Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se o miminko od srpna, září 2014

smudlinka2019
10. srp 2014

Ahoj holky.Pokud se některá snažíte teď od srpna o miminko a nebo jste se teprve rozhodli,že v září začnete,pojďte si popovídat,podělit se o zkušenosti 🙂

kamari1
9. zář 2014

Ahoj holky, tak teď v práci pozitivní ovutest. Takhle jasnou čáru jsem ještě neměla;). Jen jsem teprve 11 DC, docela mě to zarazilo. Ale mám cykly jen 26-27 dní, tak snad je to v pohodě. Pijete některá kontryhel? Většinou se píše, že jen do ovulace. Jak to děláte vy? A
@summer18 , třeba to ještě vyjde. Zkus to za pár dní. Držím palce.

martinahost
9. zář 2014

Ahojky, snažíme se od srpna a už, už jsem si myslela že se nám to podařilo hned na poprvý, protože jsem mněla zpoždení 4 dni a bylo mi nějak divně a ona tá mrcha nakonec dorazila. Tak ted čekáme na další ovulaci... 🙂

karlajasmine
9. zář 2014

Taky to zkousime od minuleho mesice.. minuly mesic se nezadarilo, tak tento doufam, ze by se zadarit mohlo.. ale samozrejme realne pocitam s tim, ze to muze jeste trvat...

summer18
9. zář 2014

@kamari1 obávám se, že ne... to už by mě cítíla prsa a asi by se zbystřil nos.. minule jsem to tak měla.. :/

zvanilka
11. zář 2014

ahoj holky, my jsme s přítelem už 13 let a konečně jsme se rozhodli pro mimčo 🙂 snažili no spíš jme to zkoušeli červen, červenec a nic. V srpnu jsem se nějak zalekla toho že bych měla být mámá, já takový třeštiprdlo a už jsem to neřešila a ejhle nedostavila se mi MS a títra už jdu k doktorovi, nebot mám pozitivní test 🙂

kamari1
12. zář 2014

@summer18 Ahoj, nějaké novinky? Jak to vypadá?
@zvanilka Gratuluju!
A co ostatní? Je tu nějak mrtvo...

summer18
12. zář 2014

@kamari1 zatím žádné... dnes jsem to měla dostat, nebo spíš dnes jsem 28DC ale pocituji, že to asi přes noc příjde :/ Pokud ne, bud zítra ráno, nebo v pondělí testnu znova

zvanilka
14. zář 2014

ve středu jdu k doktorovi dám vědět 🙂, ale už rduhy test pozitivní . K tomu jsem se dozvěděla že sestra čeká taky a vypadá to že budeme mít stejnej termín 🙂 .

zvanilka
15. zář 2014

tak jsem těhotná, ve strřdu budu mít už první ultrazvuk 🙂 jen co mě udivilo je že budu mít vycházky jen 6 hodin denně ☹

endy85
15. zář 2014

Ahojky holky, tak u mě po prvním měsíci snažení nic - dnes jsem to dostala, přesně 28 DC 😒 Ale neděje se zase tak veliké zklamání, na jednu stranu jsem ráda, že vím, že po 12 letech užívání antikoncepce mi cyklus snad naskočil tak, jak měl. Takže jedeme dál 🙂 A co vy? @summer18 mxslím na tebe 🙂 @zvanilka moc gratuluji!

summer18
15. zář 2014

@zvanilka jo jo, to mi taky hrozilo.... ty vycházky jsou naprd :/ Ale lepší, než se stresovat v práci.

@endy85 já nic :/ Dneska jsem 31DC Ms nikde a testíky negat. Tak si dávám horkou vanu, a večer si dáme vínko, jestli se nevyvolá ms.. a jede se dál. 🙂 I když mě mrzí, že jsem si nepřivezli, žádný suvenýrek ze Španělsa, trochu jsem v to doufala :/

endy85
15. zář 2014

@summer18 Jo jo, tak to chápu. Také jsem si chtěla přivézt suvenýrek ze svatební cesty 🙂 , ale bohužel,.....

summer18
15. zář 2014

@endy85 mě mrzí i to, že jsem to ještě nedostala... pořád pobolívá podbřišek, ale ms nikde :/

endy85
16. zář 2014

@summer18 Tak jsem se včera ,,radovala,, a asi zbytečně. Myslela jsem, že ms přišla, ale jak to tak vypadá, tak asi také ne. Vůbec se to nerozjelo, naopak, od té doby vůbec nic. Těhotenský test negativní. Tak nevím 😒

chanellka
16. zář 2014

Ahojky Holky 🙂 můžu se k vám přidat? Máme doma už jednoho dvouletého ďáblíka ale snažíme se o druhé 🙂

teenyel
16. zář 2014

Ahoj, tak hned co přestanu špinit, tak se přidávám 🙂 Snad to bude brzy 🙂

summer18
16. zář 2014

@chanellka ahojky vítej 🙂
@endy85 u mě je to stále stejný, stále čekám na mrchu a ona nikde.. jen mě píchá na pravé straně...

chanellka
16. zář 2014

@summer18 já to mám dostat teda až příští týden ale jsem celkem netrpělivá, nejraději bych už testovala 😀 mě zase pobolívá kostrč, když jsem čekala Kubíka tak jsem nemohla vstát ze židle jak mě bolela kostrč, tak že by? Ale mám strach že si to jen vsugerovávám 😀

summer18
16. zář 2014

@chanellka na testík je asi opravdu brzo! Já už testovala 2x a vždy negat. Tak jsem zvědavá kdy to dorazí dnes jsem 32DC a nic... :/

endy85
16. zář 2014

@summer18 A mohu se zeptat, budeš to nějak řešit s doktorem, pokud ms nedostaneš a pokud ano, tak kdy? Myslela jsem si, že pokud toto nastane a ms nepřijde, nechám to být dokud to samo od sebe prostě nedorazí, nechci zase do sebe uměle cpát hormony, ale kamarádka mě vyděsila, že jí doktorka řekla když vysadila antikoncepci a nedostala to, že musí na vyvolávačku, protože kdyby nemenstruovala, její tělo by mohlo jakoby přejít do přechodu.....

zvanilka
17. zář 2014

tak holky 2 mama test pozitivní, MS nikde a dnes mi doktor řekl že těhotná nejsem ☹ některy hormony pry ovlivnuji mamatesty. takže mi píchnul injekci na vyvoláni MS

soda365
17. zář 2014

ahojky, tak já se taky přidávám.. Tenhle týden mi začala MS z poslední antikoncepce a pak už to bude jak se říká naostro.. Už mám doma balení NosiFolu - Spíš doufám, že mi to pomůže rychleji nahodit cyklus.. snad to tím trošku podpořím...

kamari1
22. zář 2014

Ahoj holky, nějaké novinky? Já čekám MS v pátek a zatím vůbec žádné příznaky...Co @summer18 a @zvanilka , jak všechno dopadlo?

karlajasmine
22. zář 2014

@kamari1 ja cekam MS dneska... zatim nedorazila ale obavam se, ze dorazi... uvidime...

adletka
22. zář 2014

Ahoj, přidávám se ke snažilkám ;) Poslední Ha jsem dobrala s koncem srpna..

hany_bany
22. zář 2014

Ahojte, tak já se taky přidávám 🙂 HA neberu už rok a půl a tento měsíc jsme vysadili i ostatní bariéry, tak uvidíme 🙂

vali1
23. zář 2014

Ahoj holky, před chvilkou jsem byla ve vaší kůži, takže si dovolím napsat svoji zkušenost. Jsem cca. v 6t.
Kouřila jsem od 15 let, přestala až po 17 letech před 3 měsíci, takže žádná mladice, manžel ještě starší, vysadila jsem antikoncepci po 9 letech, stres v práci, tak jsem si ani nedovolila myslet, že bych tak rychle otěhotněla a ejhle 🙂
Takže co mohlo pomoci v mém případě-
občas jsem brala femibion1
nemyslela na mimi
pohoda na dovolené

vali1
23. zář 2014

Takže doufám, že ty 3 různorodé testy nelžou, jak píše Žvanilka.¨
K doktorovi jdu teprve příští pondělí...

summer18
23. zář 2014

@kamari1 u mě nic, konečně jsem to dostala, takže dnes bych měla být 3DC už je to mnihlem lepší než minule.. to byla hrůza, ale chápu to, byla to první porevizní MS 🙂 Doufám, že další už nebude 🙂
@endy85 naštěstí jsem to dostala, ale asi když by to bylo kolem 40DC tak bych zavolala dr. a ta by mi řekla asi co dál. Zatím to nenastalo a já doufám, že nenastane!!
@zvanilka oooou tak to je mi líto, tohle slyším poprvé :/ Asi bych byla hodně naštvaná :/
@vali1 ahojky moc ti to přeji, jenže a docela závidím to nemyslení.. já se bojím jen toho, že když nám to přetím vyšlo hned druhý měsíc a tudíž víme, že nem to ,,jde" tak se bojím, aby to teď netrvalo dlouho... říkám, si že není kam spěchat, ale přeci jen... koukej hned dát vědět, jak si dopadla 🙂

kamari1
24. zář 2014

@vali1 Rozumím, že nejlepší je na to nemyslet, ale my to zkoušíme první měsíc, to je pro člověka všechno nové, tak jsem zvědavá. Za půl roku zkoušení už to asi řešit nebudu...
@summer18 Držím palce do nového kola. A to už můžete zkoušet, když to byla teprve první porevizní MS. Myslela jsem, že se musí čekat dýl. Ale jestli o tom nechceš mluvit, tak chápu.
@brunhylda Co ty? Byly jsme na tom na den stejně. Děje se u tebe něco 😉 ?

Sem začni psát odpověď...

Odešli