• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od listopadu 2013

17. prosince 2013 
@denculinka Ještě nevíme, mrcha by měla přijít každym dnem, tak uvidíme.:slight_smile:
@barca6679 Ahoj.:slight_smile:
11. lis 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už máte vymyšlený, jak to sdělíte rodině? My už nad tím přemýšlíme...:D Aby to bylo originální.:slight_smile:
12. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marukm Ahooj, no my to tak nějak asi máme :slight_smile: Když by to vyšlo do vánoc, tak by jsme okopírovaly tu fotečku z ultrazvuku :slight_smile: A vložily do obálky, a daly by jsme jim to jako dárek v obálce :slight_smile: a oni až by to otevřely by našly ultrazvuk :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka No, to je taky možnost.:slight_smile: A kdyby to vyšlo už teď? Já bych to do Vánoce nevydržela.:D
12. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marukm To ani my ne, ale udělaly by jsme to i tak jak na vánoce :slight_smile: že by jsme šly na návštěvu s obálkou a že pro ně máme předčastný dáreček :slight_smile:
12. lis 2013 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem byla u doktora na kontrole, doporučil mi vitamínky i pro manžela, doufám, že příště si už půjdu pro průkazku :D. Lékárnu jsem tedy vzala útokem. Tak snad vše bude ok. Mám trochu obavy. HA beru přes osm let a mám strach co bude.
Jinak mě je 24 a s manželem jsme tento víkend oslavili roční výročí svatby.
12. lis 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky začali jsme se snažit od včerejška, uvidíme kdy se zadaří... :grinning:
12. lis 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 tak to preju, aby se co nejdřive povedlo :slight_smile:
12. lis 2013 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@franerka I já sem brala HA dlouho(9let) ,a doufám že vše bude jak má :slight_smile: Snad ano :slight_smile:
12. lis 2013 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ach jooo, taky máte doma chlapa který ani pořádně neví zda-li to dítě chce?? :/ Já jsem s toho už taková špatná, vždy se jednou spolu bavíme a jak a co pořídíme apod.. A pak když mu člověk řekne, že bude mít už Ovulaci že je možný že se to může chytit tak zase že semnou spát nebude... :/ No ani si neuvědomuje, že nic jiného skrze to moje zdraví mě nezbyde :/ ,že mě doktorka řekla, že už nebudu muset mít taky děti vůbec :/ A ať se snažíme co nejdříve.. Jsem zase nějaká smutná :(
12. lis 2013 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty máš nějaký zdravotní problém?
To můj manžel se na miminko těší víc než já. Původně jsme se měli začít snažit až v únoru 2014, ale manžel mě ukecal už na listopad. Je prostě natěšený a nechce čekat už ani o týden déle :D
12. lis 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@franerka Jojo měla jsem teď problémy ohledně cyst... A bylo mi řečeno,že bych taky nikdy nemusela už mít děti, že by mě musely odstranit vaječníky, a tak :/ ,a že jiným způsobem už se jich nezbavým jelikož moje tělo už se nevyvíjí tak to prý odbourám jenom těhotenstvím... :/
12. lis 2013 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka - díky za přání, jak čtu o tvých problémech, tak bych asi manžela/přítele nedráždila a když máš ovulaci,prostě bych na něj skočila. Chlapi některé věci neradi dopředu řeší...u nás to je tak, že zase já to nechci řešit a mažel se těší snad víc než já... :grinning:
12. lis 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka já bych v tvém případě před manželem vůbec nezmiňovala slova jako ovulace a musíme..ale prostě bych jej svedla, když je třeba... :grinning:
12. lis 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84
@franerka Holky děkuji, mě to teď v dobrým smyslu rozesmálo ... :slight_smile: , ale slzy mám stále :( musela jsem jít i projít se ze psem .. :/ Docela mě to i zamrzelo no :(
12. lis 2013 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer všem :wink:
12. lis 2013 ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás se taky manžel těší snad víc než já...pořád se mě ptá, kdy už si udělám ten test...a už plánuje, jak zařídí dětskej pokoj.:D

Ale souhlasím s holkama, zmiňovat před chlapem něco jako ovulace (nedejbože ovulka) nebo plodný dny nebo tak..myslim, že ten můj by se mnou pak nechtěl mít sex ani za zlatý prase...
12. lis 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@denculinka - nevím kolik je tvému partnerovi, tobě je 21 let, upřímně v tomto věku jsme na děti já ani partner nemysleli, takže to musíš brát i podle toho...nevím jakjste na tom finančně a co se bytu týče, to jsou další věci, které nladu ovlivňují...
mě je příští rok 30 let a manželovi bude 33 let, z toho jsme 4 roky svoji, ale ve vztahu jsme spolu 12,5 let, posledních 5 let jsme pocestovali všechny různé státy co se týče zahraničí, mám v práci po výšce 5 let praxi, manžel má snad 12 let praxe, oba smlouva na neurčito, bydlení právě dořešujeme a už to prostě s dítětem zvládneme, navíc máme v domě rodiče v důchodu...a co se mého zdraví týče, jsem 2 roky po operaci cysty na kostrči, nevím jak dopadnu u porodu, ale tak co, to budu řešit až otěhotním...
12. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 Ahoj, víš tady jde o to, co mě doktorka řekla,že hold mám ten stupeň cyst kterým pomůže jedině otěhotnění... :/...Jinak abych pravdu řekla chtěly jsme počkat :slight_smile:.. Jen že teď mě doktorka řekla toto...Mám hrozné teď bolesti břicha,a hrozné křeče, a odbourám to jedině tím těhotenstvím...Proto jsme se teda rozhodly že už kvůli mému zdraví a mém bolestem, by jsme do toho šly a aspoň mě to pomůže(teda doufám v to)...
jinak co se týče našeho bydlení a zabezpečení dítěte nemáme problém,přítel bere pěkný penízky,já zatím též :slight_smile:, byteček máme,a rodiče mám taky stále doma,když bych pomyslela i na občasné hlídání...:slight_smile:A pro miminko už máme komplet Vše,po mém 3ročním bráškovi :slight_smile:
12. lis 2013 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka - tak pokud zabezpečení není problém tak možná to je jen o pocitu tvého partnera, třeba to je na něj přece jen brzo...neřešila bych ovulaci před ním, jen bych se nechránila, stejně jste se tak dohodli... :slight_smile:
12. lis 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 Asi tak to udělám, no uvidíme .. Nějak jsme to nečekaly no ,že takhle to dopadne u mě a vyskytnou se takové zdr.problémy :/
12. lis 2013 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... včera jsem neměla šanci se tady dostat... Přišla na mě o víkendu nějaká chřipka a byla jsem ráda, že po šichtě už ležím v postýlce s Paralenem. Dnes ráno jsem to nevydržela a udělala si test... Bohužel negativní :frowning2:(( Mám to dostat ale až v pátek, tak zkusím o víkendu druhý test, ale nevidím to moc nadějně.... No co jsem si myslela... První dítě nám trvalo přes tři roky a i když mám jiného partnera, tak jsem si naivně myslela, že to půjde hned napoprvé.... Chce se mi brečet..... Navíc ty sny.... Každou noc se mi zdá o mém bývalém manželovi. Příští týden se vdávám a v hlavě mám úplně něco jiného.... Ach jo. Potřebovala bych vymazat mozek a začít znova... No nic. Jdu probudit Sebastianka, zavézt ho k babičce a honem do práce - a myslet na něco jiného, než na tu blbou jednu čárku na testu :frowning2:((( Zatím se mějte. papapa
13. lis 2013 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 Je to hrůza, když po tom člověk tak touží..já už jsem se do té fáze taky dostala. Resp. pořád jsem si řikala, ono to přijde, nebudu se na to upínat, nebudu si už dělat test. A stejně jsem to nedodržela.:slight_smile: U mě to zatím vypadá docela nadějně (duch), ale mám strašné bolesti v podbřišku, takže už se nejspíš blíží to, po čem teda fakt netoužím. Ale hlavu vzhůru, vždyť se vdáváš! Já nemohla dospat a byl to nejkrásnější den mého života (i když to byl až druhý termín a byli jsme nakonec jen ve 4). Se "skoromanžou":D to spolu určitě zvládnete..a už jedno krásné dítě máš..aspoň on tě může držet nad vodou.;)
13. lis 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka - tak stejně ono některé holky mohou otěhotnět kdykoli, i během MS, i po ní, i uprostřed, i před MS, je to různé...takže pokud vyloženě něděláš ovulační test, tak nikdy nevíš nic jistě :grinning:
13. lis 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barca6679 Vůbec nevěš hlavu, uvidíš že až bude ta správná doba tak ono to určitě přijde :slight_smile:
13. lis 2013 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 Jasnýýý no, uvidíme jak to bude u nás... :slight_smile: Vím, bude to teď znít blbě, a trapně asi :slight_smile:, ale jak funguje ten Ovulační test? :slight_smile: Já o tom slyším i poprvé... já vím, asi jsem 100 let za opicema :D
13. lis 2013 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka - tak to jsme možná dvě, četla jsem to nedávno tady na koníkovi,mělo by to fungovat stejným principem, jako test na těhotenství...http://www.ovulacni-test.cz/jak-ovulacni-test-funguje
13. lis 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 Aha ,už jsem myslela že jsem jediná :slight_smile: A to si uděláš kdy ? To aby se dělalo každý den, aby se zjistila ovulace :D
13. lis 2013 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka - no to bys asi musela testovat skoro KAŽDÝ DEN, ale asi by stačilo pár dní před předpokládanými plodnými dny, ale zajímavé je, že jsem se v tom odkazu dočetla, že i v plodných dnech máš pouze 20 % šanci otěhotnět...ještě se mi ten test dělat nechce,ale třeba kdyby se nedařilo, tak bychto adi zkusila... :wink:
13. lis 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 A myslíš / te , že jak jsou na internetu ty kalkulačky jak si vypočítat ovulaci tak že to jsou lži? :slight_smile: Já jsem si to vypočítala, a tak jsem s tím nějak počítala :D ,že to tak bude... :D
13. lis 2013 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek