• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o miminko od listopadu 2013

17. prosince 2013 
@lucii_eri dpo-den po ovulaci :slight_smile:
22. lis 2013 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri - nevím, jestli jsem v tom, alkohol mi taky strašně smrdí...tak jak miluju víno a měla jsem strach,že bez alkoholu to půjde těžko, tak teď není problém...a ty kyselé okurčičky, mňam :grinning: :grinning: :grinning: no tento víkend to potuplujeme a uvidíme...nechci si dělat naděje, jak jsem psala první 3 měsíce jsou rozhodující... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marcicek84 juju nechame se prekvapit az si udelas testik:slight_smile: ty jo jako ja kdyz si vzpomenu tak minuly mesic jsem na okurcicky nemela pomysleni a kdyz jsem si vzala tak se mi udelalo spatne.... u me se nebude moct rict ze kdyz budu jist veci co k sobe nejdou ze jsem tehu jelikoz kdyz jsem byla mala tak jsem jedla chleb s nutelou a k tomu jsem jedla okurky jak kysele tak i normalni.... a jeste mam jednu chutovku chleb s vepr. Konzervou a gumove bonbony.... jako manzel kdyz to videl tak rikal az budes tehotna tak budes jist normalne:slight_smile:))
Jinak kdyz to ma byt tak to bude:slight_smile:
23. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka dekuji:slight_smile: konecne mam jasno:slight_smile: sis delala ovu testiky ze vis kdy mit ovu nebo si poznala dle tela? Ja jestli jsem mela ovu tak asi v nedeli- podle tela a bolesti v podbrisku
23. lis 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri - já fakt nevím,jestli by se mi vůbec mohlo tak rychle zadařit...přijde mi to jako sci-fi... :grinning: pravdou je, že ty výkyvy nálad jsem nikdy neměla, ani píchání v podbřišku týden taky ne, ale te´d se vše uklidnilo, tak nevím no, možná planý poplach?
23. lis 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 je to mozny:slight_smile: uvidis pockej na ms a kdyz by ne tak udelej testik a uvidime:slight_smile:
23. lis 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri - tak předchvílí jsem opět viděla rudě :grinning:
23. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 nejako se nechytam co tim myslis?;) ze by vykyv nalady?
23. lis 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky můžu se přidat? sice se úplně nesnažíme, ale necháváme tomu volný průběh už od května a zatím nic, tak se ráda poradím a pokecám :slight_smile:
23. lis 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri - no, že to uklidňování hormonu se asi nekoná,i když jsem si myslela, že ty nálady jsou pryč :grinning:
23. lis 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri dle teploty a hlenu.

Jinak dneska me strasne pichalo v podbrisku u delohy-ach jo, nesnasim cekani, jestli to vyslo nebo ne....Mam strasny vykyvy nalad, z niceho nic mam na krajicku, a nic moc mi nechutna...
23. lis 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak asi nic a muzeme se snazit dal :slight_smile:
24. lis 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova ahojky u nas to je take stejne:slight_smile: taky se snazime nejako od dubna - v dubnu nevolnosti a na to zadost o ruku v domeni ze jsme v tom ale jen poblazneni hormonu ale svatba byla nadherna:slight_smile:)) a ted snazime o volnem prubehu:slight_smile:
24. lis 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clairinka jeeee to nevadiii:slight_smile: taky me nebavi toze musis cely mesic cekat.... ja si myslim ze u nas to taky nebude nejako to neni jako minuly mesic jako ta citlivost bradavek ou ou ted neni...
24. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri také jsme se brali letos. A kolik ti je? TAk tento měsíc to také nevidím že by se zadařilo:(
24. lis 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova me je 26 a priteli 29 ... hold se budeme snazit dalsi mesic... minuly to vyslo a prisla jsem o to :( ale melo to tak byt... ale uz bych si prala mit mimi a brisko:slight_smile:
24. lis 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri tak to je mi líto, ale taky to tak beru že když je něco spatně tak raději at to odejde samo ikdyž na druhou stranu to musí být hrozné a nedokáži si to ani představit
24. lis 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova je to hruza... ja zadny bolesti nemela nic ale myslim si ze horsi jeto odrodit:( mrzelo nasto na mimi jsme se tesili a hned jsme videli motor d0o zivota:slight_smile: ale tak snad sezadari brzy kezby:slight_smile: kdy jste meli svatbu my meli v zari 7. A uzasne pocasi 35 stupnu;)
24. lis 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri my měli 13.9 a bylo ješte hezky
JJ taky potřebují motor:slight_smile: snad už brzy
24. lis 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný vecer zeny. Kdybyste mely zajem o soukromou diskuzi pro podzimni snazilky a preju vsem nastavajici tehulky, mame ji zde, mam trochu paranoiu psat do verejne diskuze, kde si muze nahlidnout kdokoli :wink:

Snažení o mimi podzim / zima 2013 a k vánocům // pro všechny
24. lis 2013 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina super nápad jsem pro, tak mě tam prosim pridej
25. lis 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova si tam, viz upozornění :slight_smile:
25. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina - já bych zájem měla, můžeš mě prosím přidat?
25. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucii_eri - takže ty jsi čerstvě vdaná, to my to máme nějaký ten pátek za sebou, ale strašně rádi na to vzpomínáme, byla do super akce se vším všudy, pak jsme hodně cestovali a teď předěláváme byt v domě, no a nějaký ten drobek by se sešel, už to tu je nás dva strašně velké :grinning: :grinning: :grinning: pod stromeček by to bylo fajn...
25. lis 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. lis 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina také bych poprosila o pridani dekuji :o) clovek nikdy nevi kdo to cte ze :o)
25. lis 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcicek84 juju cerstve:slight_smile: taky to bylo krasne uplne super sestava lidi super akce mejdan a kdo co vse:slight_smile:
25. lis 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina prosim prosim taky pridat :slight_smile:
26. lis 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oktarina Ahoj, můžu taky poprosit o přidání? začínáme se snažit teď v prosinci, kdyby se zadařilo byl by nejkrásnější vánoční dárek :slight_smile:
26. lis 2013 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek