• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od listopadu 2013

17. prosince 2013 
Zdravim vas:slight_smile: teda vy jste mi dali zabrat celej den vasv praci hledam a zase vas najdu doma... chtela bych se k vam devcats pridat...:slight_smile: cca pred 14 dny jsem potratila ale nebyla treba zadna revize a ani nemusimecekat a muzeme se snazit...devcatka jite nejake vitaminy ja zacla chytre miminko na doporuceni dr. A v urcite dny jist utrogestan ...
18. lis 2013 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marukm Super.... moc gratuluju :slight_smile: Takže to znamená, že se mimoděložní nepotvrdilo? Držím pěstičky, ať je všechno v pořádku... :slight_smile:
18. lis 2013 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem začala baštit Chytré miminko a manžel Selzink
18. lis 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marukm tak to je krásné...
18. lis 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 Doktorka říkala, že 100% není nic, ale že to nejspíš bude normální těhotenství...teď ještě tak 2 týdny počkat, jestli bude vidět srdíčko, a pak to bude definitivní..tak snad.

@franerka Děkuju!
18. lis 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barca6679 urcite :0)))
Kdybys chtela poradit, ozvi se :0))) Je to vlastne strasne jednoduche a jedine co jd opravdu nutne, je se merit kazdy den ve stejne situaci - nemusi byt totiz uplne stejny cas, ale idealne napr. jeste v posteli do 5ti min. po probuzeni, kdy byva telo ve "standartnim rezimu" :0))
19. lis 2013 ve 02:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri
Luci, to je mi lito....
Pokud se ale nesnazite uz roky, tak spise, nez se koncentrovat na to, kdy vzit kterou piluli, udelejte si vice casu pro sebe a partnera... idealne treba i sem tam v dobrou dobu odjet na vikend nekam dal, sami dva :0))
Ja takhle prisla k synkovi :0)))
To vedomi, ze chcete, opravdu muze byt silna prekazka...
19. lis 2013 ve 02:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kuliza tak snažíme se chvilku ale jako snazeni se to rici neda bude bude :o) ... ale ze jsem potratila to melo tak byt - tak to beru priroda si to hold zaridila sama pokud tam je nejaka vada a tak ( při utz jsme byli hodne malinky - tak bylo bud a nebo)... z me hlavy ty prasky nejsou beru je ze me to doporučila doktorka ze jsem mohla mit malo vitaminu a tak (preci jen tak pestrou stravu nemam) a ten utrogestan mam jist od 16DC - 25 DC a pokud bych zjistila ze jsem tehulka tak neprestavat...ale když tak nad tim premyslim vůbec by me zajímalo jak jsem mohla otěhotnět v minulem mesici - zas tak často jsme sexik nemeli ale asi jsme se trefili :D... Ted to snazenicko nechavame ve volnem prubehu bude bude :o)
19. lis 2013 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak jsem tu po dlouhé době, opět :slight_smile: No myslela jsem si že mám o víkendu Ovulaci podle teda internetu, ale abych měla jistotu koupila jsem si Ovulační testy, a dělám si je každý den,a stále nic... :( ,jsem s toho nějaká špatná že Ovulka ještě nedorazila nebo třeba jsem jí propásla :/
19. lis 2013 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka - vidíš, ty výpočty na netu jsou jen orientační, ideální to je mít celý měsíc sex tak co 3-4 dny a určitě se do ovulky trefíte :D
jinak já to nehrotím, mám děsně špatnou náladu teď, jsem asi alergická na lidi :D a jsem totálně vyčerpaná, trochu mi ustaly ty tlaky v podbrišku a světlý výtok, měla jsem zde i lehké špinění, o víkendu to potuplujeme a uvidíme, už se těším, až na chvíli vypadnu z toho kolotoče...
taky nevím co budu dělat s kocourem, je venkovní, ale vždy ho bereme ohřát domů, má 6,5 měsíce s je macek, mám strach, aby nepřenášel různé nemoci, jako např. toxoplazmózu, bohužel na mě moc visí, tak se ho snažím nehladit, nebo si ihned po hlazení umýt ruce, ale co jsem četla toxoplazmózou se muže člověk nakazit spíše z hlíny, neomyté zeleniny nebo syrového masa než z kocoura, pokud mu nečistíte záchod....ale riskovat to moc nechci, když vím, že jedná paní měla toxto v 7 měsíci a dítě má téměř slepé, a to měla 2 kočky, obě domácí, ven nechodily...tak nevím tedy...
20. lis 2013 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mohla bych se k vám přidat? Mi se tedy už snažíme dlouho,ale teď od začátku listopadu co mi skončila MS jsme si řekly,že na tom zapracujem víc.Piju čaje a sex ob den :sweat_smile: Ovulku jsem si určila dia phanem místo ovulačních testů tak už jen čekám co bude nebo nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2013 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcicek84 No snažíme se ,jsem si právě říkala že bude už Ovulka a ani dnes není :/
@lenasss Tak to třeba dopadne :slight_smile: ,taky se snažíme a čekáme, ale Ovulka nikde :/ :slight_smile:
20. lis 2013 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenasss - jejda ob den, to my jsmeto sihli tak 3 x, máme moc práce a málo času, tak asi hold budeme muset přidat :grinning:
20. lis 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcicek84 uf uz jsem myslela ze jsme jedini kteri se nesnazi kazdy den... taky fura stresujici prace
20. lis 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcata kdyz obulka nikde nestresujete? Ja kdyz vehementne cekala a vyhlizela ms tak me prepadla panika az se mi ms zpozdila o 3-4 dny:(
20. lis 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri - vzhledem k tomu, že holky můžou ovulovat i těsně před nebo hned po MS a některé si ty ovu testy začaly dělat až teď kolem půlky cyklu, tak si myslím, že ještě není důvod se stresovat...
jinak jsem taky ráda, že to tedy neděláme ob den, přišlo by mi to nepřirozené a moc nucené...uvidíme co bude a jestli něco z toho bude hned první měsíc, protože mám takové divné stavy poslední dobou, hrozná únava, lehké špinění, tlak a píchání v podbřišku, bílý výrok - vše od druhé dne, když jsem si myslela, že mám plodné dny, takže uvidíme, spíš si myslím že to je málo pravděpodobné, že bych byla tak hned v tom :grinning: když tak nad tím přemýšlím, za pár měsíců na mateřskou??? zatím nepředstavitelné :grinning:
21. lis 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcicek84 juju taky jsem si to rikala minuly mesic když jsem mela byt v klidu ty jo co si pocnou v praci když pujdu na rizikove atd. ale po tydnu jsem nacupitala do práce.... Prave minuly mesic jsme opravdu padali obličejem do polstaru manzel by pomysleni mel ale ja uviděla polstar a uz jsem spala jestli nam to vyslo 4x? a hned se povedlo ale bohužel jsme o mimi prisli - bylo velmi slabe a me telo nebylo pripravene... tyjo jako my na to prisli az když jsem tyden nemela ms. a furt jsem se pozorovala prsa vetsi - nehorazne boleli - masakr ted jen trosku zavadim o bradavku tak se svijim - nejako citlive :D ale jak který den... :D včera jsem si blbe lehla při masazi a vůbec jsem si ji neuzila :o( furt jsem premyslela jak si "upravit" prso:D (a to mam maly prsina) ...a jak říká ma znama nic nedělat nucene pokud to ma byt bude a do slova pi*a po tom chlamstne :slight_smile: omlouvam se za vyraz ale tak to rekla :D
21. lis 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri - jejda, to je mi líto, že to nevyšlo, já se odhodlala aspoň k tomu jíst tu listovku...a ano ono to není jen o tom otěhotnět, ale také aby se to správně uchytilo a zůstalo to uvnitř 9 měsíců, takže právě i proto se mi nic nechce řešit ani na to extra myslet, protože člověk vážně neví co bude za měsíc...a opravdu ty první 3 měsíce jsou téměř ve všech případech rozhodující...
21. lis 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 spravne, dekuji ale uz jsme v poho zastavam nazoru ze pokud by plod byl spatny ci geneticky tak si to priroda umi zaridit...ano tak tak prave na gyn mi rekli ze jsem nemusela mit spravne pripraveny pelisek pro mimi tak jim vitaminy a ještě nejaky prasky od dr. ale nehrotime to:o) a je to lepsi ted zkousime bude bude nebude nebude, když by se nam to nedarilo delší dobu tak trosku pomůžeme ale ted ne :o)
21. lis 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri - jj, ten názor zastávám také, když něco není v pořádku, tak dojde k selekci - resp. k potratu...
poslední dobou mám šílené pocity,výkyvy nálad, prostě hrůza...
21. lis 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 tyjo, temer jakobys popisovala muj stav, krome boleni bricha a spineni :D jsem silene unavena, strasne moc jim, mam bily vytok a sileny vykyvy nalad :D jo a zaroven se mi o 200% zlepsil cich - alkohol z pacienta citim na 3m, papir od kuracky citim uz z daleka a smrdi mi spousta jidel.... a bolesti prsou ani nekomentuju..natoz jejich velikost....uz musim mit vetsi kosicky, jak me tlaci a to zadny super velky prsa nemam, velikost podprdy 34-36 :D
mame ted 12 dni po ovulaci, tak jsem zvedava, jestli z toho neco bude :slight_smile: a na materskou bych sla hned :D spinkat a spinkat....
21. lis 2013 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka - taky si říkám, že to může být i počasím, je pořád tma... :grinning:
22. lis 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinajana Ahooj, no mazec a to mě doktor říkal něco jiného no mazec co se píše na internetu :/ A to slovo ,Leukémie,, mě přivedla husí kůži :'(.... jinak myslela jsem to tak jak nám radil jeden gynekolog, že když to v sobě nemá přímo čerstvý jako že půl hodiny a je to třeba více jak 2h tak by to nemělo tolik škodit...Sice to v sobě podle testů má,ale neuškodí to tolik no ale nevím viď :/
22. lis 2013 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denculinka Hele, klídek. Jsou lidi, kteří jsou podle všeho naprosto zdraví, mladí, sportovci, abstinenti atd. a stejně se jim nedaří. A pak kolikrát jsou lidi, kteří chlastaj a fetujou a mají zdravý děti. To je příroda. Někdy se přírodě dá trochu pomoct, ale nic se nesmí brát hystericky. Takže tak, držím palce!!! :wink:
22. lis 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jinajana Děkuji moc za podporu :slight_smile:
22. lis 2013 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84
@clairinka devcatka nejste nahodou v tom:slight_smile: my se vse dozvime za 10 zda ano ci ne ale uz se vidim s bruchem jak pujdu po sidlisti houpavym krokem a po par krocich bufu odpocivat:slight_smile:)))
22. lis 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri Ja nevim, delala jsem si dneska rano test a ani naznak.... uklidnuju se, ze 13 DPO je moc brzo :grinning:
22. lis 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka mozna blby dotazek co znamena dpo? Treba se objevi a nebo budes mit falesne teh. To jsem mela v dubnu zvracela jsem a bylo spatne na testu nic nebylo kdyz jsem to rekla dr tak mi odpovedel ze se to stava ze se zblaznej hormony ze mysl si to vsugerovala:slight_smile:
22. lis 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda muzu k vam?Zacaly jsme se s manželem také snazit tet.Jedno krasne stvoreni uz mame doma jmenuje se Verca a je ji 1,5 rok.a chceme navázat na druhé.Bohuzel mam také spatne zkusenosti poprvé jsme cekaly mimi a v 5 mesici jsem o male prisla:frowning2:((,ale tet mame Verunku a třeba se povede druhé.
22. lis 2013 ve 22:17  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek