• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od listopadu 2013

17. prosince 2013 
@denculinka - no tak každý jsme jiná,můžeme to mít jinak, moje kamarádka měla plodné dny ba konci cyklu, druhá na začátku, další uprostd, takže to je asi individuální...ten ovu test by nám to všechno pěkně osvětlil si myslím...
13. lis 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 To asi ano no :slight_smile: Ale třeba internet má pravdu :D
13. lis 2013 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem si to napřed ovulaci vypočítala na netu a potom jsem si v ty dny dělala ovulační testy.... Prý to tak funguje. Jenže jsem stejně měla čárku jenom jednu. Dneska jsem volala sestřičce od dr. a ta mi řekla, že ovulační testy jsou jenom takové orientační, ať na ně moc nespoléhám. Prý k nim můžu přidat ještě bazální teplotu a sledovat to. Když se teplota v pochvě zvýší asi o 2 desetiny, tak probíhá ovulace. A u testu, když jsou dvě čárky, tak ovulace proběhne do 24 hodin.... už jsem to studovala....
13. lis 2013 v 18:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenže já jsem před těmi asi 9ti lety neměla ovulaci vůbec a podporovali mi vývoj vajíček právě hormonama. Píchala jsem si každý den injekci do stehna, k tomu nějaké tabletky a až pak jsem otěhotněla.... a mám strach, že je to teď stejné.... Sestra mi ale taky řekla, že je stejně na nějaké léky a hormony brzy...
13. lis 2013 v 18:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dnes 8DPO a už bych si nejraději udělala test, ale je ještě brzo, musím vydržet, až do pátku :confounded: A jak jste na tom vy, jak se daří?
13. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@margotecka To už máš 8 dní ,že jsi to nedostala? :slight_smile: Tak to začíná být podezřelé :slight_smile: Jinak u mě ještě nic, Ovulaci podle výpočtů na netu mám až od pátka do úterka tak uvidíme jak to bude pak :slight_smile: A zdali jsem vložím info že se zadařilo a nebo slzy že ne :/ :slight_smile:
13. lis 2013 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka Do tohoto pátku? Já jsem dělala test dnes a nic. Ještě jeden zkusím o víkendu, ale asi nic :frowning2:
13. lis 2013 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám ted asi týden před MS a jsem nafouklá a dostala jsem hustý krémový výtok,tak nevím co stoho bude...jestli MS a nebo dvě čárky :slight_smile:
13. lis 2013 v 19:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luckag2 Bych to asi nevydržela ,kdybych měla aspoň trochu náznaky nějaké k těhotenství... Udělat si testík :slight_smile:
13. lis 2013 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ještě brzy,podle všeho bych měla mít teprv cca 5 dní po ovulaci...Takže nejdřív za týden..
@denculinka
13. lis 2013 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckag2 Já jsem právě taky měla bílý výtok (nikdy ho před ms nemám) a šílené křeče v břiše a v kříži (což zase před ms mívám).... Ještě si zkusím udělat jeden test v neděli...
13. lis 2013 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Ale samozřejmě bych ti přála dvě čárky :slight_smile:
13. lis 2013 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 Děkuji Já tobě taky :slight_smile: Ale kdo ví co to nakonec bude...Já skusím testnou až příští týden jestli nepříjde MS.
13. lis 2013 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Obdivuji tvoji trpělivost :slight_smile:
13. lis 2013 v 19:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu zítra do lékárny pro druhé balení Femibionu, tak koupím ještě jeden test....
13. lis 2013 v 19:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 Tak to víš,že mě to láka,ale mysím že by to ted ještě nemělo smysl...a pokud tam je,tak tam bude i za týden :wink:
co je ten Femibion?
13. lis 2013 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Jo jo. Máš pravdu... Femibion 800 mi doporučila gynekoložka. Obsahuje kyselinu listovou a vhodné ho užívat při plánování těhotenství... Jsou tam ještě i nějaké vitamíny atd....
13. lis 2013 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 aha,já mám akorát kyselinu listovou..a občas si udělám čaj kontryhel :wink: a právě mě i občas píchá na vaječnicích tak nevím co to vše bude...snad né zas nějaký problem :unamused:
13. lis 2013 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Vyčetla jsem, že někdo může mít problém se zpracováním kyseliny listové a v tom femibionu je právě "něco" co tomu napomáhá.... a ten kontryhel je na co?
13. lis 2013 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 aha,to neznám...doporučila mi to tež gynekoložka po te revizi pít aby se děloha dala dokupy..a je to prý celkově na babské problémy no,tak uvidíme :wink:
13. lis 2013 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Aha.... tak ublížit to nemůže... jsou to vitamíny apod.... Dneska jsem toho pročetla hodně, ale nechci bláznit a měnit nějaké doplňky každý měsíc. Doktorka i sestra mi říkaly, že s tím Femibionem mají dobré zkušenosti, tak uvidím...
13. lis 2013 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 Tak snad ti to výjde :wink: Taky nechci zas nějak bláznit, i když je naděje ale mám strach že to zas nedopadne a budu zklamaná...tak se snažím na too až tak nemyslet,ale kdyby to bylo tak lehké...
13. lis 2013 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě.... logicky si to taky tak říkám.... nebláznit, nemyslet na to, nestresovat, ale moje povaha je jiná a když se na něco upnu, tak to chci na 100 % a nejlépe HNED :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 jjo to znám přesně :slight_smile: ale zaměstnává me hodně práce,pejsek,manžel,domáci povinnosti...ale i tak je to v hlavě :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Je sice pravda, že mám doma nádherného a úžasného 7mi letého syna, ale toho mám s bývalým manželem a se současným partnerem bychom si mimi moc přáli....
13. lis 2013 ve 20:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 jasně chápu :slight_smile:Já ještě děti nemám.
13. lis 2013 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem původně druhé nechtěla, ale situace se vyvinula jinak :slight_smile: A ono ten pocit, když mi miminko položili na břicho, poprvé jsem ho uviděla.... nedá se to ani popsat ..... ráda bych si to zopakovala :slight_smile: A hlavně bych to chtěla dopřát příteli, který taky děti ještě nemá....
13. lis 2013 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 Tak si budem navzájem držet palečky a informovat se :slight_smile: Já pomalu zase jdu at zítra vstanu...tak papa
13. lis 2013 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckag2 Dobrou noc :slight_smile: Zase si napíšem :slight_smile: Přeji hezkou noc i zítřejší pracovní den :slight_smile:
13. lis 2013 ve 20:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi s mužem zase naopak plánujeme hodně dětí, ať je v tom životě veselo. :D
14. lis 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek