• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od ledna 2012

31. října 2011 
Ahoj, jedna kamarádka zvolila tu čistící fázi a jedla zdravě, nechodila do zakouřených prostor, přestala pít alkohol a po třech měsících se jí hned povedlo otěhotnět. Taky bych brala dvojčátka, byl to vždycky můj sen a jedno mimi byl bylo taky fantastický, člověk je rád i za to málo co má nebo mít bude :grinning: .
19. led 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zr.sko: Je fakt, že když jsou dvě děti, určitě se spolu nenudí. Já jsem teda po porodu byla ráda, že je jenom jedno i tak jsem toho měla ................hafo :grinning: Teď jak už je prcek větší, tak bych to klidně i brala.

lisky: já jsem patřila do té druhé skupiny. Taky jsem čekala až si tělo od těch hormonů odvykne až to nakonec nešlo. Takže po vysazení budeme hned taky pálit ostrýma :grinning:

meg: ještě, že jsi tak skromná :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj juni, jo to se člověk naučí když bydlí v 1+1 s drahou polovinou, a dvěma bláznivýma psíma holkama :grinning: :grinning: Taky budeme asi hned pálit ostrýma, snad 12 let braní prášků nebude velkou překážkou :confounded: :grinning:
20. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky sorry,že vám sem lezu,ale taky jsem si krásně plánovala kdy přesně si pořídit mimi
Tak jsem vysadila HA rok se čistila a pak se na ostro snažili 2 roky a stále nic.Manžel si nechtěl připustit ,že by se mohlo něco dít.Nakonec jsme skončili CARu (centrum asistované reprodukce) a manžel má horší spermio.Tak půjdeme na IUI v únoru.

Chci Vám jen poradit pokud se nezadaří do půl roku ať jde partner na spermio ať se netrápíte tak dlouho nejistotou jako já....

Krásné plánování :slight_smile:
20. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky, tak možná budu vysazovat HA dřív než sem myslela, ale ne kvůli mimču. Mám nějaké problémy s cyklem, dneska jsem byla u Dr. a uvidím, co výsledky. Ale taky jsem původně plánovala že vysadím tak měsíc před...No tak uvidíme, každopádně mimčo fakt až od ledna, protože sice pracuju už dlouho, ale plnej úvazek až od října(to jsem dělala státnice) a ted pracuju na OSVČ a neplatim si nemocenskou, ted teda snad budu měnit místo a už to bude normálně na smlouvu o prac.poměru, tak si musim odpracovat těch 270dní abych měla nárok na mateřskou. Muž je taky OSVČ a nemocenskou si neplatí, takže by to nešlo ani přes něj.

Je tolik věcí, na co musí člověk myslet než má mimčo, nepřijde vám?

Jinak ty kočárky jsou fakt naprd jak jsou maličké ty korby, původně jsem chtěla Tetonii, ale když jsme viděli někde loni na výstavě tu korbu, tam by se nevešla ani panenka a takový tenký materiál, no rozhodně nic pro zimní a větší dítka. A vzhledem k tomu že já mám 175cm a muž 185cm tak asi drobka mít nebudem :slight_smile:...

A spermio máme za sebou asi před dvěma roky, manžel měl jít původně na nějakou operaci (kvůli varikokéle) ale vyšel mu sper SPG tak doktor řekl, že to je lepší nechat být, když to nic nedělá. Ale asi si zajde ještě letos na kontrolu, zda se to nezměnilo...
20. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
meg: já myslím, že ne. Prostě zkusíte a uvidíte :wink: :grinning:

marleene: držím palce ať to vyjde :wink: Já myslím, ale že všechny co jsme tady si uvědomujeme, že to nemusí vyjít hned na poprvé. Já jsem manžela po půlroce snažení taky přesvědčila k návštěvě do CARu a taky mu vyšel strašný spermiogram. Dr.nám hned na rovinu řekl, že můžeme zkusit IUI, ale že nám velké šance nedává. Spíš se máme připravit na IVF+ICSI. No a jak jsem už psala, manža začal dlabat selzink a ani na IUI jsme nemuseli, protože se zadařilo :slight_smile: Zázraky se holt někdy dějí :wink:

cocci: máš pravdu, není to jenom takové to hezké plánování výbavičky pro mimi, ale i mateřská atd. :confounded: No a s tím spermiem držím palce. Ať je to všechno OK. Ale pokud teda budeš vysazovat HA, tak je možné, že v době kdy my se začnem snažit, tak ty už budeš mít malého drobečka, co? :grinning:
20. led 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jsem vám tady tak vlezla, tak se omlouvám :slight_smile: Na podzim 2010 jsem zakládala diskuzi Snažení podzim 2011, jsem si říkala, jestli nejsem divná, že rok dopředu už plánuji, ale fakt to letí, jak blázen, to je super. Jinak k té antikoncepci, kamarádka už se snaží 6 let o mimi a bylo jí porazeno, ať azčne jíst na třeba dva tři měsíce antikoncepci a pak ať vysadí a pustí se hned do toho, že prý hned po tom, je velká pravděpodobnost otěhotnění.
20. led 2011 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě to s tou mateřskou mě trošku trápí. Teď žijeme v zahraničí a máme naplánováno se vrátit do čr na podzim. Začít hned pracovat a odpracovat si těch 270 dní, aby jsme si mohli zvolit délku rodičovské...Jsme domluvení, že se snažením o mimi začneme dva nebo tři měsíce po tom co najdu práci :wink:
20. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
antikoncepci beru 7let a vysadím jí také těsně před :slight_smile: I Dr. mi to tak poradila, že je to lepší.Mám ale obrácenou dělohu, takže už teď mě upozornila že se díky tomu nemusí hned zadařit :frowning2: Dnes jsem byla s kámoškama co mají obě mimča posedět a když mi jedna vyprávěla co všechno tomu předcházelo než otěhotněla tak už mě z toho teď běhá mráz po zádech.
20. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Chces-li Boha rozesmat, povez mu o svych planech :grinning: Babickami v roce 2042 si nechcete zalozit? :wink:

Urcite to nekterym z Vas ve 2012 vyjde, dokonce i v kvartalu, ktery si naplanujete, ale cele rade to muze vyjit az za nekolik let...takze bych se priklonila k tomu, co rika Marlenee. Hezky vecer.
20. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to martina_z a ostatní, kterým se nelíbí toto téma. Já myslím, že toto téma je OK, nikoho neuráží a nikoho ani nenutí aby se přidával a psal své názory. Jak jsem psala už Marlenee, myslím, že co jsme tady, tak si uvědomujeme, že se nemusí zadařit na poprvé. Není to téma TĚHULKY, ale SNAŽILKY, to jenom pro upřesnění :grinning: Tak prosím, neberte nám naše snažení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Takže babičky 2042, pojďmě klábosit dál :sunglasses: :grinning:
20. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, soory že vám sem lezu a nakukuju, ale nic si z některých nedělejte. a hlavně těšte se a zároveň si zatím užívejte.Já to taky měla naplánovaný snad od 19 a snažit jsme se začali o rok dýl než jsem měla naplánované kvůli práci takže teď v září 2010 a to mi je 25 :grinning: .....akorát zatím bezúspěšně, ale snad se brzy dočkáme. :wink:
Takže pěkně kláboste, plánujte................ať vám ten rok rychle uteče pááááááá
20. led 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Myslím, že v titulku je napsáno jasně Snažení se o miminko od ledna 2012. To neznamená, že budeme hned všechny těhule, ale snažit se o to budeme :grinning:
21. led 2011 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Juni, nemusis hned reagovat takhle podrazdene, neni to dobre na plet. :wink: Jasne, to tema je zcela ok a muzete si tu povidat, co hrdlo raci. Neda se rict, ze by se mi nelibilo, ale jen jsem se nad tim trochu pousmala, protoze jsem si to taky drive docela planovala a clovek mini, priroda meni. Peace & Respect.
21. led 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
martina_z nezlob se, ale snad jsi nemyslela, že s tebou budu souhlasit? Nemyslím si, že jsem reagovala podrážděně, jenom jsem, stejně jako ty, napsala svůj názor. Takže tímto končím diskusi na téma adekvátnosti tohoto téma a dál už budou doufám přispívat jenom holky, které jsou na tom stejně jako my, které se těší, že se budou snažilkovat za rok a chtějí si zdělovat dojmy. No a jestli patříš mezi ty, kterým se nedaří otěhotnět, tak držím palce aby se ti to co nejdřív povedlo :wink: pa pa v nějaké jiné diskusi
21. led 2011 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj všem, koukám že se to tu nějak rozjelo.Vracet se k tomu nebudu ať nerozčeřím vody. U nás chce jít na rodičovskou přítel, tak to snad přežijeme všichni. :grinning: :grinning: :grinning: a jakou délku si vybere to už nechám na něm :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nezaložíme soukromou diskuzi? A klidně se můžem jmenovat Babičky 2042 :slight_smile: Asi každej ví, že člověk míní, život mění, ale já teda velké kroky plánuju- VŠ jsem plánovala, svatbu taky, tak to mimčo si taky v klídku naplánuju...vyjít to nemusí, ale štěstí přeje připraveným, ne?

Jinak výsledky naštěstí OK, takže HA se zatím vysazovat nebude. Taky mi doktorka říkala, že po vysazení je jako "pohnojeno". :grinning: :wink:
21. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
cocci Já nevím jak taková soukromá diskuze funguje, to by byla zamčená jen pro nás?
Slovo "pohnojeno" se mi líbí :grinning:
21. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasný, mohli by tam jen tii, který by tam byli přidaní,ale jak na to nevím, co holky, nevíte někdo, jak se to zakládá???

a pohnojit se musí, aby tam mimčo vyrostlo, ne? :grinning:
21. led 2011 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, taky bych do toho šla, ale nevím jak se soukromá diskuse zakládá? Jo to máš pravdu pohnojeno musí být :grinning:
22. led 2011 ve 04:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, já jsem taky pro tu soukromou diskusi. Ale bohužel taky nevím jak ji založit :unamused: A můžou tam když tak psát i holky, které budou mít opravdu zájem se k nám přidat?

Cocci, pohnojeno je fakt náááádherný výraz, to budu taky používat :grinning:

meg, ty jo, to je super, že chce jít přítel na rodičák :slight_smile: Já teda neznám žádného chlapa, který by se tak staral o děti, tak aspoň můžu tvrdit, že ho znám z netu :grinning:
22. led 2011 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Soukromá skupina se založí když kliknete na fórum, pak vlevo jsou sloupečky tak soukromé skupiny a dole je ,,založit soukromou skupinu. Stačí název a přidat všechny naše přezdívky, pokud bude chtít někdo přidat tak stačí napsat zakladeteli skupiny a ten také může někoho ze skupiny vyhodit. Myslím že by skupinu měla založit ta z nás, která založila tuhle diskusi.
22. led 2011 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám že diskuzi založila Anettte a nemá tu zatím žádný příspěvek, tak nevím zda jí nezaloží některá z nás :slight_smile:
22. led 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím a přeju hezký víkend holky...

meg před tvým mužem hluboce smekám, musí to být supr chlap! u nás bude muset manžel holt finančně zabezpečovat, protože z mýho platu bysme měli tak na plínky...

pulse a nechceš se toho ujmout tedy? anette se tady od založení neukázala...
22. led 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, až některá založíte soukromou skupinu dejte vědět :grinning:

odvahu on má, a umí i vařit :grinning: :grinning: , ale je to podobné jak u vás cocci, já mám citelně větší výplatu a drahá polovina odvahu a chuť do toho jít, a s mou pracovní dobou to bude snad v pohodě, jinak mu nezbude než jít pro radu za maminkou aby mu pomohla, bydlí totiž na stejném sídlišti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem to zkusila, založila ale nevím jestli správně :unamused: Název je stejný, přidala jsem vás jako členy, tak mi napiště zda se tam dostanete.....je to v soukromých skupinách.
23. led 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem to našla... :wink:
23. led 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, pulse supr žes to založila, ale ta skupina je jakoby prázdná, ještě tam není žádná diskuze...nebo já ji nevidím?
23. led 2011 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem jí založila, jmenuje se ,,Naše plány:o),,
23. led 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulse tak tu tam fakt nevidim, ale chci se pridat :wink:
28. led 2011 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek