Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Snažíme se o miminko od srpna, září 2014

smudlinka2019
10. srp 2014

Ahoj holky.Pokud se některá snažíte teď od srpna o miminko a nebo jste se teprve rozhodli,že v září začnete,pojďte si popovídat,podělit se o zkušenosti 🙂

kocvarovas
13. lis 2014

Holky, teď možná hloupej dotaz, ale v Praze se musíte hlásit do porodnice tak brzo? Mě u nás poslala dr až s prvním monitorem.. Což je pár týdnů před porodem.

kamari1
13. lis 2014

@kocvarovas Bohužel jo. 14+0 a místo je pryč prakticky hned ten den...Jde se tam na tu registraci a pak až na monitory. Ale registrace být musí. Možná jsem někde četla, že Vinohrady jsou bez registrace, ale to je třeba pro mě daleko.
@brunhylda Asi risknu to Podolí a snad mimino vyleze do termínu. Je to asi jediná porodnice, kde může manžel být i na přípravném pokoji, takže jste prakticky celou dobu spolu. Jinde smí až na finále. Teda nedívala jsem se na ty porodnice, co mám dál.

kocvarovas
13. lis 2014

@kamari1 Tak to je mazec. Jsme teda díra, ale manžela jsem měla u porodu od té doby, co mě dovezl až do chvíle, kdy mě 2 hodiny po porodu předali na šestinedělí.. Tak holky při výběru š´tastnou ruku 🙂

berenika5
14. lis 2014

Ahoj holky, vsem ktere uz cekate blahopreji. Ja asi zase nic... vcera jsem zacala spinit... 30DC 12dni po Ovu. Takze asi zase nic. Porad si rikam jak o nic nejde ale fakt je ze je mi to lito... Neni 12dni po ovulaci do ms malo? Bastim nosifol, a mazel zinek a kyselinu listovou.

sarka49
15. lis 2014

@berenika5 já taky nic. ☹asi to moc řešíme 😀 😀 😀 Jak dlouho se nehlídáte? Mě doktorka řekla, že od léta je to "ultrakrátká doba" . Začali jsme v září...

berenika5
15. lis 2014

@sarka49 Ahoj, no začali jsme pořádně v srpnu... ale už jsem doufala že to vyjde no... ☹ aaach jo. 😉 Právě že se snažím to celý měsíc neřešit... ale týden před ms je to fakt těžký. 😝

chanellka
18. lis 2014

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, protoze jsem se pristihla ze to otehotneni strasne. Resim a nejradeji bych se testovala snad kazdy den 😄 tak jsem si musela dat trochu oraz nic mene jsem zjistila ze mam posledni 3mesice dost nepravidelnou ms a dnes jsem nespis 18 dpo a test negativni tak ssi myslim ze to nevyde ani tento mesic 😔 tak ja vas jdu docist a vsem co jsou tehule a jeste jsem negratulovala tak Gratuluji!!!!!!!!❤️

Sem začni psát odpověď...

Odešli