• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od ledna 2012

31. října 2011 
@alyssa.anna No právě! Mně teda nic nekřupe, ale třeba nevydržím dlouho stát, nebo být dýl skrčená a tak. Hnedka mě záda bolí... Je to nepříjemný. Měly bysme se do toho teda poctivě dát :slight_smile: A jak často vlastně cvičíš?
20. bře 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@audrey44 Tak tak. Když mám opravdu čas a prostor tak tak půl hoďky až hoďku denně vysloveně jenom krk, šíje a záda. ty jsi říkala, že chodíš na jógu viď? Jsi začátečník? Já bych se možná i odhodlala, ale mám taky strach, že nebudu zvládat a totálně se tam před ostatníma ztrapnim.
20. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna To cvičíš hodně! Já chodím na jógu jen 1x týdně :frowning2: Je to tedy power jóga, takže i trošku posilujeme. Jsem začátečník, cvičím od začátku roku. Ale cítím, že se zlepšuju :slight_smile: Vůbec se neboj a zkus to aspoň párkrát. Stydět se nemáš proč - cvičíš kvůli sobě, ne kvůli ostatním :wink:
20. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
My taky plánujeme snažit se o druhé mimčo zhruba od příštího roku :slight_smile:
Můžu se k vám přidat?
20. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kali.kal Ahojky přidám tě do naší soukromé skupiny která se jmenuje ,,Naše plány,, :slight_smile: Pokud by jsi diskuzi neviděla, napiš mi.
20. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse : a hodíš mi i odkaz :slight_smile: abych to nemusela hledat :wink:
20. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse ahoj mohla bych se také pridat. Děkuji
21. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova Ahojky, přidala jsem tě mezi nás. :wink:
22. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achojky Holky, můžu se taky přidat? Děkuji :slight_smile:
24. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminek ahojky přidala jsem tě mezi nás :wink:
25. dub 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
i já bych se ráda přidala. S přítelem jsme se domluvili, že se snažením o naše první miminko začneme na jaře 2012 :slight_smile: Oba se už moc těšíme, ale nyní to ještě není možné. Za měsíc státnicuju a pak musím ještě alespoň na chvíli do práce. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Přítel, ten by už nejradši začal ihned. Pořád mě přemlouvá, abych už HA vysadila, ale alespoň jeden musí mít rozum :D
27. dub 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskle89 ahojky přidala jsem tě do naší soukromé skupiny, už by jsi jí měla vidět :wink:
28. dub 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. Nejdřív jsem myslela že bychom začali už listopadu ale asi to odložíme na leden. Je mi 26 a asi už by to chtělo. Začali jsme stavět barák tak chci mimčo až to bude tak nějak postavené, nebo alespoň až se to bude chýlit k závěru. ještě před půl rokem jsem nemlela o ničem jiném než o miminku ale najednou nic, už ani nešišlám na kočárky a podobný. Asi mi už definitivně hráblo.
Antikoncepci jsem dobrala před měsícem. Uznala jsem že když stavíme ten barák tak na nějkteré "věci" už neni tolik času a sil. Takže si manžílek bude muset dávat pozor :grinning:
28. dub 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@socina Ahojky přidala jsem tě mezi nás :wink:
1. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak po odmlce jsem zase tady a asi se mi to snažení od 2012 zkomplikuje :frowning2: Musela jsem teď nově začít brát HA kvůli cystám a navíc musim nejdřív ty cysty zkusit nějak vyléčit, takže se mi to celý nějak komplikuje :frowning2:
14. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna Napiš pulse a přidej se k nám do soukromé skupiny :slight_smile:
19. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse ahoj mohla bych se přidat taky k vám? 3.1. mi bude 23 tak bychom se také rádi začali snažit .. tento rok je ve znamení dokončení stavby domku, takže příští by už mělo být na řadě miminko :slight_smile:
19. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraz přidala jsem tě do naší soukromé skupiny :wink:
19. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna taky jsem tě přidala :wink:
19. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám také přidávám. Asi to nebude od ledna, ale určitě již během roku 2012. Nečekala jsem, že budeme moci takhle brzy. Už aby byl rok 2012 :slight_smile:
31. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám taky přidat? :slight_smile:
7. čer 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzkka88 ahojky přidala jsem tě :slight_smile: odkaz na soukromou skupinu http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nase-planyo/
8. čer 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atevi23 Ahojky, taky tě vítám a přidala jsem tě také do naší soukromé skupiny, odkaz výše.
8. čer 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda vespolek, s dovolením bych se k vám taky ráda přidala...
původně bylo mimčo v plánu až tak cca za dva roky...Ale zdravotní problémy naše rozhodnutí změnily a my plánujeme začít se snažit někdy mezi listopadem a lednem...Záleží na ještě na práci a finančních okolnostech...asi to taky znáte :unamused:
Ale jelikož se mnou mateřský pudy mlátí jako blázen, klidně bych měla mimčo ted hned a okamžitě :grinning:
9. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipetulaa přidala jsem tě mezi nás, odkaz výše :slight_smile:
9. čer 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky je tu nekdo kdo se bude taky snažt o mimčo od ledna 2012?
28. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj přidávám se :slight_smile: už máme 18 měsíčního prcka a rádi bychom dalšího ale bohužel musím v záři na konizaci děložního čípku takže se snažením musíme počkat až do příštího roku.
2. srp 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám taky přidat? :grinning:
5. srp 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pulse My také plánujem mimi, už máme jednoho 5ti letého chlapečka ,můžu se taky přidat? :slight_smile: :slight_smile:
22. srp 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek