• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od listopadu 2013

17. prosince 2013 
@franerka Já si dětí užiju až až... Mám jich plnou třídu v práci. Doma by byly dvě akorát, protože finance ani prostory nám toho moc nedovolí...
14. lis 2013 v 18:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@franerka To my plánujeme tak 2 :slight_smile: ,ale když by to byly na poprvé dvojčátka tak pak by jsme chtěly ještě jedno :slight_smile:
14. lis 2013 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se máte při pátku??? Já mám tak akorát náladu se jít natáhnout do postele, přikrýt se až po bradu a vylézt až zítra... Dneska jsem si koupila teploměr na měření bazální teploty a zkusím to. Já vím, že vy to ještě neřešíte, protože začínáte... já sice taky, ale tenkrát jsem na Sebička čekala přes 3 roky, tak to chci zkusit hned od začátku se vším všudy. Dnes ráno jsem si dělala druhý TT a zase nic, takže asi fakt nic. Ještě mu dám šanci v neděli a když ne, tak zase za měsíc. Měla jsem to včera dostat, tak je možném že skončím na gyn pro vyvolávací injekci....
15. lis 2013 v 19:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679
@denculinka
u nás nic zvláštního, příští víkend mám plodné dny, tak uvidíme...a co jinak holky, jak se činíte????
15. lis 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, konečně diskuze přímo pro mě! :slight_smile: My se začali regulérně snažit minulý víkend, kdy jsem (doufám) měla plodné dny. Pak jsem teda tři dny lehce špinila uprostřed cyklu, asi za to mohl celodenní pondělní stres, ale přešlo to a já tiše doufám, že už se další krve po příštích několik měsíců nedočkám.. :slight_smile:
15. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 Mě začly plodný dny dnes :slight_smile: Tak jsem zvědavá jak to dopadne :slight_smile: Teda zda mě to internet vypočítal dobře :slight_smile: Uvidíme uvidíme ;)
15. lis 2013 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nathercie No to my se začaly snažit minulý pátek ;) Tak uvidíme jak to dopadne :slight_smile:
15. lis 2013 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

tak ja jsem skoncila v nemocnici s podezrenim na mimodelozni.:frowning2:Zitra bych se mela dozvedet vic,tak na me prosim myslete,at to dobre dopadne.:frowning2:
15. lis 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marukm Jéééjku .... :/ Tak ať to hlavně dobře dopadne... A pak se ozvy jak si dopadla... Budu na Tebe myslet... :slight_smile:
15. lis 2013 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marukm Taky se přidávám s držením pěstiček, ať všechno dobře dopadne...
15. lis 2013 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vše bude ok, uvidíš.. držím pěsti...
16. lis 2013 v 01:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se take pripojuji... Nechavame tomu volny prubeh prvni mesic, ted jsme 12DPO, tak jeste 2 dny a otestujeme :0))

Merim bazalku , cervix apod. takze ovu vim prakticky presne a presto asi nic :0(
16. lis 2013 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka S výpočtem plodných dnů bych na internet moc nespoléhala. Každá to můžeme mít trochu jinak. Spíš se snaž na svém těle vypozorovat, kdy tu ovulaci asi máš (pokud se ti nechce používat ovul. testy či měřit baz. teplotu).
16. lis 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@1velrybka Když já nevím jak ovulační test funguje :D ,když si ho koupím a udělám si ho tak na něm musí být výrazně vidět //...A to znamená co?? :slight_smile:
16. lis 2013 v 10:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Funguje to stejně jako těhotenský test. Když jsou dvě čárky, tak do 24 hodin proběhne ovulace a je třeba jít na to :slight_smile: Jenže u mě to asi až tak nefunguje, protože jsem tu druhou čárku měla hoooodně slabou, tak nevím :frowning2: Sestřička od dr. mi říkala, ať se toho až tak moc nedržím, ale je tady spousta holek, u kterých to funguje na 100 %. Tak všem hodně štěstí :slight_smile:
16. lis 2013 v 10:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka No po pravdě - já jsem ho nikdy nezkoušela. Když jsem vysadila antikoncepci, tak jsem si myslela, že když mám pravidelný cyklus, tak budu mít ovulaci prostě v polovině, tedy někdy cca 14. den cyklu. No ale podle příznaků jsem na sobě vypozorovala, že ji mám hned asi 2 dny po skončení menstruace. Nejdřív jsem si myslela, že se jen pletu, ale nepletla jsem se.

Jinak si myslím, že ten test funguje nějak jako těhotenský - když budou dvě čárky, tak se máš snažit o mimčo. Ale fakt si to jen myslím, nezjišťovala jsem si, jak to funguje. Ale holky ti tu určo poradí nebo se zeptej v lékárně. Myslím, že ty dvě čárky ti buď ukazují, že máš právě ovulaci nebo že máš den před ní.
16. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Dokonce jsem tady někde četla, že jsou holky, které ovulační testy dělají celý měsíc, aby přesně poznaly, kdy ovulace přijde... taky nad tím přemýšlím...
16. lis 2013 v 10:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuliza Já se taky chystám si měřit teplotu. Včera jsem si koupila teploměr, který měří na dvě desetinná místa. A měříš i v době menstruace? Koukala jsem na net na různé grafy... myslíš, že to fakt poznám?Poraď, prosím....
16. lis 2013 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barca6679 Ä to znamená že do 24h musím mít sex a nebo že až ta 24h mám mít sex? :slight_smile:
16. lis 2013 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1velrybka Ahoj, ohledně těch ovulačních testů mystifikuješ. Píšeš, že jsi nikdy nedělal ovulační test a pak popisuješ, jak funguje...:-O V návodu je jasně napsáno, že ovulační test značí blížící se ovulaci . ovulace nastane v průběhu 24-48 hodin od pozitivního testu. Neznačí tedy, že ovulace právě probíhá a ani že už proběhl - to, že už proběhla, poznáš maximálně podle měření bazální teploty - pokud ti skokově o pár desetinek "vylítne" nahoru a pak se nahoře drží i další dny.

@denculinka Jakmile budeš mít pozitivní ovu test, tak šup na to :slight_smile: Spermie vydrží v těle až 72 hodiny a některé dokonce až týden! (prý dýl drží holčičí spermie, ale jsou pomalejší, naopak klučičí spermie jsou rychlejší, ale méně odolné, rychleji umírají).
16. lis 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ninive211 Ok děkuji, jakmile bude pozitivní test Uvulační ,tak by bylo nejlepší se v nejbližší době hned pomilovat :slight_smile: A myslíte že a to internetu to je nepravdivý? :slight_smile:
16. lis 2013 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Myslíš ta ovulace dle vyplnění datumu podle menstruace :slight_smile: Hele, jako orientačně to používat můžeš, pokud máš pravidelný cyklus. Pokud to máš každý měsíc jinak, tak ti to asi moc nepomůže. I s tím pravidelným cyklem může být ovulka zrovna i jindy, je dobré sledovat i jiné příznaky (já třeba plodné období -těch cca 4-5 dní- poznám docela spolehlivě podle poševního hlenu. Ale některé holky hlen třeba vůbec nemají, i když ovulaci mají). Jako lhala bych, kdybych řekla, že se na ten internet taky nepodívám, jak to tak zhruba vychází...:wink: Ale smysl to má fakt jen u pravidelného cyklu. My jsme teď dva měsíce poctivě vychytali plodné období, i několikrát...a nic. Takže on i sex přímo v době ovulace nemusí znamenat, že otěhotníš, někde jsem četla, že je tak 30% šance na otěhotnění v době ovulace. Je to holt docela věda...
16. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ninive211 Jasný no, tak já to pravidelný mám, vždy jak si vypočítám tak to mám, ale nevím no, uvidím koupím testík Ouvlační a uvidíme jak to dopadne... Jen mě právě zajímalo, když mě vyjdou pozitivní //, tak co hned dělat, zda-li hned se pomilovat, a nebo až za nějakou dobu :slight_smile:
16. lis 2013 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj !
Ovulacni testy - fajn, ale treba ja jsem si zas zacala vest graf bazalni teploty a dalsich symptomu na fertilityfriend ( mimochodem maji i aplikaci pro telefon ) a znam presne dny myslim spolehlive :0)
Kdyz jsme se pokouseli o syna, tak samozrejme prvni cyklus prosel jako zkusebni a napodruhe synek na ceste :0))) Chce to jen trpelivost ten jeden mesic... samozrejme lze kombinovat i s ovu testy, ale neni jich pak potreba 28 :0))
16. lis 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Právě proto jsem upozornila předem, že jsem je nikdy nedělala a že se možná pletu. Sice mi kamarádka jednou říkala, jak se to dělá, ale zapomněla jsem to, tak jsem napsala, jak si myslím, že to funguje, ale zároveň, že to třeba je jinak. Tak ale podle toho, co popisuješ, jsem to napsala dobře, ne? Že když je pozitivní, tak se máš snažit o mimčo....
16. lis 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuliza Ahoj... Dívala jsem se na stránky fertilityfriend, ale je to celé v angličtině a to já neumím :frowning2:(( Snad mi pomůže i kostičkovaný papír, co?
16. lis 2013 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si dneska dělala Ovu test, a mám tam jednu viditelnou čárku a duch ,co to znamená že to mám ještě zkusit třeba zítra a uvidělo by se? Nebo jak.... Já právě když sem si počítala ovulaci přes kalkulačku tak mě to vychází na pondělí, tak myslíte že se to jako že blíží??? :slight_smile:
16. lis 2013 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem teď koukala na mám zvýrazněnou nejvice tu u dřívka což je kontrolní, a duch je na testovací... Tak že to asi nic neznamená... Nebo nevim :(
16. lis 2013 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka - já nevím, já měla pocit,že ji měla v pátek podle hlenu a včera mě píchalo hodně v podbřišku, ale podle výpočtu plodných dní bych ji měla mít další víkend...
17. lis 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny,

tak dneska mě pustili z nemocnice domů. Konečně! Zatím to vypadá dobře, hcg vyšlo už dobře a dneska byl na UTZ vidět gestační a žloutkový váček..teď prý ještě tak 2 týdny, a když všechno půjde dobře, bude i srdíčko.:slight_smile:
18. lis 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek