plánujeme snažení až od konce roku 2012, snad vám to nebude moc vadit? :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky meg, to víš, že můžeš. Navíc je dost dobře možné, že svoje plány přeplánujete hned na začátek roku :grinning: To bude první mimi?
14. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj juni, zatím to opravdu vypadá až na konec roku 2012, ale stát se může cokoliv. Jo jo bude první, z mého okolí jsem poslední co ještě nemá děti :grinning: :grinning: , všem kamarádkám už půjdou pomalu do školy. :sweat_smile: :grinning:
14. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohla bych se přidat k vám?Chtěli bychom se také začít snažit v roce 2012.Sice je to ještě daleko, ale plánujem to s ohledem na mojí práci a vyřešení bydlení.
15. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pulse, tak to jsme na tom podobně. Teď to vypadá daleko,ale ono to uteče ani nebudeme vědět jak.
15. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, už je nás víc :slight_smile: to nám to čekání aspoň rychleji uteče :wink: Jenom si nemyslete, rok uplyne jako voda a najednou si budeme porovnávat těhu testy :grinning:
Holky jenom tak pro zajímavost, co by se vám líbilo víc, holčička nebo chlapeček? My už kluka máme, ale klidně bych brala dalšího :grinning:
16. led 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se k vám přidávám..Rok uteče jako voda. :slight_smile: Nevíte někdo, jestli se před začátkem snažení má dělat nějaké vyšetření mě a přítele, jestli je vše v pohodě a můžeme spolu mít děti? Plánujeme první, takže o tom nevíme vůbec nic... :frowning2:
16. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zr.sko :slight_smile: Většinou pokud k tomu nemáte důvod (nějaké gen. dispozice v rodině atd.) tak se nic nedělá a prostě zkoušíte :wink: Já bych doporučovala (my to tak budeme taky dělat) předem začít brát kys. listovou a partner zinek a selen.
16. led 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, to je fajn že se rozrůstáme. Tak to si poznamenám s tím zinkem a selenem pro drahou polovinu, i když nevim jak to do něj dostanu on nechce brát ani vitamíny když je nachcípanej. Já ti ani nevim jestli bych chtěla holčičku nebo chlapečka, i když asi holčičku, u nás v rodině je to samý kluk, tak aby se to taky pomalu začalo vyvažovat :grinning: :grinning: , ale všechny moje kamarádky až na jednu mají holčičky, a to jsou taky pěkný raubíři. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg. manža měl uplně příšerný spermiogram, doporučovali nám jedině ivf, prej normálně to nepujde. Začal dlabat ten selzink a ejhle zadařilo se i přirozeně :slight_smile: Jinak s těma holkama je to asi všude stejné. Co já vidím, kolem jsou holky pěkné divošky :grinning: Proto bych klidně brala zase kluka kliďase :wink:
16. led 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juni: já bych chtěla víc chlapečka a manžel taky, ten už se vidí s autodráhama, legem,apd :grinning: ale protože bych chtěla děti dvě tak ideálně chlapeček a pak holčička :slight_smile: co se týče podpůrných vitamínů, taky budu brát kys.listovou a uvidíme jestli něco dostanu do manžela.
17. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
juni, to je fajn že se vám zadařilo normálně po zobání selzink, určitě to koupím, ale jak to do něj nacpu to je mi už teď záhadou :sweat_smile: :sweat_smile: . Kámoška má doma takovou malou dračici, že po jejím hlídání mě vždycky přešla na nějaký čas chuť si děti pořizovat, a na druhou stranu znám bezvadné malé kliďásky. Tak zatím koukám co by se mi líbilo a ukládám si to do složky abych na to nezapoměla.

pulse, holčičky taky staví lego :grinning: ,i když je pravda že chlapi asi dokáží pro chlapečka vymyslet lepší zábavu než pro holčičku
17. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
meg, kukla jsem do tvého albíčka a máš tam hezké kousky :slight_smile: Vidím, že se připravuješ opravdu na všechny možnosti i na dvojčata :grinning: Líbí se mi ta trojkombinace kočárku, ta modrá, to je chicco? My už teda máme x-lander, takže to je jasné. Ale příště už bych ho nekupovala :rolling_eyes:
17. led 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pulse: hlavně manžela nenuť ať ho nevyplašíš :grinning: U nás to bylo jenom díky tomu, že to prostě nešlo. Jinak bych to do něj taky nedostala.
17. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juni, to je jané pro slalom 2010, vypadá pěkně, ale už mi tam na něj psaly holky recenzi a prý rok 2010 nebrat, autosedačka a korba pro mimi jsou prý malé. Já ho viděla u nás, ale tu starší verzi a moc se mi líbil, co se mi líbí to si najdu a uložim, ale zjišťuju že ulítávám na trojkolový kočárcích. :grinning: A jaký máte ten x-lander? ty vypadájí všechny pěkně i dvojčatový, až tedy na ta malá kolečka. Ten odprůžený vypadal nejlíp, ale prý už ho nevyrábí. :confounded:
17. led 2011 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky meg, my máme tuším xa 2009(čtyřkolka). Bylo to koupené hned začátkem roku, pak začali dělat ještě jiné typy. A stejný problém jako u jane. Malá korba i autosedačka. Naštěstí na podzim už jsme byli ve sporťáku. Navíc teda není odpružený což mi u hlubokého hodně vadilo. Ale na to všechno přijde člověk až časem, až ho používá. Má teda normální, velká nafukovací kola (ne malá plastová), takže aspoň to je výhoda. Se sporťákem jsem ale spokojená. Takže příště bych volila jiný hluboký a tento sporťák :wink:
18. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pááni vy už plánujete kočárky...to jsem ráda, alespoň se můžu taky začít porozhlížet a nebudu si připadat jako blázen :wink:
18. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj juni, tak to si taky poznamenám :grinning: , kdysi x-lander chtěla kamarádka a taky říkala, že se jí zdá ta korba malá, ale to bylo před 4 lety to sem to nijak neřešila :grinning: :sweat_smile: U tříkolového kočárku zatím v představách zůstanu a uvidím :grinning: :grinning:

Ahoj zr.ska, na plánování kočárku je brzo, ale koukáme a vyměňujem si dojmy. Já to venku ošmíruju a pak koukám doma na netu co a jak a když se mi to líbí poznamenám si to.
18. led 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zr.sko, no jasně, je brzo :slight_smile: ale zase proč nemít aspoň nějakou představu o tom, co by se ti líbilo a co by měl kočárek splňovat, že? Navíc příští rok budou zase jiné typy, doufejme, že dokonalejší a za lepší ceny :sunglasses:
18. led 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak :slight_smile: Já tedy nevím jaký tip kočárku jsem to viděla, ale úplně jsem se zarazila jak je malý. To dítě v něm určitě nemohlo ani roztáhnout ručky :unamused: To já si představuju nějaký do kterého se vejde s velkou rezervou a bude se tam moc pořádně rozvalit :slight_smile:
18. led 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se k vám přidat? plánujeme snažení o mimčo přesně od ledna příštího roku...
18. led 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla a píšu si...selzink :slight_smile: já plánuju začít jíst určo kys.listovou, dobrý je prý femibion, jak dlouho předem to má smysl brát? hlavně teda musim taky pořešit, kdy vysadim HA...

a co se týče kočárků, tak u mě zatím vede gesslein, protože má velkou korbu právě...jinak všechny ostatní jsou malé...a jde do něj sedačka maxi-cosí :slight_smile:x-lander máme jako druhou možnost, ale vadí mi, že nejde přehodit rukojeť, prý miminkům často ze začátku vadí, že nevidí na mámu...
18. led 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zr.sko :slight_smile: mně už by ani tak nešlo o rozvalování prcka, protože v kočárku většinou spinkají, ale spíš o to, že se tam pak nevleze i s fusakem :frowning2: S kámoškama jsme se zhodli na tom, že by to chtělo nějak namixovat. U každé značky by se dalo najít něco dobrého a něco špatného. Bohužel samozřejmě čím víc "vychytávek" tím vyšší cena :rolling_eyes:
19. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky cocci :slight_smile: no jasně, že se můžeš přidat, víc hlav víc ví :grinning: Já zkusím brát tu listovku. Ale nevím nevím, jsem asi nějaký zvláštní případ, protože mě to vždycky pořádně prohnalo :grinning: Ono se tvrdí, že stačí vyvážená strava. Tak na to jsem spoléhala. I když do nějakého čtvrtého měsíce mi bylo pořád špatně, takže jsem jedla vyvážené suché rohlíky :grinning: No a HA plánuju zobkat až do prosince. Musíme si přece ještě pořádně užít Silvestr,ne? :grinning:
No a ještě k té rukojeti. Je pravda, že malému to taky chvíli trvalo, než si zvykl, že mě nevidí. Chodili jsme na procházku stylem, že jednou rukou jsem tlačila kočárek a druhou ho držela za ruku :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
juni: Já mám malého brášku, je mu 19 měsíců a od narození má pořád stejný kočárek. Jen teď už v něm moc nespí, je to hlavně jen jeho dopravní prostředek. má polohovatelné záda, takže se jen sklopí do sedu. A když vydím některé ty kočárky dneska, tak ty jsou tak na roční dítě a pak už by se tam nevešlo...No už se na to těším :grinning:
cocci : Ahoj :slight_smile: To by mě taky zajímalo, kdy se má vysadit HA. Asi taky bude rozdíl v tom, jestli jí někdo bere 10 let nebo 2 roky. Jde o to, aby se tělo stihlo nějak očistit od těch prášků nebo tak něco? Zatím jsem to moc nezkoumala...
19. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tě cocci mezi námi. Já plánuju vysadit HA v listopadu nebo prosinci 2012, někde jsem četla, že není nutné vysazovat HA aby se tělo vyčistilo, podle toho článku se člověk může snažit rovnou po vysazení, i když podle mě záleží na organismu za jak dlouho se nastartuje, po stopce z HA tak nevim :confounded:
19. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mně dr řekl, že není nutné vysazovat prášky právě kvůli tomu pročišťování. Ale pokud žena otěhotní bezprostředně po vysazení, tak je tam vyšší šance dvojčat.

zr.sko, teda tak malý bráška, to máš praxi jako hrom :grinning:
19. led 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
juni: Tak nějakou praxi mám, to je fakt. Je to super... :slight_smile: akorát, že s rodiči nebydlím. Malý mi ale strašně přirostl k srdci. Snad ten příští rok vyjde... :wink:
Mě by se dvojčátka líbili, alespoň by se spolu nenudili.
19. led 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky plánujeme časem miminko. Manžel to nechává hodně na mně, jak já se na to budu cítit. S tou antikoncepcí jsem si všimla dvou směrů: bud žena vysadila a ihned otěhotněla, nebo pár měsíců čekala a pak se to čekání obvykle prodloužilo na několik měsíců. Takže můj plán s 3 měsíci vyčištění po antikoncepci jsem zavrhla a až vysadím, tak s plnou parádou :slight_smile:
19. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 6
Tvůj příspěvek